Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № ХХ-2 "2014 - 2016 жылдарға арнаған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № ХХV-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 07 тамызда № 2956 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № ХХХ-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 27.03.2015 № ХХХ-7 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2014 жылғы 22 шілдедегі № 196 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № ХХ-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 2837 тіркелген, 2014 жылы 6 ақпандағы аудандық "Қызылқоға" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта 1) тармақшада:
"4 104 269" деген сандар "4 241 219" деген сандармен ауыстырылсын.
"3 172 490" деген сандар "3 309 440" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-тармақта:
6) тармақшада:
"78 103" деген сандар "75 191" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
"22 491" деген сандар "11 869" деген сандармен ауыстырылсын;
15) тармақшада:
"17 000" деген сандар "32 943" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұнда 20)21) тармақшалармен толықтырылсын:
"20) "Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 6 998 мың теңге.";
"21) Ұлы Отан Соғысының ардагерлеріне коммуналдық шығындарын өтеуге – 596 мың теңге.".
3) 5-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"390 665" деген сандар "476 612" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұнда 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының жобалық-сметалық құжаттамасын жасақтауға және құрылысына – 41 000 мың теңге.".
2. 15-қосымшалар осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (О. Жанықұлов) жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 11 декабря 2013 года № ХХ-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 25 июля 2014 года № ХХV-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 07 августа 2014 года № 2956. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2015 года № ХХХ-7
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2015 № ХХХ-7.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 22 июля 2014 года № 196 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № ХХ-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2837, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 6 февраля 2014 года) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 104 269" заменить цифрами "4 241 219".
цифры "3 172 490" заменить цифрами "3 309 440".
2) в пункте 4:
в подпункте 6):
цифры "78 103" заменить цифрами "75 191";
в подпункте 7):
цифры "22 491" заменить цифрами "11 869";
в подпункте 15):
цифры "17 000" заменить цифрами "32 943";
дополнить подпунктами 20), 21) следующего содержания:
"20) на развития сельских населенных пунктов в рамках "Программы занятости - 2020" – 6 998 тысяч тенге.";
"21) на возмещение коммунальных расходов ветеранам Великой Отечественной Войны - 596 тысяч тенге.".
3) в подпункте 2) пункта 5:
цифры "390 665" заменить цифрами "476 612";
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) на разработку проектно-сметной документации и строительство административного здания аппарата акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района – 41 000 тысяч тенге.".
2. Приложения 15 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитии предпринимательства и экологии (О. Жаныкулов).

1570
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6180
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8794
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
184650
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5986
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5986
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
155513
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
86307
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6190
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1341
006
Тұрғын үй көмегі
1200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15197
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
800
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41859
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2619
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22526
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20376
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2150
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
625
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
625
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1227854
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6998
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6998
455
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
717
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
717
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1570
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6180
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8794
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
184650
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5986
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5986
451
Отдел занятости и социальных программ района
155513
002
Программа занятости
86307
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6190
005
Государственная адресная социальная помощь
1341
006
Жилищная помощь
1200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15197
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
800
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
41859
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2619
451
Отдел занятости и социальных программ района
22526
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20376
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2150
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
625
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
625
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1227854
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6998
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
6998
455
Отдел культуры и развития языков района
717
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
717
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района