Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 121 "Автомобиль көлігі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 264 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 3008 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 306 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 02.10.2015 № 306 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкiмдігінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 121 "Автомобиль көлігі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2923 тіркелген, 2014 жылғы 17 маусымдағы "Атырау" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
1) "Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентінде:
келесі мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. "Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.";
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
2) "Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынастарда автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентінде:
келесі мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. "Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынастарда автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.";

О внесении дополнений в постановление акимата Атырауской области от 25 апреля 2014 года № 121 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта"
Постановление Акимата Атырауской области от 29 августа 2014 года № 264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 сентября 2014 года № 3008. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 02 октября 2015 года № 306
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 02.10.2015 № 306 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 25 апреля 2014 года № 121 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2923, опубликовано 17 июня 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие дополнения:
1) в Регламенте государственной услуги "Выдача международного сертификата технического осмотра":
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача международного сертификата технического осмотра" приведен в приложении 3 к настоящему Регламенту.";
дополнить приложением 3 согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2) в Регламенте государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении":
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении" приведен в приложении 3 к настоящему Регламенту.";

осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Т.Ә. Шәкімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 264 қаулысына 1-қосымша "Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру"
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 264 қаулысына 2-қосымша "Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынастарда автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынастарда автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру"

дополнить приложением 3 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Шакимова Т.А.– заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Б. Измухамбетов
Приложение 1 к постановлению
акимата Атырауской области
от 29 августа 2014 года № 264
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги "Выдача
международного сертификата
технического осмотра"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача международного сертификата технического осмотра"
Приложение 2 к постановлению
акимата Атырауской области
от 29 августа 2014 года № 264
Приложение 3 Регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии для занятия
деятельностью по нерегулярной перевозке
пассажиров автобусами, микроавтобусами в
междугородном межобластном, межрайонном
(междугородном внутриобластном) и
международном сообщениях, а также регулярной
перевозке пассажиров автобусами,
микроавтобусами в международном сообщении"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении"