Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 144 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы № 232 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қазанда № 3030 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 26.02.2015 № 262 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, Махамбет аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 144 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2834 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"5 212 907" деген сандар "5 876 856" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 459 323" деген сандар "1 454 791" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 801" деген сандар "11 127" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 689" деген сандар "17 895" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 729 094" деген сандар "4 393 043" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 222 819" деген сандар "5 886 768" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "2 775 981" деген сандары "3 439 930" деген сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "129 340" деген сандары "128 740" деген сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "1 232 708" деген сандары "1 887 775" деген сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "75 304" деген сандары "74 330" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацтағы "4 000" деген сандары "3 600" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзацтағы "3 845" деген сандары "2 973" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацтағы "3 482" деген сандары "2 182" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзацтағы "29 281" деген сандары "26 353" деген сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жалпы білім беру ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алуға және жеткізуге - 15 956 мың теңге".
6-тармақта:

О внесении изменений и дополнения в решение Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 144 "О районном бюджете на 2014 – 2016 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 24 октября 2014 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 октября 2014 года № 3030. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 февраля 2015 года № 262
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26.02.2015 № 262.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2014-2016 годы, Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 144 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированое в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2834, опубликовано 16 января 2014 года в районной газете "Жайык шугыласы") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 212 907" заменить цифрами "5 876 856";
цифры "1 459 323" заменить цифрами "1 454 791";
цифры "6 801" заменить цифрами "11 127";
цифры "17 689" заменить цифрами "17 895";
цифры "3 729 094" заменить цифрами "4 393 043";
в подпункте 2):
цифры "5 222 819" заменить цифрами "5 886 768";
2) в пункте 2:
в первом абзаце цифры "2 775 981" заменить цифрами "3 439 930";
в восьмом абзаце цифры "129 340" заменить цифрами "128 740";
в тринадцатом абзаце цифры "1 232 708" заменить цифрами "1 887 775";
в четырнадцатом абзаце цифры "75 304" заменить цифрами "74 330";
в двадцать первом абзаце цифры "4 000" заменить цифрами "3 600";
в двадцать третьем абзаце цифры "3 845" заменить цифрами "2 973";
в двадцать четвертом абзаце цифры "3 482" заменить цифрами "2 182";
в двадцать пятом абзаце цифры "29 281" заменить цифрами "26 353";
дополнить абзацем следующего содержания:
"15 956 тысяча тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования".
в пункте 6:

"25 600" деген сандар "5 908" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрайымына (Ш. Торбаева) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
27-сессиясының төрағасы
Т. Есенғазиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы
А. Құрманбаев
Махамбет аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 қазандағы кезекті 27-сессиясының № 232 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

цифры "25 600" заменить цифрами "5 908".
2. Приложения 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Ш. Торбаева).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной 27-сессии
районного маслихата
Т. Есенгазиев
Секретарь районного маслихата
А. Курманбаев
Приложение 1
к решению № 232 очередной
27-сессии Махамбетского районного
маслихата от 24 октября 2014 года
Бюджет района на 2014 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

406900
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
309197
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
97703
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
27988
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
27988
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
260
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
260
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1493549
003
Жалпы білім беру
1363686
006
Балаларға қосымша білім беру
34256
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9750
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1944
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
33191
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
678
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7968
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамту
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40925
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
125557
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22933
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
22933
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101742
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29367
004
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

406900
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
309197
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
97703
464
Отдел образования района (города областного значения)
27988
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
27988
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
260
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
260
464
Отдел образования района (города областного значения)
1493549
003
Общеобразовательное обучение
1363686
006
Дополнительное образование для детей
34256
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9750
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1944
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33191
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственного органа
678
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7968
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40925
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
125557
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22933
003
Оказание cоциальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22933
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101742
002
Программа занятости
29367
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

5550
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1222
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
30
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14190
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
793
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
22017
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9051
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
230
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18943
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
303
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
46
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
882
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
882
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
1288061
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11205
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2079
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
9126
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54325
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2500
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
51825
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12060
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12060
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
128740
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

5550
005
Государственная адресная социальная помощь
1222
006
Оказание жилищной помощи
30
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14190
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
793
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22017
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9051
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
230
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18943
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
303
021
Капитальные расходы государственного органа
46
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
882
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
882
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1288061
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11205
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2079
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9126
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54325
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2500
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
51825
464
Отдел образования района (города областного значения)
12060
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12060
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
128740
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда