Оңтүстік Қазақстан облысының Шымкент қаласы көшелеріне атау беру, қайта атау туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 399 қаулысы және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/267-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 желтоқсанда № 2942 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11 бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Республикалық ономастика комиссиясының қорытындылары негізінде, Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының көшелеріне атау берілсін:
Абай ауданы бойынша:
Солтүстік-Батыс шағын ауданындағы атауы жоқ көшеге Нығмет Төлендіұлы көшесі;
Қызылжар шағын ауданындағы атауы жоқ көшесі Ақтансай көшесі;
Солтүстік-Батыс шағын ауданындағы атауы жоқ көшесі Нұрлы таң көшесі;
Қызылжар шағын ауданындағы атауы жоқ көшесі Арыстанды көшесі;
Қызылжар шағын ауданындағы атауы жоқ көшесі Сұлусай көшесі;
Қызылжар шағын ауданындағы атауы жоқ көшесі Арқалық көшесі болып аталсын;
Еңбекші ауданы бойынша:
Ұлағат шағын ауданындағы атауы жоқ көшесі Қаражон көшесі болып аталсын.
2.Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының көшелері:
Абай ауданы бойынша:
Жаңаталап тұрғын алабындағы Мұхтар Әуезов көшесі Тасты көшесі;
Игілік тұрғын алабындағы Тұрар Рысқұлов көшесі Арыснұра көшесі;
Жаңаталап тұрғын алабындағы Әлия Молдағұлова көшесі Айбар көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Бейімбет Майлин көшесі Күреңбел көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Сәбит Мұқанов көшесі Балаөзен көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Күләш Байсейітова көшесі Аққұз көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Мұқан Төлебаев көшесі Құрақты көшесі;
Жаңаталап тұрғын алабындағы Абай Құнанбаев көшесі Қарамыс көшесі;
Игілік тұрғын алабындағы Теміржол көшесі Бабата көшесі;
Қызылжар тұрғын алабындағы Жеңіс-2 көшесі Мыңтөбе көшесі;
Игілік тұрғын алабындағы Жастар көшесі Айшуақ көшесі;
Игілік тұрғын алабындағы Жамбыл Жабаев көшесі Қарғалы көшесі;
Игілік тұрғын алабындағы Мұқағали Мақатаев көшесі Иіркөл көшесі;
Игілік тұрғын алабындағы Қайрат Рысқұлбеков көшесі Шілік көшесі;
Жаңаталап тұрғын алабындағы Әліби Мангельдин көшесі Үшжұрт көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Қасым Аманжолов көшесі Ұзынбұлақ көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Әбілхан Қастеев көшесі Келіншектау көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Кемел Тоқаев көшесі Жылға көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Әліби Жангелдин көшесі Лепсі көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Нәзір Төреқұлов көшесі Нарқазан көшесі;
Игілік тұрғын алабындағы Ғани Мұратбаев көшесі Шымбұлақ көшесі;
Игілік тұрғын алабындағы Ақкөгершін көшесі Көкмардан көшесі;
Игілік тұрғын алабындағы Достық көшесі Жәудір көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Амангелді Иманов көшесі Айшырақ көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Халел Досмұхамедов көшесі Мұзарт көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Әл-Фараби көшесі Жайық көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Отырар көшесі Үшқоңыр көшесі;
Қатынкөпір шағын ауданындағы Дина Нүрпейісова көшесі Үржар көшесі;
Қатынкөпір шағын ауданындағы Тұрар Рысқұлов көшесі Мырзашөл көшесі;
Қатынкөпір шағын ауданындағы Әлия Молдағұлова көшесі Көкарал көшесі;
Қатынкөпір шағын ауданындағы Бәйдібек көшесі Теміртау көшесі;
Қатынкөпір шағынауданындағы Жүсіпбек Аймауытов көшесі Ақжелек көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Мұхтар Әуезов көшесі Елбегі көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Мәншүк Мәметова көшесі Ағынсай көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Бейбітшілік көшесі Ақсу-Жабағылы көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Жастар көшесі Жетіқара көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Достық көшесі Шаңдыкөл көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Желтоқсан көшесі Айыртау көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Шаттық көшесі Көкшеқұм көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Шымкент көшесі Үштау көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Бірлік көшесі Құттыкөл көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Ақниет көшесі Қарашаңырақ көшесі;
Қазығұрт шағынауданындағы Әлия Молдағұлова көшесі Ермексу көшесі;
Қазығұрт шағын ауданындағы Күләш Байсейітова көшесі Талдыкөл көшесі;
Тұрлан шағын ауданындағы Қаныш Сәтбаев көшесі Іңкәрдария көшесі;
Тұрлан шағын ауданындағы Әйтеке би көшесі Ақбозат көшесі;
Қызылжар шағын ауданындағы Мұқағали Мақатаев көшесі Бершінтөбе көшесі;
Қызылжар шағын ауданындағы Ілияс Жансүгіров көшесі Маралды көшесі;
Қызылжар шағын ауданындағы Хамза көшесі Тоқбәйге көшесі;
Қызылжар шағын ауданындағы Юлдаш Ахунбабаев көшесі Жиделібайсын көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Ілияс Жансүгіров көшесі Жұмбақтас көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Төлеген Айбергенов көшесі Керегетас көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Ахмет Байтұрсынов көшесі Ақкемер көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Ғабит Мүсірепов көшесі Нұрсая көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Жүсіпбек Аймауытов көшесі Алтынқазық көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Бауыржан Момышұлы көшесі Байқоңыр көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Жұмабек Ташенов көшесі Алқамерген көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Шоқан Уәлиханов көшесі Алтынемел көшесі;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұрғын алабындағы Талғат Бегельдинов көшесі Жайдарман көшесі;
Жиделі шағын ауданындағы Мәншүк Мәметова көшесі Тарбағатай көшесі;
Жиделі шағын ауданындағы Амангелді Иманов көшесі Таубалытас көшесі;
Жиделі шағын ауданындағы Жамбыл Жабаев көшесі Шалқаркөл көшесі;
Қатынкөпір шағын ауданындағы Шәмші Қалдаяқов көшесі Ақбақай көшесі;
Қатынкөпір шағын ауданындағы Бейбітшілік көшесі Хантәңірі көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Әлия Молдағұлова көшесі Алтынкемер көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Амангелді Иманов көшесі Қорғалжын көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Абай Құнанбаев көшесі Ордалы көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Ақжар көшесі Сұлутөбе көшесі;
Ақжар тұрғын алабындағы Бастау көшесі Саумалкөл көшесі;
Тұрлан шағын ауданындағы Төлеби көшесі Шойтөбе көшесі;
Тұрлан шағын ауданындағы Қазыбек би көшесі Түлкібас көшесі;
Қызылжар шағын ауданындағы Күләш Байсеитова көшесі Жетісай көшесі;
Қызылжар шағын ауданындағы Сәбит Мұқанов көшесі Шардара көшесі;
Әл-Фараби ауданы бойынша:
Қайтпас шағын ауданындағы Тұрар Рысқұлов көшесі Төрткүлтөбе көшесі;
Қайтпас шағын ауданындағы Асанбай Асқаров көшесі Ақберен көшесі;
Қайтпас шағын ауданындағы Шоқан Уәлиханов көшесі Қызылқайың көшесі;
Қайтпас шағын ауданындағы Бауыржан Момышұлы көшесі Мұхаметқұл Исламқұлов көшесі;
Қайтпас шағын ауданындағы Амангелді Иманов көшесі Қаһарман көшесі;
Сәуле шағын ауданындағы Қазыбек би көшесі Тойтөбе көшесі;
Сәуле шағын ауданындағы Дінмұхамед Қонаев көшесі Қостөбе көшесі;
Сәуле шағын ауданындағы Тәуке хан көшесі Күмісті көшесі;
Сәуле шағын ауданындағы Бәйдібек ата көшесі Нарқобыз көшесі;
Сәуле шағын ауданындағы Жастар көшесі Белағаш көшесі;
Сәуле шағын ауданындағы Майлы қожа көшесі Бөген көшесі;
Сәуле шағын ауданындағы Қайрат Рысқұлбеков көшесі Қалдыкөл көшесі;
Тассай тұрғын алабындағы Жамбыл Жабаев көшесі Қазансу көшесі;
Тассай тұрғын алабындағы Төле би көшесі Ақсеңгір көшесі;
Тассай тұрғын алабындағы Мұхтар Әуезов көшесі Атбасар көшесі;
Тассай тұрғын алабындағы Абай Құнанбаев көшесі Шарын көшесі;
Тассай тұрғын алабындағы Шәмші Қалдаяқов көшесі Жасқұс көшесі;
Тассай тұрғын алабындағы Қарақозы Абдалиев көшесі Белкөл көшесі;
Тассай тұрғын алабындағы Тұрар Рысқұлов көшесі Құсқоңыр көшесі;
Достық шағын ауданындағы Достық көшесі Бөкейтау көшесі;
Мәртөбе тұрғын алабындағы Достық көшесі Талбесік көшесі;
Мәртөбе тұрғын алабындағы Ілияс Жансүгіров көшесі Кемеңгер көшесі;
Мәртөбе тұрғын алабындағы Қабанбай батыр көшесі Қалғандария көшесі;
Мәртөбе тұрғын алабындағы Көктем көшесі Ерейментау көшесі;
Мәртөбе тұрғын алабындағы Абай Құнанбаев көшесі Қызбелтау көшесі;
Мәртөбе тұрғын алабындағы Ахмет Байтұрсынов көшесі Арнасай көшесі;
Мәртөбе тұрғын алабындағы Александр Пушкин көшесі Жекебұлақ көшесі;
Таскен тұрғын алабындағы Мәншүк Мәметова көшесі Аққала көшесі;
Таскен тұрғын алабындағы Желтоқсан көшесі Үшарал көшесі;
Таскен тұрғын алабындағы 8 наурыз көшесі Киелітас көшесі;
Таскен тұрғын алабындағы Абылай хан көшесі Ақселеу көшесі;
Таскен тұрғын алабындағы Есіл көшесі Барыс көшесі;
Тассай тұрғын алабындағы Әл-Фараби көшесі Баянтау көшесі;
Тассай тұрғын алабындағы Әлия Молдағұлова көшесі Белжайлау көшесі;
Тассай тұрғын алабындағы Ғани Мұратбаев көшесі Сандықтау көшесі;
Таскен тұрғын алабындағы Әйтеке би көшесі Сайран көшесі;
Таскен тұрғын алабындағы Көктем көшесі Мергентөбе көшесі;
Таскен тұрғын алабындағы Ынтымақ көшесі Бұлақты көшесі;
Қызылсай тұрғын алабындағы Бейбітшілік көшесі Амантау көшесі;
Мәртөбе тұрғын алабындағы Атамекен көшесі Қызыларай көшесі;
Мәртөбе тұрғын алабындағы Қаныш Сәтбаев көшесі Шаян көшесі;
Мәртөбе тұрғын алабындағы Мектеп көшесі Ертіс көшесі;
Мәртөбе тұрғын алабындағы Интернационал көшесі Жанартау көшесі;
Еңбекші ауданы бойынша:
Тассай шағын ауданындағы Қажымұқан Мұңайтпасов көшесі Мыңбұлақ көшесі;
Тассай шағын ауданындағы Желтоқсан көшесі Құланды көшесі;
Тассай шағын ауданындағы Тәуке хан көшесі Ақсүмбе көшесі;
Бадам-2 тұрғын алабындағы Мейірім көшесі Марқатау көшесі;
Бадам-2 тұрғын алабындағы Еркіндік көшесі Хантау көшесі;
Бадам-2 тұрғын алабындағы Қажымұқан Мұңайтпасов көшесі Ботайтөбе көшесі;
Бадам-2 тұрғын алабындағы Жұлдыз көшесі Қаражал көшесі;
Шапырашты тұрғын алабындағы Жамбыл Жабаев көшесі Құндызды көшесі;
Шапырашты тұрғын алабындағы Қарасай батыр көшесі Ақасық көшесі;
Қарабастау тұрғын алабындағы Наурыз көшесі Айсүгір көшесі;
Қарабастау тұрғын алабындағы Достық көшесі Өскемен көшесі;
Қаратөбе тұрғын алабындағы Бірлік көшесі Мақпалкөл көшесі;
Қаратөбе тұрғын алабындағы Болашақ көшесі Домбыралы көшесі;
Қаратөбе тұрғын алабындағы Игілік көшесі Орынбор көшесі;
Қаратөбе тұрғын алабындағы Алмалы көшесі Наркес көшесі;
Өтеміс тұрғын алабындағы Арғымақ көшесі Екібастұз көшесі;
Өтеміс тұрғын алабындағы Абай Құнанбаев көшесі Көкпарсай көшесі;
Өтеміс тұрғын алабындағы Дінмұхамед Қонаев көшесі Аспара көшесі;
Өтеміс тұрғын алабындағы Асанбай Асқаров көшесі Қайрақты көшесі;
Өтеміс тұрғын алабындағы Жібек жолы көшесі Үкілісай көшесі;
Оңтүстік шағын ауданындағы Боевая көшесі Шақпақ көшесі көшесі;
Оңтүстік шағын ауданындағы Глеб Кржижановский көшесі Қамысты көшесі;
Оңтүстік шағын ауданындағы Николай Островский көшесі Түрген көшесі;
Оңтүстік шағын ауданындағы Тельман көшесі Талдықорған көшесі;
Оңтүстік шағын ауданындағы Сәкен Сейфуллин көшесі Зеренді көшесі;
Оңтүстік шағын ауданындағы Финская көшесі Көзжетпес көшесі;
Оңтүстік шағын ауданындағы Надежда Крупская көшесі Қарқара көшесі;
Жұлдыз тұрғын алабындағы Абрикосовая көшесі Аққарағай көшесі;
Жұлдыз тұрғын алабындағы Қазығұрт көшесі Қоңыртөбе көшесі;
Жұлдыз тұрғын алабындағы Вишневая көшесі Көкөзен көшесі;
Жұлдыз тұрғын алабындағы Солнечная көшесі Көктал көшесі;
Жұлдыз тұрғын алабындағы Мәншүк Мәметова көшесі Дегерес көшесі;
Жұлдыз тұрғын алабындағы Дачная көшесі Көкжиде көшесі;
Сайрам тұрғын алабындағы Мұхамед Мукуми көшесі Маңғыстау көшесі;
Қызыл су тұрғын алабындағы Қызыл су көшесі Ақбөкен көшесі;
Сайрам тұрғын алабындағы Фурхат көшесі Бозжорға көшесі;
Сайрам тұрғын алабындағы Максим Горький көшесі Көксутөбе көшесі;
Сайрам тұрғын алабындағы Сәкен Сейфуллин көшесі Иіржар көшесі;
Сайрам тұрғын алабындағы Сайрам көшесі Ұлықтөбе көшесі;
Елтай тұрғын алабындағы Қаратас көшесі Айсауыт көшесі;
Елтай тұрғын алабындағы Нұрсәт көшесі Тұйғын көшесі;
Жұлдыз тұрғын алабындағы Яблоневая көшесі Сарайшық көшесі;
Олеко Дундич көшесі Үштөбе көшесі;
Бадам-2 тұрғын алабындағы Жаңалық көшесі Боралдай көшесі;
Бадам-1 тұрғын алабындағы Теміржол көшесі Бесшатыр көшесі;
Қаратөбе тұрғын алабындағы Ақниет көшесі Жайсан көшесі;
Қаратөбе тұрғын алабындағы Юрий Гагарин көшесі Ақтөбе көшесі;
Өтеміс тұрғын алабындағы Жастар көшесі Жыңғылды көшесі;
Өтеміс тұрғын алабындағы Төле би көшесі Құсмұрын көшесі;
Маятас тұрғын алабындағы Қайрат Рысқұлбеков көшесі Жарлыкөл көшесі;
Маятас тұрғын алабындағы Өркен көшесі Құмадыр көшесі;
Сайрам тұрғын алабындағы Антон Макаренко көшесі Сүткент көшесі;

О наименовании, переименовании улиц города Шымкента Южно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Южно-Казахстанской области от 18 декабря 2014 года № 399 и решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 декабря 2014 года № 34/267-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 декабря 2014 года № 2942
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения города Шымкента, на основании заключений Республиканской ономастической комиссии, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Южно-Казахстанский области РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам города Шымкента Южно-Казахстанской области:
по Абайскому району:
улице безымянной в микрорайоне Северо-Запад города Шымкента улицы Ныгмета Толендиулы;
улице безымянной в микрорайоне Кызылжар улицы Актансай;
улице безымянной в микрорайоне Юго-Восток улицы Нурлытан;
улице безымянной в микрорайоне Кызылжар улицы Арыстанды;
улице безымянной в микрорайоне Кызылжар улицы Сулусай;
улице безымянной в микрорайоне Кызылжар улицы Аркалык;
по Енбекшинскому району:
улице безымянной в микрорайоне Улагат улицы Каражон.
2. Переименовать улицы города Шымкента Южно-Казахстанской области:
по Абайскому району:
улицу имени Мухтара Ауезова жилого массива Жанаталап в улицу Тасты;
улицу имени Турара Рыскулова жилого массива Игилик в улицу Арыснура;
улицу имени Алии Молдагуловой жилого массива Жанаталап в улицу Айбар;
улицу имени Беимбета Майлина жилого массива 20 лет Независимости в улицу Куренбел;
улицу имени Сабита Муканова жилого массива 20 лет Независимости в улицу Балаозен;
улицу имени Куляш Байсеитовой жилого массива 20 лет Независимости в улицу Аккуз;
улицу имени Мукана Толебаева жилого массива 20 лет Независимости в улицу Куракты;
улицу имени Абая Кунанбаева жилого массива Жанаталап в улицу Карамыс;
улицу Темиржол жилого массива Игилик в улицу Бабата;
улицу Женис-2 жилого массива Кызылжар в улицу Мынтобе;
улицу Жастар жилого массива Игилик в улицу Айшуак;
улицу имени Жамбыла Жабаева жилого массива Игилик в улицу Каргалы;
улицу имени Мукагали Макатаева жилого массива Игилик в улицу Ииркол;
улицу имени Кайрата Рыскулбекова жилого массива Игилик в улицу Шилик;
улицу имени Алиби Мангельдина жилого массива Жанаталап в улицу Ушжурт;
улицу имени Касыма Аманжолова жилого массива 20 лет Независимости в лицу Узынбулак;
улицу имени Алихана Кастеева жилого массива 20 лет Независимости в улицу Келиншектау;
улицу имени Кемела Токаева жилого массива 20 лет Независимости в улицу Жылга;
улицу имени Алиби Жангельдина жилого массива 20 лет Независимости в улицу Лепси;
улицу имени Назира Торекулова жилого массива 20 лет Независимости в улицу Нарказан;
улицу имени Гани Муратбаева жилого массива Игилик в улицу Шымбулак;
улицу Аккогершин жилого массива Игилик в улицу Кокмардан;
улицу Достык жилого массива Игилик в улицу Жаудир;
улицу имени Амангельды Иманова жилого массива 20 лет Независимости в улицу Айшырак;
улицу имени Халила Досмухамедова жилого массива 20 лет Независимости в улицу Музарт;
улицу Аль-Фараби жилого массива 20 лет Независимости в улицу Жайык;
улицу Отырар жилого массива 20 лет Независимости в улицу Ушконыр;
улицу имени Дины Нурпеисовой микрорайона Катынкопр в улицу Уржар;
улицу имени Турара Рыскулова микрорайона Катынкопр в улицу Мырзашол;
улицу имени Алии Молдагуловой микрорайона Катынкопр в улицу Кокарал;
улицу имени Байдибека микрорайона Катынкопр в улицу Темиртау;
улицу имени Жусипбека Аймауытова микрорайона Катынкопр в улицу Акжелек;
улицу имени Мухтара Ауезова жилого массива Акжар в улицу Елбеги;
улицу имени Маншук Маметовой жилого массива Акжар в улицу Агынсай;
улицу Бейбитшилик жилого массива Акжар в улицу Аксу - Жабаглы;
улицу Жастар жилого массива Акжар в улицу Жетикара;
улицу Достык жилого массива Акжар в улицу Шандыколь;
улицу Желтоксан жилого массива Акжар в улицу Айыртау;
улицу Шаттык жилого массива Акжар в улицу Кокшекум;
улицу Шымкент жилого массива Акжар в улицу Уштау;
улицу Бирлик жилого массива Акжар в улицу Куттыколь;
улицу Акниет жилого массива Акжар в улицу Карашанырак;
улицу имени Алии Молдагуловой микрорайона Казыгурт в улицу Ермексу;
улицу имени Куляш Байсеитовой микрорайона Казыгурт в улицу Талдыколь;
улицу имени Каныша Сатбаева микрорайона Турлан в улицу Инкардария;
улицу имени Айтеке би микрорайона Турлан в улицу Акбозат;
улицу имени Мукагали Макатаева микрорайона Кызылжар в улицу Бершинтобе;
улицу имени Ильяса Жансугурова микрорайона Кызылжар в улицу Маралды;
улицу имени Хамзы микрорайона Кызылжар Абайского района в улицу Токбайге;
улицу имени Юлдаша Ахунбабаева микрорайона Кызылжар в улицу Жиделибайсын;
улицу имени Ильяса Жансугурова жилого массива 20 лет Независимости в улицу Жумбактас;
улицу имени Толегена Айбергенова жилого массива 20 лет Независимости в улицу Керегетас;
улицу имени Ахмета Байтурсынова жилого массива 20 лет Независимости в улицу Аккемер;
улицу имени Габита Мусирепова жилого массива 20 лет Независимости в улицу Нурсая;
улицу имени Жусипбека Аймаутова жилого массива 20 лет Независимости в улицу Алтынказык;
улицу имени Бауыржана Момышулы жилого массива 20 лет Независимости в улицу Байконыр;
улицу имени Жумабека Ташенова жилого массива 20 лет Независимости в улицу Алкамерген;
улицу имени Шокана Уалиханова жилого массива 20 лет Независимости в улицу Алтынемел;
улицу имени Талгата Бегельдинова жилого массива 20 лет Независимости в улицу Жайдарман;
улицу имени Маншук Маметовой микрорайона Жидели в улицу Тарбагатай;
улицу имени Амангельды Иманова микрорайона Жидели в улицу Таубалытас;
улицу имени Жамбыла Жабаева микрорайона Жидели в улицу Шалкарколь;
улицу имени Шамши Калдаякова микрорайона Катынкопр в улицу Акбакай;
улицу Бейбитшилик микрорайона Катынкопр в улицу Хантанири;
улицу имени Алии Молдагуловой жилого массива Акжар в улицу Алтынкемер;
улицу имени Амангельды Иманова жилого массива Акжар в улицу Коргалжын;
улицу имени Абая Кунанбаева жилого массива Акжар в улицу Ордалы;
улицу Акжар жилого массива Акжар в улицу Сулутобе;
улицу Бастау жилого массива Акжар в улицу Саумалколь;
улицу имени Толе би микрорайона Турлан в улицу Шойтобе;
улицу имени Казыбек би микрорайона Турлан - в улицу Тулкибас;
улицу имени Куляш Байсеитовой микрорайона Кызылжар в улицу Жетисай;
улицу имени Сабита Муканова микрорайона Кызылжар в улицу Шардара;
по Аль-Фарабийскому району:
улицу имени Турара Рыскулова микрорайона Кайтпас в улицу Торткультобе;
улицу имени Асанбая Аскарова микрорайона Кайтпас в улицу Акберен;
улицу имени Шокана Уалиханова микрорайона Кайтпас в улицу Кызылкайын;
улицу имени Бауыржана Момышулы микрорайона Кайтпас в улицу имени Мухаметкула Исламкулова;
улицу имени Амангельды микрорайона Кайтпас в улицу Кахарман;
улицу имени Казыбек би микрорайона Сауле в улицу Тойтобе;
улицу имени Динмухамеда Конаева микрорайона Сауле в улицу Костобе;
улицу имени Тауке хана микрорайона Сауле в улицу Кумисти;
улицу имени Байдибек ата микрорайона Сауле в улицу Наркобыз;
улицу Жастар микрорайона Сауле Аль Фарабииского района в улицу Белагаш;
улицу Майлы кожа микрорайона Сауле в улицу Боген;
улицу имени Кайрата Рыскулбекова микрорайона Сауле в улицу Калдыколь;
улицу имени Жамбыла Жабаева жилого массива Тассай в улицу Казансу;
улицу Толе би жилого массива Тассай в улицу Аксенгир;
улицу имени Мухтара Ауезова жилого массива Тассай в улицу Атбасар;
улицу имени Абая Кунанбаева жилого массива Тассай в улицу Шарын;
улицу имени Шамши Калдаякова жилого массива Тассай в улицу Жаскус;
улицу имени Каракозы Абдалиева жилого массива Тассай в улицу Белколь;
улицу имени Турара Рыскулова жилого массива Тассай в улицу Кусконыр;
улицу Достык микрорайона Достык в улицу Бокейтау;
улицу Достык жилого массива Мартобе в улицу Талбесик;
улицу имени Ильяса Жансугурова жилого массива Мартобе в улицу Кеменгер;
улицу имени Кабанбай батыра жилого массива Мартобе в улицу Калгандария;
улицу Коктем жилого массива Мартобе в улицу Ерейментау;
улицу имени Абая Кунанбаева жилого массива Мартобе в улицу Кызбельтау;
улицу имени Ахмета Байтурсынова жилого массива Мартобе в улицу Арнасай;
улицу имени Пушкина жилого массива Мартобе в улицу Жекебулак;
улицу имени Маншук Маметовой жилого массива Таскен в улицу Аккала;
улицу Желтоксан жилого массива Таскен в улицу Ушарал;
улицу 8 наурыз жилого массива Таскен в улицу Киелитас;
улицу имени Абылай хана жилого массива Таскен в улицу Акселеу;
улицу Есиль жилого массива Таскен в улицу Барыс;
улицу имени Аль-Фараби жилого массива Тассай в улицу Баянтау;
улицу имени Алии Молдагуловой жилого массива Тассай в улицу Белжайлау;
улицу имени Гани Муратбаева жилого массива Тассай в улицу Сандыктау;
улицу имени Айтеке би жилого массива Таскен в улицу Сайран;
улицу Коктем жилого массива Таскен в улицу Мергентобе;
улицу Ынтымак жилого массива Таскен в улицу Булакты;
улицу имени Бейбитшилик жилого массива Кызылсай в улицу Амантау;
улицу Атамекен жилого массива Мартобе в улицу Кызыларай;
улицу имени Каныш Сатбаева жилого массива Мартобе в улицу Шаян;
улицу Мектеп жилого массива Мартобе в улицу Ертис;
улицу Интернациональная жилого массива Мартобе в улицу Жанартау;
по Енбекшинскому району:
улицу имени Кажимукана Мунайтпасова микрорайона Тассай в улицу Мынбулак;
улицу Желтоксан микрорайона Тассай в улицу Куланды;
улицу имени Тауке хана микрорайона Тассай в улицу Аксумбе;
улицу Мейрим жилого массива Бадам-2 в улицу Маркатау;
улицу Еркиндик жилого массива Бадам-2 в улицу Хантау;
улицу имени Кажимукана Мунайтпасова жилого массива Бадам-2 в улицу Ботайтобе;
улицу Жулдыз жилого массива Бадам-2 в улицу Каражал;
улицу Жамбыла Жабаева жилого массива Шапырашты в улицу Кундызды;
улицу имени Карасай батыра жилого массива Шапырашты в улицу Акасык;
улицу Наурыз жилого массива Карабастау в улицу Айсугир;
улицу Достык жилого массива Карабастау в улицу Оскемен;
улицу Бирлик жилого массива Каратобе в улицу Макпалколь;
улицу Болашак жилого массива Каратобе в улицу Домбыралы;
улицу Игилик жилого массива Каратобе в улицу Орынбор;
улицу Алмалы жилого массива Каратобе в улицу Наркес;
улицу Аргымак жилого массива Отемис в улицу Екибастуз;
улицу имени Абая Кунанбаева жилого массива Отемис в улицу Кокпарсай;
улицу имени Динмухамеда Конаева жилого массива Отемис в улицу Аспара;
улицу имени Асанбая Аскарова жилого массива Отемис в улицу Кайракты;
улицу Жибек жолы жилого массива Отемис в улицу Укилисай;
улицу Боевая микрорайона Онтустик в улицу Шакпак;
улицу имени Глеба Кржижановского микрорайона Онтустик в улицу Камысты;
улицу имени Николая Островского микрорайона Онтустик в улицу Турген;
улицу имени Тельмана микрорайона Онтустик в улицу Талдыкорган;
улицу имени Сакена Сейфуллина микрорайона Онтустик в улицу Зеренди;
улицу Финская микрорайона Онтустик в улицу Козжетпес;
улицу имени Надежды Крупской микрорайона Онтустик в улицу Каркара;
улицу Абрикосовая жилого массива Жулдыз в улицу Аккарагай;
улицу Казыгурт жилого массива Жулдыз в улицу Коныртобе;
улицу Вишневая жилого массива Жулдыз в улицу Кокозен;
улицу Солнечная жилого массива Жулдыз в улицу Коктал;
улицу имени Маншук Маметовой жилого массива Жулдыз в улицу Дегерес;
улицу Дачная жилого массива Жулдыз в улицу Кокжиде;
улицу имени Мухамеда Мукуми жилого массива Сайрам в улицу Мангыстау;
улицу Кызыл су жилого массива Кызыл су в улицу Акбокен;
улицу имени Фурхата жилого массива Сайрам в улицу Бозжорга;
улицу имени Максима Горького жилого массива Сайрам в улицу Коксутобе;
улицу имени Сакена Сейфуллина жилого массива Сайрам в улицу Ииржар;
улицу Сайрам жилого массива Сайрам в улицу Улыктобе;
улицу Каратас жилого массива Елтай в улицу Айсауыт;
улицу Нурсат жилого массива Елтай в улицу Туйгын;
улицу Яблоневая жилого массива Жулдыз в улицу Сарайшык;
улицу имени Олеко Дундича в улицу Уштобе;
улицу Жаналык жилого массива Бадам-2 в улицу Боралдай;
улицу Темиржол жилого массива Бадам-1 в улицу Бесшатыр;
улицу Акниет жилого массива Каратөбе в улицу Жайсан;
улицу имени Юрия Гагарина жилого массива Каратобе в улицу Актобе;
улицу Жастар жилого массива Отемис в улицу Жынгылды;
улицу имени Толе би жилого массива Отемис в улицу Кусмурын;
улицу имени Кайрата Рыскулбекова жилого массива Маятас в улицу Жарлыколь;
улицу Оркен жилого массива Маятас в улицу Кумадыр;
улицу имени Антона Макаренко жилого массива Сайрам в улицу Суткент;

Бадам-1 тұрғын алабындағы Ынтымақ-1 көшесі Байырқұм көшесі;
Тоғыс тұрғын алабындағы Әлия Молдағұлова көшесі Алмалық көшесі;
Тоғыс тұрғын алабындағы Дінмұхамед Қонаев көшесі Керуенсарай көшесі;
Тоғыс тұрғын алабындағы Шаттық көшесі Шыңғыстау көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     А.Сопбеков
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан
Б.Оспанов
Б.Жылқышиев
Е.Айтаханов
С.Қаныбеков
Е.Садыр
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев
Р.Исаева

улицу Ынтымак-1 жилого массива Бадам-1 в улицу Байыркум;
улицу имени Алии Молдагуловой жилого массива Тогыс в улицу Алмалык;
улицу имени Динмухамеда Конаева жилого массива Тогыс в улицу Керуенсарай;
улицу Шаттык жилого массива Тогыс в улицу Шынгыстау.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А.Мырзахметов
Председатель сессии областного маслихата   А.Сопбеков
Секретарь областного маслихата             К.Ержан
Б.Оспанов
Б.Жилкишиев
Е.Айтаханов
С.Каныбеков
Е.Садыр
С.Туякбаев
А.Абдуллаев
Р.Исаева