Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V "Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 ақпандағы № 273-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 ақпанда № 2861 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 375-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 375-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабы, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасы және аудан әкімдігінің ұсынысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V "Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2836 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2014 жылы 6 ақпанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"5 022 276" сандары "5 365 977" сандарымен ауыстырылсын;
"3 872 276" сандары "4 215 977" сандарымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасында:
"5 022 276" сандары "5 386 636" сандарымен ауыстырылсын;
3) 1-тармақтың 5) тармақшасында:
"-30 417" сандары "-51 076" сандарымен ауыстырылсын;
4) 1-тармақтың 6) тармақшасында:
бірінші абзацтағы "30 417" сандары "51 076" сандарымен ауыстырылсы;
төртінші абзацтағы "0" саны "20 659" сандарымен ауыстырылсын;
5) 6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін."
6) 9-тармақта:
үшінші абзац алынып тасталсын;
7) 13-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 992 661 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферті көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) су тазарту ғимараттары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына – 137 918 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 252-V "Об утверждении районного бюджета на 2014-2016 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12 февраля 2014 года № 273-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 февраля 2014 года № 2861. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 3 февраля 2015 года N 375-V
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.02.2015 N 375-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 252-V "Об утверждении районного бюджета на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2836, опубликовано 6 февраля 2014 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 022 276" заменить цифрами "5 365 977";
цифры "3 872 276" заменить цифрами "4 215 977";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 022 276" заменить цифрами "5 386 636";
3) в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-30 417" заменить цифрами "-51 076";
4) в подпункте 6) пункта 1:
в первом абзаце цифры "30 417" заменить цифрами "51 076";
в четвертом абзаце цифру "0" заменить цифрами "20 659";
5) пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Специалистам в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях."
6) в пункте 9:
третий абзац исключить;
7) пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 992 661 тысяч тенге, из них:
1) 137 918 тысяч тенге - на строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей;

2) кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына – 242 786 мың теңге;
3) 1-ші көтеру сорғы стансасының құрылысына – 51 957 мың теңге;
4) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 560 000 мың теңге."
8) шешім келесі мазмұндағы 19, 20, 21, 22, 23 тармақтармен толықтырылсын:
"19. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жабдықтауға 6 299 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
20. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Қиғаш өзені арқылы паром өткелін сатып алуға 38 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
21. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен "А" корпусының әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақысының өсуіне 1 601 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.

2) 242 786 тысяч тенге – на строительство внутрипоселковых водопроводных линий;
3) 51 957 тысяч тенге – на строительство насосной станции 1-го подъема;
4) 560 000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда."
8) Решение дополнить пунктами 19, 20, 21, 22, 23 следующего содержания:
"19. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в сумме 6 299 тысяч тенге на материально-техническое оснащение учреждений образования.
20. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в сумме 38 000 тысяч тенге на приобретение паромной переправы через реку Кигач.
21. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в сумме 1 601 тысяч тенге на увеличение заработной платы административных государственных служащих корпуса "А".

22. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Қазақстан Республикасы мәслихаттарының 20 жылдығына орай семинар өткізу үшін полиграфиялық өнімдер сатып алуға үшін 500 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
23. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бюджеттік есеп бағдарламалық өнімін ұстауға 9 856 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін."

22. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в сумме 500 тысяч тенге на приобретение полиграфической продукции для проведения семинара в связи с 20-летием маслихатов Республики Казахстан.
23. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты в сумме 9 856 тысяч тенге на содержание программного продукта и бюджетного учета".

2. 1, 5, 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық саясаты және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Жүгінісов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың қаңтар айының 1-нен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХХVІ
сессиясының төрағасы
Ш. Жәлелов
Аудандық мәслихат хатшысының
уақытша міндетін атқарушы
Б. Жүгінісов

2. Приложение 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой политики и бюджету.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель ХХVІ сессии
районного маслихата
Ш. Жалелов
Временно исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
Б. Жугинисов