Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғалар үшін қоғамдық жұмыстар түрлерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 8 қазандағы № 319 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 қарашада N 2976 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 05.01.2015 N 1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42-бабы 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғалар үшін қоғамдық жұмыстар түрлері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Қ. Ілебаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Базарханов
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудан әкімдігінің 2014 жылдың 8 қазандағы № 319 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғалар үшін қоғамдық жұмыстар түрлері
1. Тұрмыс қалдықтарды жинау
2. Аумақты мұздан тазалау
3. Аумақты қардан тазалау
4. Қоқым-соқымнан аумақты тазалау
5. Тұрмыс қалдықтан аумақты тазалау
6. Аумақты арам шөптен тазалау
7. Қоқым-соқымды жинау және шығару
8. Шөптерді жұлу
9. Ағаштарды кесу
10. Ағаштарды ақтау
11. Ағаштар отырғызу
12. Шөп шабу
13. Ғиммараттарды ақтау
14. Ғиммараттарды бояу және тағы да басқа жөндеу жұмыстар

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 8 октября 2014 года № 319. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 ноября 2014 года № 2976
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 05.01.2015 N 1.
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Илебаева Л.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Базарханов
Приложение к постановлению акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 8 октября 2014 года № 319
Виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
1. Уборка бытовых отходов.
2. Очистка территории от наледи.
3. Очистка территории от снега.
4. Очистка территории от мусора.
5. Очистка территории от бытовых отходов.
6. Очистка территории от сорняка.
7. Сбор и вывозка мусора.
8. Обрезка порослей.
9. Обрезка деревьев.
10. Побелка деревьев.
11. Посадка деревьев.
12. Скашивание травы.
13. Побелка зданий.
14. Покраска зданий и иные ремонтные работы.