Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 155 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 196 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 2917 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 5 ақпандағы № 253 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 05.02.2015 № 253 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және облыс әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 110 "Облыс әкімдігінің 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 442 "V шақырылған облыстық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 194-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімін іске асыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 155 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2844 рет санымен тіркелген 2014 жылғы 14 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"62 968 115" деген сандар "70 503 614" деген сандармен ауыстырылсын;
"336 804" деген сандар "1 836 790" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 496 246" деген сандар "11 531 759" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"65 150 307" деген сандар "72 076 185" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"130 000" деген сандар "792 118" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"- 2 312 192" деген сандар "- 2 364 689" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"2 312 192" деген сандар "2 364 689" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 361 167" деген сандар "2 413 664" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақта:
"872 949" деген сандар "1 321 949" деген сандармен ауыстырылсын;
"65 390" деген сандар "71 093" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 468" деген сандар "8 675" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 10 декабря 2013 года № 155 "О бюджете города на 2014-2016 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 17 апреля 2014 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 мая 2014 года № 2917. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 5 февраля 2015 года № 253
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 05.02.2015 № 253 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением областного акимата от 11 апреля 2014 года № 110 "О внесении изменений и дополнений в постановление областного акимата от 10 декабря 2013 года № 442 "О реализации решения ХІХ сессии областного маслихата V созыва от 9 декабря 2013 года № 194-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 10 декабря 2013 года № 155 "О бюджете города на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2844, опубликовано 14 января 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "62 968 115" заменить цифрами "70 503 614";
цифры "336 804" заменить цифрами "1 836 790";
цифры "5 496 246" заменить цифрами "11 531 759";
в подпункте 2):
цифры "65 150 307" заменить цифрами "72 076 185";
в подпункте 4):
цифры "130 000" заменить цифрами "792 118";
в подпункте 5):
цифры "-2 312 192" заменить цифрами "-2 364 689";
в подпункте 6 ):
цифры "2 312 192" заменить цифрами "2 364 689";
цифры "2 361 167" заменить цифрами "2 413 664";
в пункте 3:
цифры "872 949" заменить цифрами "1 321 949";
цифры "65 390" заменить цифрами "71 093";
цифры "8 468" заменить цифрами "8 675";
дополнить строками следующего содержания:

"мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек көрсетуге – 16 800 мың теңге;
18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар төлеуге – 1 552 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 424 934 мың теңге;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 2 500 000 мың теңге;"
4 тармақ келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
1 мен 4 сыныптардағы балаларды және аз қамтылған отбасыларының балаларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге – 590 088 мың теңге;
білім беру мекемелерінде өртке қарсы дабылқаққыш орнатуға – 42 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындалу үшін 52 968 мың теңге нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін."
5 тармақта:

"16 800 тысяч тенге – на оказание государственной адресной социальной помощи;
1 552 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
424 934 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемые из местного бюджета;
2 500 000 тысяч тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;"
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
590 088 тысяч тенге - на обеспечение горячим питанием учащихся с 1 по 4 классы и детей из малообеспеченных семей;
42 000 тысяч тенге - на установку пожарной сигнализации в учреждениях образования;
52 968 тысяч тенге – на подготовку к зимнему периоду;"
в пункте 5: