Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 1 қазандағы № 360-ІV "Атырау облысының елді мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 247-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 2898 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 207-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХХІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 1 қазандағы № 360-ІV "Атырау облысының елді мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2574 санымен тіркелген, 2010 жылы 20 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Атырау облысының елді мекендерінде жасыл желекті екпелер құру, күтіп ұстау және қорғау Ережесінде мемлекеттік тілдегі мәтінінде:
"Қалалар, кенттік және поселкелік округ",
"қала, кенттік және поселкелік округ",
"қала, кенттік және поселке округі",
"қала, кенттік және поселкелік округ",
"қаланы, кенттік және поселкелік округті",
"қала, кенттік және поселкелік округтерде",
"қала, кенттік және поселке",
"қала, кенттік және поселкелік округте",
"қала, кент және поселке" деген сөздер сәйкесінше:
"қалалар, ауылдық және кенттік округ",
"қала, ауылдық және кенттік округ",
"қала, ауылдық және кенттік округі",
"қала, ауылдық және кенттік округ",
"қаланы, ауылдық және кенттік округті",
"қала, ауылдық және кенттік округтерде",
"қала, ауылдық және кент",
"қала, ауылдық және кенттік округте",
"қала, ауылдық және кенттік округтер" деген сөздермен ауыстырылсын.
Орыс тіліндегі мәтіні өзгертілмейді.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 1 октября 2010 года № 360-ІV "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 10 апреля 2014 года № 247-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 апреля 2014 года № 2898. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16.03.2018 № 207-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат V созыва на очередной ХХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата от 1 октября 2010 года № 360-ІV "Об утверждении Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2574, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 20 ноября 2010 года) следующее изменения:
В тексте на государственном языке Правил создания, содержания и охраны зеленых насаждений в населенных пунктах Атырауской области слова:
"Қалалар, кенттік және поселкелік округ",
"қала, кенттік және поселкелік округ",
"қала, кенттік және поселке округі",
"қала, кенттік және поселкелік округ",
"қаланы, кенттік және поселкелік округті",
"қала, кенттік және поселкелік округтерде",
"қала, кенттік және поселке",
"қала, кенттік және поселкелік округте",
"қала, кент және поселке",
заменить соответственно словами:
"қалалар, ауылдық және кенттік округ",
"қала, ауылдық және кенттік округ",
"қала, ауылдық және кенттік округі",
"қала, ауылдық және кенттік округ",
"қаланы, ауылдық және кенттік округті",
"қала, ауылдық және кенттік округтерде",
"қала, ауылдық және кент",
"қала, ауылдық және кенттік округте",
"қала, ауылдық және кенттік округтер".
Текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология, қоршаған ортаны қорғау, агроөнеркәсіп және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д. Құлжанов) жүктелсін.
Сессия төрағасы Ө. Жанбала
Мәслихат хатшысы С. Лұқпанов

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экологии, охраны окружающей среды, агропромышленности и сельского хозяйства (Д. Кульжанов).
Председатель сессии У. Жанбала
Секретарь маслихата С. Лукпанов