Доссор кенті әкіміне кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 03 сәуірдегі № 79 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 сәуірде № 2889 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 353 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 29.12.2014 № 353 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы 6 тармағы негізінде және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, Мақат ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының  қосымшасына сәйкес, Мақат аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Доссор кенті әкіміне кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орыны белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау "Мақат ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж. Бухарбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Е. Умаров
КЕЛІСІЛДІ:
Мақат аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Ә. Ерғожиев
"02" сәуір 2014 ж.
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 03 сәуірдегі № 79 қаулысына қосымша
Доссор кенті әкіміне кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орны
Мекен-жәйы
Орналасқан жері
1
Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор кенті, Заводской участок Улица, 1 үй
"Абай атындағы жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің алдыңғы алаңындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатам в акимы поселка Доссор
Постановление Макатского районного акимата Атырауской области от 03 апреля 2014 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 апреля 2014 года № 2889. Утратило силу постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 29 декабря 2014 года № 353
Сноска. Утратило силу постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 29.12.2014 № 353.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Макатского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Макатской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов кандидатам в акимы поселка Доссор согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Макатского района" Бухарбаева Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Макатской районной
территориальной избирательной комиссии
2 апреля 2014 г.
Умаров Е.
Ергужиев А.
Приложение к постановлению
районного акимата от
03 апреля 2014 года № 79
Место для размещения агитационных печатных материалов кандидатам в акимы поселка Доссор
Адрес
Место нахождения
1
Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица Заводской участок, дом 1
Стенд на передней площадке государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Абая"