Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 23/192-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 қаңтарда № 2499 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 3 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2441-нөмірмен тіркелген, 2013 жылғы 25 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 375 559 514 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 15 210 108 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 111 904 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 685 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 360 235 817 мың теңге;
2) шығындар – 372 537 993 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 060 714 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 217 512 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 156 798 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 000 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 000 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 4 039 193 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 4 039 193 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1 -тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы он төртінші және он бесінші абзацтармен толықтырылсын:
""Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін;

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 января 2014 года № 23/192-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 января 2014 года № 2499. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2441, опубликовано 25 декабря 2013 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 375 559 514 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 210 108 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 111 904 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 685 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 360 235 817 тысяч тенге;
2) затраты – 372 537 993 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 060 714 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 217 512 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 156 798 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 000 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 4 039 193 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 039 193 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
на введение стандартов специальных социальных услуг;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов;
на изъятие земельных участков для государственных нужд.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.";
пункт 5 дополнить абзацами четырнадцатым и пятнадцатым следующего содержания:
"на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов";

Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.";
мынадай мазмұндағы 5-1 -тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін:
тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге.
Көрсетілген кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";

на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения), в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
для реализации мер социальной поддержки специалистов;
на содействие развитию предпринимательства в моногородах.
Распределение указанных кредитов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.";

3 169 766
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
525 346
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
36 188 592
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 625 028
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 262 346
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 262 346
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 232 497
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
29 849
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
15 824 840
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 279 011
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 268
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 001 387
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
56 041
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
36 183
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
63 095
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
111 509
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 905
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
5 878 623
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 545 829
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
8 545 829
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 630 565
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 676 041
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 452 149
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
497 918
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
232 918
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 005 073
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

3 169 766
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
525 346
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
36 188 592
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 625 028
5
Другие виды медицинской помощи
2 262 346
253
Управление здравоохранения области
2 262 346
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 232 497
029
Областные базы спецмедснабжения
29 849
9
Прочие услуги в области здравоохранения
15 824 840
253
Управление здравоохранения области
7 279 011
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
130 268
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 001 387
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 041
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
36 183
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
63 095
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
111 509
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 905
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 878 623
271
Управление строительства области
8 545 829
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
8 545 829
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 630 565
1
Социальное обеспечение
3 676 041
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 452 149
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
497 918
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
232 918
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 005 073
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

25 857 835
1
Ауыл шаруашылығы
18 071 632
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
18 071 632
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 740
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
609 612
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 124
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 585 860
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 327 491
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
280 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
2 500 000
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
369 342
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
6 873 850
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
215 334
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
107 023
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
354 311
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
18 511
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 701 100
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 016 334
2
Су шаруашылығы
5 452 496
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 789 738
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
15 290
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 774 448
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
662 758
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

25 857 835
1
Сельское хозяйство
18 071 632
255
Управление сельского хозяйства области
18 071 632
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
106 740
002
Поддержка семеноводства
609 612
003
Капитальные расходы государственного органа
6 124
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 585 860
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 327 491
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
280 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
2 500 000
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
369 342
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
6 873 850
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
215 334
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
107 023
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
354 311
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
18 511
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 701 100
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 016 334
2
Водное хозяйство
5 452 496
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
4 789 738
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
15 290
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
4 774 448
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
662 758
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

177 660
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
304 808
3
Мамандандырылған медициналық көмек
9 867 112
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 867 112
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 940 658
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
41 443
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
13 377
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
279 233
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
37 129
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
983 788
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
571 484
4
Емханалар
5 848 613
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 848 613
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
3 271 735
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
1 707 912
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
868 966
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 291 525
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 291 525
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 261 186
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30 339
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
7 123 765
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 175 999
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 994
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
762 767
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
56 864
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

177 660
007
Пропаганда здорового образа жизни
304 808
3
Специализированная медицинская помощь
9 867 112
253
Управление здравоохранения области
9 867 112
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 940 658
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
41 443
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
13 377
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
279 233
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
37 129
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
983 788
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
571 484
4
Поликлиники
5 848 613
253
Управление здравоохранения области
5 848 613
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 271 735
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 707 912
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
868 966
5
Другие виды медицинской помощи
2 291 525
253
Управление здравоохранения области
2 291 525
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 261 186
029
Областные базы спецмедснабжения
30 339
9
Прочие услуги в области здравоохранения
7 123 765
253
Управление здравоохранения области
1 175 999
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
133 994
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
762 767
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 864
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

2014 жылғы 15 қаңтардағы № 23/192-V
шешіміне 4-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V
шешіміне 4-қосымша
2014 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету

от 15 января 2014 года № 23/192-V
Приложение 4
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 10 декабря 2013 года № 21/172-V
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайщей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Услуги по охране материнства и детства