Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 ақпандағы № 18-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 ақпанда № 2860 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 мамырдағы № 29-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 22.05.2015 № 29-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ХVIII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-3 "2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2833 санымен тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 3 "Кең Жылыой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"12 313 466" деген сандар "12 525 207" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 813 466" деген сандар "3 025 207" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 313 466" деген сандар "12 609 498" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет тапшылығы (профициті)" деген жолдағы "-0" деген сан "- 205 403" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" деген сан "205 403" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 04 февраля 2014 года № 18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 февраля 2014 года № 2860. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 22 мая 2015 года № 29-5
О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 22.05.2015 № 29-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2014- 2016 год, районный маслихат в XVIII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2833, опубликованное в газете "Кең Жылыой" от 23 января 2014 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "12 313 466" заменить цифрами "12 525 207";
цифры "2 813 466" заменить цифрами "3 025 207";
цифры "12 313 466" заменить цифрами "12 609 498";
в строке "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-0" заменить цифрами "-205 403";
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "205 403";

"қарыздар түсімі" деген жолдағы "0" деген сан "121 112" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы - "0" сан "84 291" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Сұлтанов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XVIII
cессиясының төрағасы       О. Ақдрашев
Аудандық мәслихат хатшысы       М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 4 ақпандағы ХVIII сессиясының № 18-3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

в строке "поступление займов" цифру "0" заменить цифрами "121 112";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "84 291".
2. Приложения 1, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономике и развитию предпринимательства (Б. Султанов)
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XVIII сессии
районного маслихата
О. Акдрашев
Секретарь районного маслихата М. Кенганов
Приложение 1 к решению XVІІI сессии районного маслихата от 4 февраля 2014 года № 8-3
Уточненный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

171081
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
145147
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
42000
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3055
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29300
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3000
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21203
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33239
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8350
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24366
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21961
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1317
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
544
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
544
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1568
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1568
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
3327199
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
26000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2451200
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
2451200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
709748
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
709748
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
140251
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
57864
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету

171081
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
145147
002
Программа занятости
42000
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3055
005
Государственная адресная социальная помощь
2500
006
Оказание жилищной помощи
2500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29300
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21203
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33239
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8350
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24366
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21961
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1317
021
Капитальные расходы государственного органа
544
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
544
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
1568
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалид
1568
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3327199
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
26000
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
26000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения
2451200
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2451200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
709748
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
709748
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
140251
008
Освещение улиц населенных пунктов
57864
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов