Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 151 "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 268 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 3010 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 06 қарашадағы № 338 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 06.11.2015 № 338 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 3–тармағына, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкiмдігінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 151 "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2930 тіркелген, 2014 жылғы 24 сәуірдегі "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Регламентінде:
1, 2, 3-қосымшалар осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
келесі мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы" лицензия беру кезінде осы Регламенттің 5-қосымшасында, лицензияларды қайта ресімдеу кезінде 6-қосымшасында, лицензияның телнұсқаларын беру кезінде 7-қосымшасында келтірілген";

О внесении изменении и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 23 мая 2014 года № 151 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок"
Постановление Акимата Атырауской области от 29 августа 2014 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 сентября 2014 года № 3010. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 06 ноября 2015 года № 338
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 06.11.2015 № 338 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. В тексте на государственном языке в регламенте в приложениях 1, 2, 3 в наименовании слово "рәсәімнің" заменено словом "рәсімнің" постановлением акимата Атырауской области от 13.03.2015 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 23 мая 2014 года № 151 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2930, опубликовано 24 июня 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в Регламенте государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок", утвержденном указанным постановлением:
приложения 1, 2, 3 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" при выдаче лицензии приведен в приложении 5, при переоформлении лицензии в приложении 6, при выдаче дубликата в приложении 7 к настоящему Регламенту";

осы қаулының 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес 5, 6, 7–қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 тамыздағы № 268
қаулысына 1-қосымша
"Астық қолхаттарын беру арқылы
қойма қызметі бойынша қызметтер
көрсетуге лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне 1-қосымша
Рәсімдердің (іс–қимылдардың) реттілігін сипаттау әрбір рәсімнің (іс–қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, лицензия беру
Ескерту. 1-қосымшаның атауына өзгеріс енгізілді - Атырау облысы әкімдігінің 13.03.2015 № 69 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 тамыздағы № 268
қаулысына 2-қосымша
"Астық қолхаттарын беру арқылы
қойма қызметі бойынша қызметтер
көрсетуге лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне 2-қосымша
Рәсімдердің (іс–қимылдардың) реттілігін сипаттау әрбір рәсімнің (іс–қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, лицензияны қайта ресімдеу
Ескерту. 2-қосымшаның атауына өзгеріс енгізілді - Атырау облысы әкімдігінің 13.03.2015 № 69 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 тамыздағы № 268
қаулысына 3-қосымша
"Астық қолхаттарын беру арқылы
қойма қызметі бойынша қызметтер
көрсетуге лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне 3-қосымша
Рәсімдердің (іс–қимылдардың) реттілігін сипаттау әрбір рәсімнің (іс–қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, лицензиянының телнұсқасын беру
Ескерту. 3-қосымшаның атауына өзгеріс енгізілді - Атырау облысы әкімдігінің 13.03.2015 № 69 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 тамыздағы № 268
қаулысына 4-қосымша
"Астық қолхаттарын беру арқылы
қойма қызметі бойынша қызметтер
көрсетуге лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне 5-қосымша
Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет көрсету процесінің құрамына кiретiн әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) мазмұны лицензия беру кезінде, мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 тамыздағы № 268
қаулысына 5-қосымша
"Астық қолхаттарын беру арқылы
қойма қызметі бойынша қызметтер
көрсетуге лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне 6-қосымша
Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет көрсету процесінің құрамына кiретiн әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) мазмұны лицензияны қайта ресімдеу кезінде, мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 тамыздағы № 268
қаулысына 6-қосымша
"Астық қолхаттарын беру арқылы
қойма қызметі бойынша қызметтер
көрсетуге лицензия беру, қайта
ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне 7-қосымша
Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет көрсету процесінің құрамына кiретiн әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) мазмұны лицензияның телнұсқасын беру кезінде мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

дополнить приложениями 5, 6, 7 согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Дюсембаев Г.И. – первого заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Б. Измухамбетов
Приложение 1 к постановлением
акимата Атырауской области
от 29 августа 2014 года № 268
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей зерновых расписок"
Описание последовательности процедур (действий), с указанием длительности каждой процедуры (действия) при выдаче лицензии
Приложение 2 к постановлением
акимата Атырауской области
от 29 августа 2014 года № 268
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей зерновых расписок"
Описание последовательности процедур (действий), с указанием длительности каждой процедуры (действия) при переоформлении лицензии
Приложение 3 к постановлением
акимата Атырауской области
от 29 августа 2014 года № 268
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей зерновых расписок"
Описание последовательности процедур (действий), с указанием длительности каждой процедуры (действия) при выдаче дубликата лицензии
Приложение 4 к постановлением
акимата Атырауской области
от 29 августа 2014 года № 268
Приложение 5 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей зерновых расписок"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги при выдаче лицензии:
Приложение 5 к постановлением
акимата Атырауской области
от 29 августа 2014 года № 268
Приложение 6 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей зерновых расписок"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги при переоформлении лицензии
Приложение 6 к постановлением
акимата Атырауской области
от 29 августа 2014 года № 268
Приложение 7 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на оказание
услуг по складской деятельности
с выдачей зерновых расписок"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, выдача дубликатов лицензии