Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 82 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 маусымда № 2931 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Атырау облысы әкімдігінің алдын-ала келісіміне сәйкес, аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
1. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ. Қуанышкереевке жүктелсін.

О приватизации имущества районной коммунальной собственности
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области от 26 мая 2014 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 июня 2014 года № 2931
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии с предварительным согласием акимата Атырауской области, приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Ожаев
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 82 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүліктің атауы
Шығарылған жылы
Теңгерім ұстаушы
1
Уаз 315122 автомобилі тіркеу нөмірі Е654ВО
2003
"Исатай аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
2

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Куанышкереева А. К.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ожаев
Приложение к постановлению акимата района от 26 мая 2014 года № 82
Перечень имущества районной коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год выпуска
Балансодержатель
1
Автомобиль Уаз 315122 регистрационный номер Е654ВО
2003
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Исатайского района"
2

Уаз 31519-095-02 автомобилі тіркеу нөмірі 790АЕ06
2005
"Исатай аудандық экономика және қаржы бөлімі" ММ
ММ - мемлекеттік мекеме

Автомобиль Уаз 31519-095-02 регистрационный номер 790АЕ06
2005
ГУ "Исатайский районный отдел экономики и финансов"
ГУ - государственное учреждение