Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 169-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 262-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда № 3050 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 288-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 288-V шешімімен (қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы ХІХ сессиясының № 169-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2842 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"3 340 404" сандары "3 312 024" сандарымен ауыстырылсын;
"1 773 763" сандары "1 761 834" сандарымен ауыстырылсын.
2) 1 тармақтың 2) тармақшасында:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 169-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 3 декабря 2013 года № 262-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 декабря 2014 года № 3050. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2015 года № 288-V
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 288-V (вводится в действие со дня его подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХІХ сессии районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 169-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2842, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "3 340 404" заменить цифрами "3 312 024";
цифры "1 773 763" заменить цифрами "1 761 834".
2) в подпункте 2) пункта 1:

"3 340 404" сандары "3 312 024" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану, табиғатты қорғау және заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына (Д. Алтаева) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХ сессиясының төрағасы               С. Кекілбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т. Жолмағамбетов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 262-V шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 169-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сынып
Түсімдердің атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

цифры "3 340 404" заменить цифрами "3 312 024".
2. Приложения 14 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности (Д. Алтаева).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной ХХХ
сессии районного маслихата                 С. Кекилбаев
Секретарь районного маслихата              Т. Жолмагамбетов
Приложение 1 к решению
районного маслихата от
3 декабря 2014 года № 262-V
Приложение 1 к решению
районного маслихата от
11 декабря 2013 года № 169-V
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы