V шақырылған облыстық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 194-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі № 288-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 тамызда № 2953 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 367-V шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 13.03.2015 № 367-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2014-2016 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, V шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс ХХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы 194-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2832 рет санымен тіркелген 2014 жылғы 11 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"138 604 588" деген сандар "139 394 441" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 052 183" деген сандар "57 110 714" деген сандармен ауыстырылсын;
"583 979" деген сандар "1 110 938" деген сандармен ауыстырылсын;
"80 968 426" деген сандар "81 175 789" деген сандармен ауыстырылсын;
"150 536 288" деген сандар "151 729 534" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 139 428" деген сандар "3 135 317" деген сандармен ауыстырылсын;
"887 629" деген сандар "891 740" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 808 281" деген сандар "4 394 288" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 826 281" деген сандар "4 412 288" деген сандармен ауыстырылсын;
"-19 879 409" деген сандар "-19 864 698" деген сандармен ауыстырылсын;
"19 879 409" деген сандар "19 864 698" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 824 560" деген сандар "3 877 057" деген сандармен ауыстырылсын;
"876 483" деген сандар "891 194" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 50%;" деген абзац келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына – 50% және Атырау қаласына – 55%;"
8-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение ХIХ сессии областного маслихата V созыва от 9 декабря 2013 года № 194-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 11 июля 2014 года № 288-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 августа 2014 года № 2953. Утратило силу решением областного маслихата Атырауской области от 13 марта 2015 года № 367-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением областного маслихата Атырауской области от 13.03.2015 № 367-V.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2014-2016 годы, областной маслихат V созыва на внеочередной XХІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХIХ сессии областного маслихата от 9 декабря 2013 года № 194-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2832, опубликовано 11 января 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "138 604 588" заменить цифрами "139 394 441";
цифры "57 052 183" заменить цифрами "57 110 714";
цифры "583 979" заменить цифрами "1 110 938";
цифры "80 968 426" заменить цифрами "81 175 789";
цифры "150 536 288" заменить цифрами "151 729 534";
цифры "3 139 428" заменить цифрами "3 135 317";
цифры "887 629" заменить цифрами "891 740";
цифры "4 808 281" заменить цифрами "4 394 288";
цифры "4 826 281" заменить цифрами "4 412 288";
цифры "-19 879 409" заменить цифрами "-19 864 698";
цифры "19 879 409" заменить цифрами "19 864 698";
цифры "3 824 560" заменить цифрами "3 877 057";
цифры "876 483" заменить цифрами "891 194";
в пункте 2:
абзац "по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%;" изложить в следующей редакции:
"по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам – 50% и городу Атырау – 55%;"
в пункте 8:
дополнить строками следующего содержания:

"агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігін өтеуге – 201 602 мың теңге;"
9-тармақта:
"65 005" деген сандар "62 645" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша пайыздық ставканы субсидиялауға – 47 000 мың теңге;
жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге – 10 000 мың теңге;
ағымдағы жайластыруға – 220 739 мың теңге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін."
10-тармақта:
"1 347 430" деген сандар "2 500 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау қаласында әуежай жолын және аэровокзал алдындағы алаңды тұрағымен қайта жаңғыртуға. Атырау қаласында әуежай жолын қайта жаңғыртуға – 900 815 мың теңге;
Атырау қаласында әуежай жолын және аэровокзал алдындағы алаңды тұрағымен қайта жаңғыртуға. Атырау қаласында аэровокзал алаңын тұрағымен және канал арқылы өтетін көпірді қайта жаңғыртуға – 251 755 мың теңге;" деген жол алынып тасталсын;
12-тармақта:
"147 213" деген сандар "214 248" деген сандармен ауыстырылсын;
14-тармақта:
"1 234 238" деген сандар "1 231 296" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 100" деген сандар "23 100" деген сандармен ауыстырылсын;
"63 299" деген сандар "198 153" деген сандармен ауыстырылсын;
"200 000" деген сандар "248 255" деген сандармен ауыстырылсын;
"36 000" деген сандар "6 880" деген сандармен ауыстырылсын;
"97 500" деген сандар "93 655" деген сандармен ауыстырылсын;
"170 000" деген сандар "200 560" деген сандармен ауыстырылсын;
"52 032" деген сандар "51 696" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Ұлы Отан Соғысының ардагерлеріне коммуналдық шығындарын өтеуге – 7 474 мың теңге;
Ұлы Отан Соғысының ардагерлеріне пәтер сатып алып беруге – 20 000 мың теңге;
мәдениет ұйымдарында өрттік дабыл қаққыш орнатуға – 3 845 мың теңге;
елді мекендерді сумен қамту үшін – 10 000 мың теңге;
Құрманғазы ауданын абаттандыруға – 25 000 мың теңге;"
15-тармақта:
"2 530 976" деген сандар "3 310 381" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 660 378" деген сандар "4 132 732" деген сандармен ауыстырылсын;
"47 368" деген сандар "114 868" деген сандармен ауыстырылсын;
"76 128" деген сандар "99 304" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Құрманғазы ауданындағы 3 (үш) жаяу жүргіншілер өткелінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттамасын жасақтауға – 6 000 мың теңге;
Индер ауданы Елтай селосындағы "Жас-Өркен" балалар лагерінің кіріс газ желісі мен жылу қазандығының қондырғысының құрылысы мен жылу жүйесін қондыруға – 20 602 мың теңге;

"201 602 тысяч тенге - на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях;"
в пункте 9:
цифры "65 005" заменить цифрами "62 645";
дополнить строками следующего содержания:
"учесть, что целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
47 000 тысяч тенге – на субсидирование процентной ставки по кредитам банков для реализации проектов;
10 000 тысяч тенге – на предоставление грантов на развитие новых производств;
220 739 тысяч тенге – на текущее обустройство."
в пункте 10:
цифры "1 347 430" заменить цифрами "2 500 000";
абзацы "900 815 тысяч тенге - на реконструкцию дороги в аэропорт и площади перед аэровокзалом со стоянками в городе Атырау. На реконструкцию дороги в аэропорт в городе Атырау;
251 755 тысяч тенге – на реконструкцию дороги в аэропорт и площади перед аэровокзалом со стоянками в городе Атырау. На реконструкцию площади перед аэровокзалом со стоянками и моста через канал в городе Атырау;" исключить;
в пункте 12:
цифры "147 213" заменить цифрами "214 248";
в пункте 14:
цифры "1 234 238" заменить цифрами "1 231 296";
цифры "11 100" заменить цифрами "23 100";
цифры "63 299" заменить цифрами "198 153";
цифры "200 000" заменить цифрами "248 255";
цифры "36 000" заменить цифрами "6 880";
цифры "97 500" заменить цифрами "93 655";
цифры "170 000" заменить цифрами "200 560";
цифры "52 032" заменить цифрами "51 696";
дополнить строками следующего содержания:
"7 474 тысяч тенге - на возмещение коммунальных расходов ветеранам Великой Отечественной Войны;
20 000 тысяч тенге – на приобретение квартир ветеранам Великой Отечественной Войны;
3 845 тысяч тенге – на установку пожарной сигнализации в организациях культуры;
10 000 тысяч тенге - на водообеспечение населенных пунктов;
25 000 тысяч тенге - на благоустройство Курмангазинского района;"
в пункте 15:
цифры "2 530 976" заменить цифрами "3 310 381";
цифры "3 660 378" заменить цифрами "4 132 732";
цифры "47 368" заменить цифрами "114 868";
цифры "76 128" заменить цифрами "99 304";
дополнить строками следующего содержания:
"6 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для строительства 3 (трех) пешеходных переходов Курмангазинского района;
20 602 тысяч тенге - на строительство подводящих газопроводных линий, строительство автономной котельной и установка системы отопления детского лагеря "Жас-Оркен" в селе Елтай Индерского района;

Исатай ауданындағы Манаш котлованын тереңдете отырып Ақай каналы дамбысының жанын күшейтуге жобалық-сметалық құжаттамасын жасақтауға және қайта жаңғыртуға – 36 000 мың теңге;
Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округіне әкімшілік ғимарат салу үшін жобалық-сметалық құжаттамасының байламын жасақтауға және құрылысына – 41 000 мың теңге;
Махамбет ауданының су бұрғыш каналы үшін 2 шлюз құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға – 4 000 мың теңге;"
16-тармақта:
"1 173 740" деген сандар "669 518" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 23 тармақпен толықтырылсын:

36 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и реконструкция уселения бровки дамбы канала Акай с углублением котлована Манаш Исатайского района;
41 000 тысяч тенге - на привязку проектно-сметной документации и строительство административного здания аппарата акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района;
4 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документаций строительства 2 шлюзов для водоотводного канала в Махамбетском районе;"
в пункте 16:
цифры "1 173 740" заменить цифрами "669 518";
дополнить пунктом 23 следующего содержания:

"23. 10 9 255 028 "Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету" бағдарламасының 153 "Көлiктiк қызмет көрсетулерге ақы төлеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 1 214 699 теңге 10 тиын кассалық шығындары 10 9 719 028 "Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер" бағдарламасының 153 "Көлiктiк қызмет көрсетулерге ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын."
2. 12-қосымшалар осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

"23. "Произведенные кассовые расходы по специфике 153 "Оплата транспортных услуг" программы 10 9 255 028 "Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения" в сумме 1 214 699 тенге 10 тиын перенести на специфику 153 "Оплата транспортных услуг" программы 10 9 719 028 "Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения."
2. Приложения 12 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, өнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ә.Жұбанов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            С. Дүйсенғалиев
Мәслихат хатшысы                           C. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың ХХІІІ сессиясының
2014 жылғы 11 шілдедегі № 288-V шешіміне
қосымша
Облыстық мәслихаттың ХХІІ сессиясының

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, промышленности и развития предпринимательства (А.Жубанов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        С. Дуйсенгалиев
Секретарь маслихата                        С. Лукпанов
Приложение к решению
ХХІІІ сессии областного маслихата
от 11 июля 2014 года № 288-V
Приложение 1 к решению
ХХІІ сессии областного маслихата

21600
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10881
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
216563
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
116924
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86526
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8675
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8659
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2590
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7474
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36573
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36573
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
15191
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15191
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
47875
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
46661
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1214
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17057986
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9075088
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
13790
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13790
261
Облыстың білім басқармасы
140485
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140485
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
51825
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

21600
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
10881
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
216563
256
Управление координации занятости и социальных программ области
116924
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86526
007
Капитальные расходы государственного органа
3000
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
8675
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8659
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2590
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7474
263
Управление внутренней политики области
36573
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36573
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
15191
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
15191
298
Управление государственной инспекции труда области
47875
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
46661
003
Капитальные расходы государственного органа
1214
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17057986
1
Жилищное хозяйство
9075088
256
Управление координации занятости и социальных программ области
13790
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13790
261
Управление образования области
140485
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
140485
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
51825
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

74530
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
84156
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
38400
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
90000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
23208
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
6000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
35119
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
201602
719
Облыстық ветеринария басқармасы
62574
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14560
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
9900
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
38114
2
Су шаруашылығы
250782
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
250782
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
250782
3
Орман шаруашылығы
91448
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
91448
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
86448
006
Жануарлар дүниесін қорғау
5000
5
Қоршаған ортаны қорғау
245341
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
171811
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49198
008
Қоршаған ортаны қорғау жөнінде іс-шаралар өткізу
90613
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32000
271
Облыстың құрылыс басқармасы

74530
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
84156
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
38400
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
90000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
23208
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
6000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
35119
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
201602
719
Управление ветеринарии области
62574
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14560
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
9900
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
38114
2
Водное хозяйство
250782
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
250782
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
250782
3
Лесное хозяйство
91448
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
91448
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
86448
006
Охрана животного мира
5000
5
Охрана окружающей среды
245341
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
171811
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
49198
008
Проведение мероприятий по охране окружающей среды
90613
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32000
271
Управление строительства области

2500000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2186220
13
Басқалар
7766873
9
Басқалар
7766873
257
Облыстың қаржы басқармасы
1856953
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
669518
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1187435
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
540882
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
540882
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1437892
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66790
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
52800
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
9951
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1193804
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
40000
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
61547
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
13000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
439653
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
439653
269
Облыстың дін істері басқармасы
171620
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66700
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
104500
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2538479
048
Қазақстан мен Ресейдің өңіраралық ынтымақтастығының ХІ форумының шеңберінде жобаларды іске асыру
1802794
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
282436
078
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту

2500000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2186220
13
Прочие
7766873
9
Прочие
7766873
257
Управление финансов области
1856953
012
Резерв местного исполнительного органа области
669518
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1187435
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
540882
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
540882
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1437892
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
66790
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
52800
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
9951
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1193804
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
40000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020
61547
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
439653
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
439653
269
Управление по делам религий области
171620
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
66700
003
Капитальные расходы государственного органа
420
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
104500
271
Управление строительства области
2538479
048
Реализация проектов в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России
1802794
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020 года"
282436
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"

195434
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
63113
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63113
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
35175
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және мұрағат ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35175
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi бойынша басқармасы
97146
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері жөніндегі қызметтер
73146
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
24000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
300809
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
300809
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
300809
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
21039
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
279770
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1241469
1
Ауыл шаруашылығы
687350
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
687350
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53286
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
225187
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
141341
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
90047
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
39660
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
95054
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
6000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
36418
2
Су шаруашылығы
115915
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
115915
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

195434
263
Управление внутренней политики области
63113
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
63113
273
Управление культуры, архивов и документации области
35175
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
35175
283
Управление по вопросам молодежной политики области
97146
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
73146
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
24000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
300809
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
300809
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
300809
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
21039
071
Развитие газотранспортной системы
279770
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1241469
1
Сельское хозяйство
687350
255
Управление сельского хозяйства области
687350
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
53286
010
Государственная поддержка племенного животноводства
225187
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
141341
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
90047
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
39660
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
95054
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
6000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
36418
2
Водное хозяйство
115915
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
115915
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения