Атырау облысы, Жылыой ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 19-5 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 2910 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы № 24-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 24.10.2014 № 24-2.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бап 5 тармағына және аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы ХVII сессиясының № 17-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облысы, Жылыой ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін аудандық бюджет қаражаты есебінен 5000 (бес мың) теңге көлемінде біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына (Б. Сұлтановқа) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХІХ
сессиясының төрайымы
Аудандық мәслихат хатшысы
С. Мәмбетова
М. Кенғанов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жылыойского района Атырауской области
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 18 апреля 2014 года № 19-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 мая 2014 года № 2910. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24 октября 2014 года № 24-2
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24.10.2014 № 24-2.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и решением ХVII сессии районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить единовременную социальную помощь за счет средств районного бюджета в размере 5000 (пять тысяч) тенге специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жылыойского района Атырауской области на приобретение топлива.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии (Б. Султанова) районного маслихата по проблемам экономики и бюджета.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХІХ сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Мамбетова С.
Кенганов М.