Атырау қаласында бағалау аймақтарының шекаралары және Атырау қаласында жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 жетоқсандағы № 352-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 3086 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабына сәйкес, V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХХІХ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Атырау қаласында бағалау аймақтарының шекаралары2-қосымшасына сәйкес Атырау қаласында жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.

Об утверждении границ оценочных зон города Атырау и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Атырау
Решение Атырауского областного маслихата от 15 декабря 2014 года № 352-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 января 2015 года № 3086
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, областной маслихат V созыва на очередной ХХІХ сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон города Атырау согласно приложению 1поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Атырау согласно приложению 2 к настоящему решению.