Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № ХХ-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № XXIІ-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 2916 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № ХХХ-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 27.03.2015 № ХХХ-7 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 112 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № ХХ-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 2837 тіркелген, 2014 жылы 6 ақпандағы аудандық "Қызылқоға" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"3 930 569" деген сандар "4 104 269" деген сандармен ауыстырылсын.
"2 998 790" деген сандар "3 172 490" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"68 274" деген сандар "89 672" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұнда 12)13)14)15)16)17)18)19)тармақшалармен толықтырылсын:
"12) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 800 мың теңге.";
"13) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 811 мың теңге.";
"14) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 115 667 мың теңге.";
"15) білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 17 000 мың теңге.";
"16) білім беру мекемелерінде өрттік дабыл қаққыш орнатуға – 8 800 мың теңге.";
"17) жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік мекемелердің жылыту жүйелерін қысқы от жағу маусымына дайындау үшін – 4 525 мың теңге.";
"18) әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына – 3 499 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 11 декабря 2013 года № ХХ-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 18 апреля 2014 года № ХХІІ-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 мая 2014 года № 2916. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2015 года № ХХХ-7
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2015 № ХХХ-7.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 15 апреля 2014 года № 112 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № ХХ-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2837, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 6 февраля 2014 года) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "3 930 569" заменить цифрами "4 104 269".
цифры "2 998 790" заменить цифрами "3 172 490".
2) в подпункте 2) пункта 4:
цифры "68 274" заменить цифрами "89 672";
дополнить подпунктами 12)13)14)15)16)17)18)19) следующего содержания:
"12) на выплату государственной адресной социальной помощи - 800 тысяч тенге.";
"13) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 811 тысяча тенге.";
"14) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 115 667 тысяч тенге.";
"15) на материально-техническое оснащение учреждений образования – 17 000 тысяч тенге.";
"16) на установку пожарной сигнализации в учреждениях образования – 8 800 тысяч тенге.";
"17) для подготовки отопительных систем бюджетных организаций финансируемых из местного бюджета к зимнему отопительному сезону – 4 525 тысяч тенге.";
"18) на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказания консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии – 3 499 тысяч тенге.";

"19) Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді ағымдағы және күрделі жөндеуге – 1 200 мың теңге.".
2. 15-қосымшалар осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (О. Жанықұлов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ. Қоданов
Аудандық мәслихат хатшысының
өкілеттігін уақытша атқарушы               М. Борашев
Қызылқоға аудандық мәслихатының
2013 жылғы 11 желтоқсандағы № ХХ-2
шешімімен бекітілген 1 қосымша
Қызылқоға аудандық мәслихатының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ ХХІІ-2 шешімімен бекітілген
1 қосымша
2014 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

"19) на текущий и капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной Войны к празднованию 70-летия Победы – 1 200 тысяч тенге.".
2. Приложения 15 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитии предпринимательства и экологии (О. Жаныкулов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Коданов
Временно исполняющий полномочия
секретаря районного маслихата              М. Борашев
Утверждено решением Кызылкогинского
районного маслихата от 18 апреля
2014 года № ХХІІ-2 Приложение 1
Утверждено решением Кызылкогинского
районного маслихата от 11 декабря
2013 года № ХХ-2 Приложение 1
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы