Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 73 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамыту, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 346 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қарашада № 2884 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 01.04.2015 № 85 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылдың 18 ақпанындағы № 103 қаулысымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларының 5 тармағына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 73 «Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамыту, мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2597 нөмірімен тіркелген, 2014 жылы 16 сәуірде «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 12 қосымшалары осы қаулыға 12 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. «Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.С.Оспановқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
___________А.С. Мамытбеков
«28» қазан 2014 жыл
Б. Оспанов
Б. Жылқышиев
А. Бектаев
С. Қаныбеков
Е. Садыр
С. Тұяқбаев
А. Абдуллаев
Р. Исаева
Облыс әкімдігінің 2014 жылғы
27 қазанындағы № 346 қаулысына
1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялар көлемі
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидияланатын көлем
Ірі қара мал шаруашылығы
Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 28 марта 2014 года № 73 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 27 октября 2014 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 ноября 2014 года № 2884. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2015 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 01.04.2015 № 85.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 28 марта 2014 года № 73 «Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2597, опубликовано 16 апреля 2014 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения:
приложения 12 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области» в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Оспанова Б.С.
Аким области                               А. Мырзахметов
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.С. Мамытбеков
28 октября 2014 год
Оспанов Б.
Жилкишиев Б.
Бектаев А.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 27 октября 2014 года № 346
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Наименование направления субсидирования
Единица измерения
Объем субсидий
Скотоводство
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
голов

900
Қой шаруашылығы
6.
Мыналарды өндіру үшін азық құнын арзандату:
1)
қой еті
тонна
800
2)
биязы жүн
тонна
92,308
Жылқы шаруашылығы
7.
Мыналарды өндіру үшін азық құнын арзандату:
1)
жылқы еті
тонна
400
2)
қымыз
тонна
600
Түйе шаруашылығы
8.
Мыналарды өндіру үшін азық құнын арзандату:
1)
түйе еті
тонна
181,040
2)
шұбат
тонна
1063,753

900
Овцеводство
6.
Удешевление стоимости кормов для производства:
1)
баранины
тонн
800
2)
тонкой шерсти
тонн
92,308
Коневодство
7.
Удешевление стоимости кормов для производства:
1)
конины
тонн
400
2)
кумыса
тонн
600
Верблюдоводство
8.
Удешевление стоимости кормов для производства:
1)
верблюжатины
тонн
181,040
2)
шубата
тонн
1063,753