Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 161-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 171-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 2867 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 161-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2843 санымен енгізілген, 2014 жылы 23 қаңтарда "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4 729 361" деген сандар "5 246 270" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 129 361" деген сандар "4 646 270" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4 729 361" деген сандар "5 262 753" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Шешімнің № 123 және 7 қосымшалары осы шешімнің № 123 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін (А. Үмітқалиев).
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХ сессиясының төрағасы                    Р. Аяпбергенов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы
11 желтоқсандағы кезектен тыс
ХІХ сессиясының № 161-V
шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 7 ақпандағы
кезектен тыс ХX сессиясының

О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 161-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 7 февраля 2014 года № 171-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 февраля 2014 года № 2867
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2014-2016 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 161-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (внесен в реестр государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2843, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Дендер") следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 729 361" заменить цифрами "5 246 270";
цифры "4 129 361" заменить цифрами "4 646 270;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4 729 361" заменить цифрами "5 262 753".
2. Приложения 123 и 7 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 7 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии (А. Умиткалиев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной ХХ
сессии районного маслихата                 Р. Аяпбергенов
Секретарь районного маслихата              Б. Сапаров
Приложение 1 к решению 161-V
внеочередной ХIХ cессии
районного маслихата
от 11 декабря 2013 года