Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 83 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 259 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 3004 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 125 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 16.06.2016 № 125 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының орыс тіліндегі мәтіннің атауында "сельско хозяйственным" деген сөз "сельскохозяйственным" деген сөзбен ауыстырылды - Атырау облысы әкімдігінің 13.03.2015 № 69 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкiмдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 83 "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2901 тіркелген, 2014 жылғы 7 маусымдағы "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентінде:
1) 5–тармақта:
9), 10), 11) тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"9) басқарманың жауапты орындаушысы құжаттарды қабылдайды, құжаттарды тексергеннен кейін су пайдаланушылар бойынша жиынтық тізілімді басқарма басшысына бекітуге береді – 2 (екі) күн ішінде;
10) басқарма басшысы жиынтық тізілімді бекітіп, басқарманың жауапты орындаушысына береді - 1 (бір) күн ішінде;
11) бөлімнің жауапты орындаушысы ағымдағы айдың 20 күніне дейінгі мерзімде жиынтық тізілімге енгізілген көрсетілетін қызметті алушылардың өтінімдері мен құжаттар топтамасын қабылдайды, көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні және уақыты көрсетілген талон береді.
Құжаттарды тексергеннен кейін су пайдаланушылардың жиынтық тізілімін қалыптастырады және бөлім басшысына қол қою үшін жолдайды – 2 (екі) күн ішінде";

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 20 марта 2014 года № 83 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Постановление Акимата Атырауской области от 29 августа 2014 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 сентября 2014 года № 3004. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 16 июня 2016 года № 125
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 16.06.2016 № 125 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Наименование с изменением, внесенным постановлением Акимата Атырауской области от 13.03.2014 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 20 марта 2014 года № 83 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2901, опубликовано 7 июня 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в Регламенте государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям", утвержденном указанным постановлением:
1) в пункте 5:
подпункты 9), 10), 11) изложить в следующей редакции:
"9) ответственный исполнитель управления принимает документы, после проверки документов передает сводный реестр по водопользователям руководителю управления на утверждение – в течении 2 (два) дня;
10) руководитель управления утверждает сводный реестр, передает ответственному исполнителю управления - в течении 1 (одного) дня;
11) ответственный исполнитель отдела в срок до 20 числа текущего месяца принимает заявки и пакет документов у услугополучателей, включенных в сводный реестр, выдает услугополучателю талон с указанием даты и времени.
После проверки документов формирует сводный реестр водопользователей и передает руководителю отдела на подписание – в течении 2 (двух) дней";

келесі мазмұндағы 10-1), 11-1), 11-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"10-1) басқарманың жауапты орындаушысы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде басқарма басшысы бекіткен су пайдаланушылардың тізілімін басшылыққа алады;
11-1) бөлім басшысы жиынтық тізілімге қол қойып, бөлімнің жауапты орындаушысына жолдайды – 1 (бір) күн ішінде;
11-2) бөлімнің жауапты орындаушысы су пайдаланушылар бойынша жиынтық тізілімді ағымдағы айдың 25 күніне дейін басқармаға жолдайды";
2) 7-тармақ келесі редакцияда жазылсын;
"7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасында келтірілген";
3) келесі мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген";
4) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда мазмұндалсын;
5) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 259 қаулысына 1-қосымша
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік қызмет регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 259 қаулысына 2-қосымша
"Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау"

дополнить подпунктами 10-1), 11-1), 11-2) следующего содержания:
"10-1) ответственный исполнитель управления при оказаний государственной услуги руководствуется утвержденным руководителем управления реестром водопользователей;
11-1) руководитель отдела подписывает сводный реестр, направляет ответственному исполнителю отдела – в течении 1 (одного) дня;
11-2) ответственный исполнитель отдела в срок до 25 числа текущего месяца направляет в управление сводный реестр по водопользователям";
2) пункт 7 изложить в следующей редакции;
"7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) по оказанию государственной услуги приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту";
3) дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" приведен в приложении 2 к настоящему Регламенту";
4) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
5) дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Дюсембаева Г. И. – первого заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Измухамбетов
Приложение 1 к постановлением акимата Атырауской области от 29 августа 2014 года № 259
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 к постановлением акимата Атырауской области от 29 августа 2014 года № 259
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям"
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала "электронного правительства";