"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтқсандағы N 2-19с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі N 2-23с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде N 2699 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 14.2.3-3/38 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 10.03.2015 N 14.2.3-3/38 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-19 с шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 15 қантардағы № 2487 тіркелген, 2014 жылғы 27 қантардағы "Кызыл Ту" және 2014 жылғы 27 қантардағы "Нұрлы Ел" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 264 601,5 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 224 399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 701,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 433 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 018 068,3 мың теңге.
2) шығындар – 2 284 879 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 707,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25 965 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 257,8 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -38 984,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38 984,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 25 965 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 257,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 277,5 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 2-19с "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 апреля 2014 года N 2-23с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2014 года N 2699. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 14.2.3-3/38)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 14.2.3-3/38).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 25 декабря 2013 года № 2-19 с (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2487 от 15 января 2014 года, опубликовано 27 января 2014 года в газетах "Кызыл Ту" и 27 января 2014 года "Нұрлы Ел") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы — 2 264 601,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 224 399 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 15 701,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 6 433 тысяч тенге; поступления трансфертов — 2 018 068,3 тысяч тенге;
2) затраты — 2 284 879 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 18 707,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25 965 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 257,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — -38 984,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38 984,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 25 965 тысяч тенге;
погашение займов – 7257,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20277,5 тысяч тенге.";

12 тармақтың 12) және 16) тармақшалары алынып тасталынсын және мынадай мазмұндағы 18), 19), 20) тармақшалармен толықтырылсын:
"18) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
19) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
20) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге.";
келесі 14-1 тармағымен толықтырылсын:
"14-1. 9 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттiң шығыстары қаржылық жыл басына 20277,5 мың теңге сомада қалыптасқан аудандық бюджет қаражатының бос қалдықтары көзделсін.";
көрсетілген шешімге 158 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы шешiмнің 4 қосымшаға сәйкес көрсетiлген шешiмі 9 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
V шақырылған ХXІІІ
сессия төрағасы
М. Токимов
Уәлиханов аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Кәдіров
Уәлиханов аудандық мәслихатының

в пункте 12 исключить подпункты 12) и 16) и дополнить подпунктами 18), 19) и 20) следующего содержания:
"18) на выплату государственной адресной социальной помощи;
19) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
20) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";
дополнить пунктом 14-1:
"14-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 20277,5 тысяч тенге, согласно приложению 9.";
приложение 158 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению;
дополнить приложением 9 к указанному решению согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
XXIII сессииV созыва
М. Токимов
Секретарь
районного маслихата
Б. Кадиров
Приложение 1
к решению Уалихановского районного маслихата

006
Балаларға қосымша білім беру
24932
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6866
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
39623
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11784
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8470
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19369
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
76519,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51184,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11515
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4086,8
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4741
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
963
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16585
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12494,5
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
799
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25335
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24906
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
429
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
319903
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
203
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
203
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3475
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
3475
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
298477
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу

006
Дополнительное образование для детей
24932
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6866
464
Отдел образования района (города областного значения)
39623
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11784
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8470
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
19369
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
76519,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51184,3
002
Программа занятости
11515
005
Государственная адресная социальная помощь
4086,8
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4741
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
963
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16585
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12494,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
799
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25335
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24906
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
429
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
319903
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
203
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
203
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3475
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3475
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
298477
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда