Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V "Ауданның 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 298-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 мамырда № 2914 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 375-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 375-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасы және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 252-V "Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2836 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2014 жылғы 20 ақпанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"5 365 977" сандары "6 002 619" сандарымен ауыстырылсын;
"4 215 977" сандары "4 852 619" сандарымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасында:
"5 386 636" сандары "6 023 278" сандарымен ауыстырылсын;
3) 9-тармақта:
"100 000" сандары "110 285" сандарымен ауыстырылсын;
4) шешім келесі мазмұндағы 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 тармақтармен толықтырылсын:
"24. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 1 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
25. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар төлеуге 5 178 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
26. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге 167 647 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
27. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен азаматтардың жекелеген топтарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге 20 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 252-V "Об утверждении районного бюджета на 2014-2016 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22 апреля 2014 года № 298-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 мая 2014 года № 2914. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 3 февраля 2015 года N 375-V
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 03.02.2015 № 375-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1)) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 252-V "Об утверждении районного бюджета на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2836, опубликовано 20 февраля 2014 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 365 977" заменить цифрами "6 002 619";
цифры "4 215 977" заменить цифрами "4 852 619";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 386 636" заменить цифрами "6 023 278";
3) в пункте 9:
цифры "100 000" заменить цифрами "110 285";
4) решение дополнить пунктами 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 следующего содержания:
"24. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 000 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи.
25. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 5 178 тысяч тенге на выплату государственных пособий на детей до 18 лет.
26. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 167 647 тысяч тенге на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемые из местного бюджета.
27. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 20 000 тысяч тенге на обеспечение жильем отдельных категорий граждан.

28. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника сатып алуға 125 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
29. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 10 968 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Азғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне интернет желісін қондыруға және ұстауға 2 232 мың теңге;
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Асан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне интернет желісін қондыруға және ұстауға 2 231 мың теңге;
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Сүйіндік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне интернет желісін қондыруға және ұстауға 2 232 мың теңге;
Азғыр, Асан, Сүйіндік ауылдық округтеріндегі мектептерді интернет жүйесіне қосуға және ұстауға 4 273 мың теңге.
30. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен білім беру нысандарын күрделі жөндеуге 228 410 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
31. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бюджеттік мекемелердің қысқы дайындық жұмыстарына 19 200 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
ауылдық округтердің "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша 4 500 мың теңге;

28. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 125 000 тысяч тенге на приобретение специальной техники для отрасли жилищно-коммунального хозяйства.
29. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 10 968 тысяч тенге, из них:
2 232 тысяч тенге – на установку и содержание интернет сети государственного учреждения "Аппарат акима Азгирского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области";
2 231 тысяч тенге – на установку и содержание интернет сети государственного учреждения "Аппарат акима Асанского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области";
2 232 тысяч тенге – на установку и содержание интернет сети государственного учреждения "Аппарат акима Суюндукского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области";
4 273 тысяч тенге - на установку и содержание интернет сети школ Азгирского, Асанского, Суюндукского сельских округов.
30. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 228 410 тысяч тенге на капитальный ремонт объектов образования.
31. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 19 200 тысяч тенге на подготовку к зимнему периоду бюджетных учреждений, из них:
4 500 тысяч тенге - по программе "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" сельских округов;

білім беру мекемелерінің "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша 14 700 мың теңге.
32. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен білім беру мекемелерінде өрттік дабыл қаққыш орнатуға 35 425 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
33. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық–диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына 3 574 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.

14 700 тысяч тенге - по программе "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" учреждений образования.
32. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 35 425 тысяч тенге на установку пожарной сигнализации в учреждениях образования.
33. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 3 574 тысяч тенге на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии.

34. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді күрделі жөндеуге 9 955 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін."
2. 1, 5 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық саясаты және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Жүгінісов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың қаңтар айының 1- нен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХVІІІ сессиясының төрағасы
Б. Бекжанов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Сұлтанияев

34. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 9 955 тысяч тенге на капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной Войны к празднованию 70-летия Победы."
Приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой политики и бюджету.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной ХХVІІІ
сессии районного маслихата Б. Бекжанов
Секретарь районного маслихата Р. Султанияев