Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/190-5с "2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 қарашадағы № 42/288-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қарашада № 2867 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 1-12 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 13.01.2015 № 1-12 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 24 қазандағы № 32/252-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2850 тіркелген шешіміне сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/190-5с «2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2476 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«2014-2016 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 73 899 088 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 36 342 901 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 321 503 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 326 854 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 907 830 мың теңге;
2) шығындар – 75 292 503 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 210 067 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -1 603 482 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 603 482 мың теңге.»;
2 тармақтың сегізінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде білім беру объектілерін күрделі жөндеуге – 125 431 мың теңге;»;
тоғызыншы абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с "О бюджете города Шымкент на 2014-2016 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 3 ноября 2014 года № 42/288-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 ноября 2014 года № 2867. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 13 января 2015 года № 1-12)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 13.01.2015 № 1-12).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2014 года № 32/252-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2850, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с «О бюджете города Шымкент на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2476, опубликовано 10 января 2014 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 настоящего решения изложить в новой редакции:
1. «Утвердить бюджет города Шымкент на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 899 088 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36 342 901 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 321 503 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 326 854 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 907 830 тысяч тенге;
2) затраты – 75 292 503 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 210 067 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -1 603 482 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 603 482 тысяч тенге.»;
восьмой абзац пункта 2 изложить в новой редакции:
«капитальный ремонт объектов образования в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 125 431 тысяч тенге;»;
дополнить девятым абзацем следующего содержания:

«оқулықтарды сатып алуға – 76 395 мың теңге;»;
оныншы абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде мәдениет объектілерін жөндеуге – 666 мың теңге.»;
3 тармақтың екінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 1 591 200 мың теңге;»;
үшінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 7 015 075 мың теңге;»;
төртінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 1 402 983 мың теңге;»;
бесінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 2 093 468 мың теңге;»;
алтыншы абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 1 837 993 мың теңге;
жетінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға – 2 450 215 мың теңге;»;
сегізінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«спорт және туризм объектілерін дамытуға – 41 651 мың теңге;»;
тоғызыншы абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«газ тасымалдау жүйесін дамытуға – 2 905 310 мың теңге;»;
оныншы абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«көлік инфрақұрылымын дамытуға – 1 452 470 мың теңге;»;
он бірінші абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға – 5 000 мың теңге.»;
4 тармақ жаңа рекдакцияда мазмұндалсын:
«4. Қала әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 299 606 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
5 тармақ жаңа рекдакцияда мазмұндалсын:

«приобретение учебников – 76 395 тысяч тенге;»;
дополнить десятым абзацем следующего содержания:
«ремонт объектов культуры в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 666 тысяч тенге.»;
второй абзац пункта 3 изложить в новой редакции:
«строительство и реконструкция объектов образования – 1 591 200 тысяч тенге;»;
третий абзац изложить в новой редакции:
«проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 7 015 075 тысяч тенге;»;
четвертый абзац изложить в новой редакции:
«проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 402 983 тысяч тенге;»;
пятый абзац изложить в новой редакции:
«развитие коммунального хозяйства – 2 093 468 тысяч тенге;»;
шестой абзац изложить в новой редакции:
«развитие системы водоснабжения и водоотведения – 1 837 993 тысяч тенге;»;
седьмой абзац изложить в новой редакции:
«развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 2 450 215 тысяч тенге;»;
восьмой абзац изложить в новой редакции:
«развитие объектов спорта и туризма – 41651 тысяч тенге;»;
девятый абзац изложить в новой редакции:
«развитие газотранспортной системы – 2 905 310 тысяч тенге;»;
десятый абзац изложить в новой редакции:
«развитие транспортной инфраструктуры – 1 452 470 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем одиннадцать следующего содержания:
«развитие теплоэнергетической системы – 5 000 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Утвердить резерв акимата города на 2014 год в сумме 299 606 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:

«5. 2014 жылға арналған қала бюджетінде қала ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жоюға – 131 064 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.».
Аталған шешімнің 1236 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Ғ.Ахметбаев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2014 жылғы 3 қарашадағы
№ 42/288-5с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30/190-5с шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер

«5. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены средства на предупреждение и ликвидацию чрезвычайных ситуаций в масштабе города – 131 064 тысяч тенге.».
Приложения 1236 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Г.Ахметбаев
Секретарь городского
маслихата                                  Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 3 ноября 2014 года № 42/288-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 24 декабря 2013 года № 30/190-5с
Бюджет города Шымкент на 2014 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы