Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 144 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 240 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 желтоқсанда № 3056 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 26.02.2015 № 262 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы №144 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2834 санымен тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"5 876 856" сандары "5 243 466" сандарымен ауыстырылсын;
"1 454 791" сандары "1 449 248" сандарымен ауыстырылсын;
"11 127" сандары "13 251" сандарымен ауыстырылсын;
"17 895" сандары "17 194" сандарымен ауыстырылсын;
"4 393 043" сандары "3 763 773" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 886 768" сандары "5 253 378" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
бірінші абзацтағы "13 890" сандары "8 130" сандарымен ауыстырылсын:
"0" саны "5 760" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-55 502" сандар "-49 742" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"55 502" сандары "49 742" сандарымен ауыстырылсын:
"0" саны "5 760" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "3 439 930" сандары "2 810 660" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "21 560" сандары "23 962" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "72 256" сандары "63 756" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "73 011" сандары "71 603" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "1 887 775" сандары "1 255 768" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы "83 868" сандары "86 456" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы "5 930" сандары "5 471" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацтағы "1 137" сандары "1 050" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзацтағы "2 973" сандары "2 723" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Махамбетского районного Маслихата от 23 декабря 2013 года № 144 "О районном бюджете на 2014 – 2016 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 5 декабря 2014 года № 240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2014 года № 3056. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 февраля 2015 года № 262
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26.02.2015 № 262.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 144 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2834, опубликовано 16 января 2014 года в районной газете "Жайык шугыласы") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 876 856" заменить цифрами "5 243 466";
цифры "1 454 791" заменить цифрами "1 449 248";
цифры "11 127" заменить цифрами "13 251";
цифры "17 895" заменить цифрами "17 194";
цифры "4 393 043" заменить цифрами "3 763 773";
в подпункте 2):
цифры "5 886 768" заменить цифрами "5 253 378";
в подпункте 3):
в первом абзаце цифры "13 890" заменить цифрами "8 130":
цифру "0" заменить цифрами "5 760";
в подпункте 5):
цифры "-55 502" заменить цифрами "-49 742";
в подпункте 6):
цифры "55 502" заменить цифрами "49 742":
цифру "0" заменить цифрами "5 760";
2) в пункте 2:
в первом абзаце цифры "3 439 930" заменить цифрами "2 810 660";
в четвертом абзаце цифры "21 560" заменить цифрами "23 962";
в пятом абзаце цифры "72 256" заменить цифрами "63 756";
в шестом абзаце цифры "73 011" заменить цифрами "71 603";
в тринадцатом абзаце цифры "1 887 775" заменить цифрами "1 255 768";
в семнадцатом абзаце цифры "83 868" заменить цифрами "86 456";
в девятнадцатом абзаце цифры "5 930" заменить цифрами "5 471";
в двадцать четвертом абзаце цифры "1 137" заменить цифрами "1 050";
в двадцать седьмом абзаце цифры "2 973" заменить цифрами "2 723";
дополнить строками следующего содержания:

"үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттыруға кеткен мұғалімдерді алмастырған мұғалімдерге еңбекақы төлеуге - 8 500 мың теңге".
6-тармақта:
"5 908" сандары "4 408" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген 1 және 4-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрайымына (Ш. Торбаева) жүктелсін.

"8 500 тысяча тенге – на выплату заработной платы учителям, заменяющих учителей, которые проходят повышение квалификации по трехуровневой системе".
в пункте 6:
цифры "5 908" заменить цифрами "4 408".
2. Приложения 1 и 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Ш. Торбаева).

407024
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
309321
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
97703
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
27988
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
27988
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
260
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
260
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1497954
003
Жалпы білім беру
1369373
006
Балаларға қосымша білім беру
34348
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9750
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1944
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
32304
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
678
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7931
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамту
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40475
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
122712
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22999
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
22999
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98831
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29367
004
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

407024
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
309321
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
97703
464
Отдел образования района (города областного значения)
27988
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
27988
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
260
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
260
464
Отдел образования района (города областного значения)
1497954
003
Общеобразовательное обучение
1369373
006
Дополнительное образование для детей
34348
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9750
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1944
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32304
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственного органа
678
015
Ежемесячная  выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7931
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40475
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
122712
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22999
003
Оказание cоциальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22999
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98831
002
Программа занятости
29367
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам  образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

5385
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1217
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
30
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13588
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
793
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
19878
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9051
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
230
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18943
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
303
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
46
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
882
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
882
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
1284436
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10143
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2079
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
8064
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53979
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2500
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
51479
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12060
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12060
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
128740
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

5385
005
Государственная адресная социальная помощь
1217
006
Оказание жилищной помощи
30
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13588
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
793
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
19878
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9051
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
230
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18943
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
303
021
Капитальные расходы государственного органа
46
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
882
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
882
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1284436
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10143
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2079
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8064
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53979
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2500
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
51479
464
Отдел образования района (города областного значения)
12060
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12060
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
128740
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда