"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-19 с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы N 2-28с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада N 2997 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 10 наурыздағы N 14.2.3-3/38 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 10.03.2015 N 14.2.3-3/38 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-19 с шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 2487 тіркелген, 2014 жылғы 27 қаңтардағы "Кызыл Ту" және 2014 жылғы 27 қаңтардағы "Нұрлы Ел" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1 және 2 қосымшаларға сәйкес 2014-2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 296 416,2 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 224 899 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 567,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 433 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 034 516,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 318 538 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 707,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25 965 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 257,8 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 765 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 765 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -      45 594 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 594 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 25 965 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 2-19 с "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 ноября 2014 года N 2-28с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 ноября 2014 года N 2997. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10 марта 2015 года N 14.2.3-3/38)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 10.03.2015 N 14.2.3-3/38).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 25 декабря 2013 года № 2-19 с (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2487 от 15 января 2014 года, опубликовано 27 января 2014 года в газетах "Кызыл Ту" и 27 января 2014 года "Нұрлы Ел") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы — 2 296 416,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 224 899 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 27 567,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 9 433 тысяч тенге; поступления трансфертов — 2 034 516,7 тысяч тенге;
2) затраты — 2 318 538 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 18 707,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25 965 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 257,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 4 765 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 765 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — - 45 594 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –45 594 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 25 965 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 7 257,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 886,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
V шақырылған XXVIII сессия
төрағасы
Ғ. Мұқанов
Уәлиханов аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б. Кәдіров
Уәлиханов аудандық маслихатының 2014 жылғы 19 қараша № 2-28 с шешіміне 1 қосымша

погашение займов – 7 257,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 886,8 тысяч тенге.";
приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
XXVIII сессии V созыва
Г. Муханов
Секретарь
Уалихановского районного
маслихата
Б. Кадиров
Приложение 1 к решению Уалихановского районного маслихата № 2 - 28 с от 19 ноября 2014 года

40260
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12184
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7470
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20606
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
76964
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51948,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11965
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3391,3
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9112
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
594
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14099
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11638
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1149
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25015,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24666,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
349
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
324510,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
838,3
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
838,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1900
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3460
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
3445
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
15
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5815,7
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5815,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

40260
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12184
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7470
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
20606
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
76964
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51948,3
002
Программа занятости
11965
005
Государственная адресная социальная помощь
3391,3
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9112
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
594
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14099
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11638
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1149
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25015,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24666,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
349
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
324510,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
838,3
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
838,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1900
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3460
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3445
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
15
464
Отдел образования района (города областного значения)
5815,7
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5815,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)