"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 83 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 сәуірде № 2901 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 125 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 16.06.2016 № 125 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ғ. Дүйсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 134 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысының қолданысқа енгізілуінен бұрын емес.
Облыс әкімі Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 83 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 83 қаулысымен бекітілген
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) - "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, (бұдан әрі – басқарма), аудандық және Атырау қаласының ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі – бөлім) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушының банк шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияны аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.

Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Постановление Атырауского областного акимата Атырауской области от 20 марта 2014 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 апреля 2014 года № 2901. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 16 июня 2016 года № 125
Cноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 16.06.2016 № 125 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Дюсембаева Г. - первого заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее введения в действие постановления Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 134 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям".
Аким области Б. Измухамбетов
Приложение к постановлению акимата Атырауской области от 20 марта 2014 года № 83
Утвержден постановлению акимата Атырауской области от 20 марта 2014 года № 83
Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (далее - государственная услуга) оказывается местными испольнительными органами (далее - услугодатель) – государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Атырауской области", (далее – управление), отделами сельского хозяйства районов и города Атырау (далее – отдел).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылы 24 ақпандағы № 134 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысының (бұдан әрі - Стандарт) қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінім мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету бойынша рәсім (іс–қимыл) бастауының негізі болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) бөлім қызметкері құжаттар пакетімен өтінімді қабылдауды іске асырады, оларды тіркеуді жүргізеді және бөлім басшысына жолдайды – 15 (он бес) минут;
2) бөлім басшысы құжаттарды қарайды және орындаушыға жолдайды - 15 (он бес) минуттан аспайды;
3) бөлімнің жауапты орындаушысы құжаттарды қарайды және суару суын беру жөніндегі қызметтер құнының бөлігінде өтінімдерді қарау және жергілікті бюджеттен субсидиялауға жататын су пайдаланушылар тізімін және су пайдаланушылар бойынша субсидиялар сомаларын бекіту бойынша ұсыныстар енгізу үшін аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің (бұдан әрі – әкім) шешімімен құрылатын ведомствоаралық комиссияға (бұдан әрі – ВАК) қарау үшін жолдайды - 2 (екі) күн ішінде;
4) ВАК ұсынылған өтінімдерді қарайды және көрсетілетін қызметті алушылар тізімін аудан немесе Атырау қаласының әкіміне бекітуге жолдайды - 2 (екі) күн ішінде;
5) аудан немесе Атырау қаласы әкімі көрсетілетін қызметті алушылар тізімін бекітеді және бөлім басшысына жолдайды 2 (екі) күн ішінде;
6) бөлім басшысы көрсетілетін қызметті алушылардың тізімін басқармаға жолдайды – 2 (екі) күн ішінде;
7) басқарма қызметкері қажетті құжаттар тапсырылған сәттен бастап тиісті құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді жүзеге асырады және басқарма басшылығына жолдайды - 30 (отыз) минут ішінде;
8) басқарма басшылығы құжаттарды қарайды және басқарманың жауапты орындаушысына жолдайды - 1 (бір) сағат ішінде;
9) басқарманың жауапты орындаушысы құжаттарды қабылдайды, құжаттарды тексергеннен кейін су пайдаланушылар бойынша жиынтық тізілімді басқарма басшысына бекітуге береді – 2 (екі) күн ішінде;
10) басқарма басшысы жиынтық тізілімді бекітіп, басқарманың жауапты орындаушысына береді - 1 (бір) күн ішінде;
11) бөлімнің жауапты орындаушысы ағымдағы айдың 20 күніне дейінгі мерзімде жиынтық тізілімге енгізілген көрсетілетін қызметті алушылардың өтінімдері мен құжаттар топтамасын қабылдайды, көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні және уақыты көрсетілген талон береді;
Құжаттарды тексергеннен кейін су пайдаланушылардың жиынтық тізілімін қалыптастырады және бөлім басшысына қол қою үшін жолдайды – 2 (екі) күн ішінде;

2. Описание порядка действий структурных подразделении (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявка по форме согласно приложению 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 134 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (далее – Стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) работник отдела осуществляет прием заявок с пакетом документов, проводит их регистрацию и направляет руководителю отдела - 15 (пятнадцать) минут;
2) руководитель отдела рассматривает и направляет документы исполнителю - не более 15 (пятнадцати) минут;
3) ответственный исполнитель отдела рассматривает и предоставляет документы на рассмотрение межведомственной комиссии (далее - МВК), создаваемой решением акима района (города областного значения) (далее – Аким) для рассмотрения заявок и внесения предложений по утверждению списка водопользователей, подлежащих субсидированию из местного бюджета в части стоимости услуг по подаче им поливной воды, и суммы субсидий по водопользователям - в течении 2 (двух) дней;
4) МВК рассматривает представленные заявки и направляет список услугополучателей на утверждение акиму района или г. Атырау - в течении - 2 (двух) дней;
5) аким района или г. Атырау утверждает список услугополучателей и передает руководителю отдела - в течении 2 (двух) дней;
6) руководитель отдела направляет список услугополучателей в управление - в течении 2 (двух) дней;
7) работник управления с момента подачи необходимых документов осуществляет прием, их регистрацию и направляет руководству управления - в течении 30 (тридцати) минут;
8) руководство управления ознакамливается и направляет документы ответственному исполнителю управления - в течении 1 (одного) часа;
9) ответственный исполнитель управления принимает документы, после проверки документов передает сводный реестр по водопользователям руководителю управления на утверждение – в течении 2 (два) дня;
10) руководитель управления утверждает сводный реестр, передает ответственному исполнителю управления - в течении 1 (одного) дня.

10-1) басқарманың жауапты орындаушысы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде басқарма басшысы бекіткен су пайдаланушылардың тізілімін басшылыққа алады;
11-1) бөлім басшысы жиынтық тізілімге қол қойып, бөлімнің жауапты орындаушысына жолдайды – 1 (бір) күн ішінде;
11-2) бөлімнің жауапты орындаушысы су пайдаланушылар бойынша жиынтық тізілімді ағымдағы айдың 25 күніне дейін басқармаға жолдайды;
12) басқарма қызметкері тиісті құжаттар тапсырылған сәттен бастап оларды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады және басқарма басшылығына жолдайды - 30 (отыз) минут ішінде;
13) басқарма басшылығы құжаттарды қарап, басқарманың жауапты орындаушысына жолдайды - 1 (бір) сағаттың ішінде;
14) басқарманың жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың талаптарға сәйкестігін тексереді және басқарманың қаржы бөліміне жолдайды - 1 (бір) күні ішінде;
15) басқарманың қаржы бөлімінің жауапты орындаушысы құжаттардың талаптарға сәйкестігін тексереді және бюджеттік субсидияларды төлеуге тізілім мен төлем шоттарын қалыптастырып, басшылыққа қол қоюға жолдайды - 1 (бір) күн ішінде;
16) басқарма басшылығы төлем шоттарына қол қойяды және басқарманың қаржы бөлімінің жауапты орындаушысына жолдайды - 1 (бір) күн ішінде;
17) басқарманың қаржы бөлімінің жауапты орындаушысы қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және екі данада төлем шоттарын ұсынады - 2 (екі) күн ішінде.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 259 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде қатысатын көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) бөлімнің қызметкері;
2) бөлімнің басшысы;
3) бөлімнің жауапты орындаушы;
4) ВАК;
5) аудан немесе Атырау қаласы әкімі;
6) басқарманың қызметкері;
7) басқарма басшысы;
8) басқарманың жауапты орындаушысы;

10-1) ответственный исполнитель управления при оказаний государственной услуги руководствуется утвержденным руководителем управления реестром водопользователей;
11) ответственный исполнитель отдела в срок до 20 числа текущего месяца принимает заявки и пакет документов у услугополучателей, включенных в сводный реестр, выдает услугополучателю талон с указанием даты и времени.
После проверки документов формирует сводный реестр водопользователей и передает руководителю отдела на подписание – в течении 2 (двух) дней.
11-1) руководитель отдела подписывает сводный реестр, направляет ответственному исполнителю отдела – в течении 1 (одного) дня.
11-2) ответственный исполнитель отдела в срок до 25 числа текущего месяца направляет в управление сводный реестр по водопользователям;
12) работник управления с момента подачи необходимых документов осуществляет прием и их регистрацию, направляет руководству управления - в течении 30 (тридцати) минут;
13) руководство управления ознакамливается, направляет документы ответственному исполнителю управления - в течении 1 (одного) часа;
14) ответственный исполнитель управления проверяет соответствие представленных документов требованиям и направляет в финансовый отдел управления - в течении 1 (одного) дня;
15) ответственный исполнитель финансового отдела управления проверяет соответствие представленных документов требованиям и формирует ведомость на выплату бюджетных субсидий и счета к оплате, передает руководству для подписания - в течении 1 (одного) дня;
16) руководство управления подписывает счета к оплате и передает ответственному исполнителю финансового отдела - в течении 1 (одного) дня;
17) ответственный исполнитель финансового отдела управления представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и счета к оплате в двух экземплярах - в течении 2 (двух) дней.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным постановлением акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) работник отдела;
2) руководитель отдела;
3) ответственный исполнитель отдела;
4) МВК;
5) аким района или г. Атырау;
6) работник управления;
7) руководство управления;
8) ответственный исполнитель управления;

9) басқарманың қаржы бөлімінің жауапты орындаушысы.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 259 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
8. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
Ескерту. Регламент 8-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 259 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік қызмет регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 259 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Ескерту. Регламент 2-қосымшамен толықтырылды - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 259 (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау"

9) ответственный исполнитель финансового отдела управления.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) по оказанию государственной услуги приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Сноска. Пункт 7 в редакции постановления акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" приведен в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 8 в соответствии с постановлением акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги "Субсидирование
стоимости услуг по подаче воды
сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги "Субсидирование
стоимости услуг по подаче воды
сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Сноска. Регламент дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением акимата Атырауской области от 29.08.2014 N 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала "электронного правительства";