Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 155 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 шілдедегі № 209 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 тамызда № 2959 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 5 ақпандағы № 253 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 05.02.2015 № 253 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109–бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 155 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2844 рет санымен тіркелген 2014 жылғы 14 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"70 503 614" деген сандар "71 570 329" деген сандармен ауыстырылсын;
"56 209 295" деген сандар "58 119 255" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 531 759" деген сандар "10 688 514" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"72 076 185" деген сандар "73 236 025" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"792 118" деген сандар "698 993" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақта:
"1 321 949" деген сандар "1 301 354" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 10 декабря 2013 года № 155 "О бюджете города на 2014-2016 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 16 июля 2014 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 августа 2014 года № 2959. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 5 февраля 2015 года № 253.
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 05.02.2015 № 253 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 10 декабря 2013 года № 155 "О бюджете города на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2844, опубликовано 14 января 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "70 503 614" заменить цифрами "71 570 329";
цифры "56 209 295" заменить цифрами "58 119 255";
цифры "11 531 759" заменить цифрами "10 688 514";
в подпункте 2):
цифры "72 076 185" заменить цифрами "73 236 025";
в подпункте 4):
цифры "792 118" заменить цифрами "698 993";
в пункте 3:
цифры "1 321 949" заменить цифрами "1 301 354";

"36 873" деген сандар "29 918" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"қысқы мерзімге дайындалу үшін 52 968 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 11 тармақпен толықтырылсын:
"11. 13 9 458 065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасының 612 "Квазимемлекеттік сектордың жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту" ерекшелігі бойынша жұмсалған 13 125 000 теңге кассалық шығындары 7 1 458 049 "Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу" бағдарламасының 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын."

цифры "36 873" заменить цифрами "29 918";
в пункте 4:
строку "52 968 тысяч тенге – на подготовку к зимнему периоду" исключить;
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
"11. Произведенные кассовые расходы по специфике 612 "Формирование и увеличение уставных капиталов субъектов квазигосударственного сектора" программы 13 9 458 065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" в сумме 13 125 000 тенге перенести на специфику 159 "Оплата прочих услуг и работ" программы 7 1 458 049 "Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов".

2. Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларынасәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XXVІ сессия төрағасы,
қалалық мәслихатының хатшысы
Б. Қазиманов

2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Ерубаев) по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XХVІ сессии,
секретарь городского маслихата Б. Казиманов