Сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 2 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 наурызда № 2589 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімінің 21.01.2016 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына сәйкес сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында, жергiлiктi және өзге де жағдаяттар ескеріле отырып Арыс қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қаласының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткiзу үшiн сайлау учаскелерi осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Р.Айтбаевқа жүктелсін.
3. Арыс қаласы әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 34 «Арыс қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-2-116 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 23 қарашадағы «Арыс ақиқаты» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
С.Ертай
КЕЛІСІЛДІ
Оңтүстік Қазақстан облысының
Арыс қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________ Т.Қ.Ағыбаев
«20» наурыз 2014 жыл
Арыс қаласы әкімінің
2014 жылғы «20» наурыздағы
№ 2 шешіміне қосымша
Арыс қаласындағы сайлау учаскелері
№ 162 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
«С.Қожанов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік
мекемесі, Әл-Фараби көшесі № 9.
Шекарасы: Әбдіразақов көшесіндегі № 1-44, 46, 49 үйлер, Ақынбеков көшесіндегі № 68-140 үйлер, Әл-Фараби көшесіндегі № 2, 4, 6 үйлер, МПС
№ 1-8 үйлер, Құдайбердіұлы көшесіндегі № 59-104 үйлер, Елшінбеков көшесіндегі № 1-43 үйлер, Борықбаев көшесіндегі № 1-12 үйлер.
№ 163 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 11 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Әуезов көшесі № 25.
Шекарасы: Тәжібаев көшесіндегі № 70-94 үйлер, Жұмабаев көшесіндегі № 15-103 үйлер, Ақынбеков көшесіндегі № 15-67 үйлер, Құдайбердіұлы көшесіндегі № 1-58 үйлер, Мұсабек батыр көшесіндегі № 15-62 үйлер, Әуезов көшесіндегі № 22-37 үйлер, Мырзашев көшесінің тақ жағындағы № 39-57 және жұп жағындағы № 58-82 үйлер, № 32 МПС үйі, Жастар үйі, Сапақ би көшесіндегі № 1-37 үйлер.
№ 164 сайлау учаскесі.

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Арыс Южно-Казахстанской области от 20 марта 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 марта 2014 года № 2589. Утратило силу решением акима города Арыс Южно-Казахстанской области от 21 января 2016 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Арыс Южно-Казахстанской области от 21.01.2016 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», в целях создания максимального удобства для избирателей и с учетом местных и иных условий, аким города Арыс РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории города Арыс согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Айтбаева Р.
3. Признать утратившим силу решение акима города Арыс от 22 ноября 2011 года № 34 «Об образовании избирательных участков на территории города Арыс» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 14-2-116, опубликовано 23 ноября 2011 года в газете «Арыс ақиқаты»).
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
С.Ертай
СОГЛАСОВАНО
Председатель Арысской
городской территориальной
избирательной комиссии
Южно-Казахстанской области
Т.К.Агыбаев
«20» марта 2014 года
Приложение к решению
акима города Арыс
№ 2 от «20» марта 2014 года
Избирательные участки города Арыс
Избирательный участок № 162.
Центр: Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Кожанова» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Аль-Фараби № 9.
Границы: улица Абдразакова дома  № 1-44, 46, 49, улица Акынбекова дома № 68-140, улица Аль-Фараби дома № 2, 4, 6, дома МПС № 1-8, улица Кудайбердиулы дома №59-104, улица Елшинбекова дома № 1-43, улица Борыкбаева дома № 1-12.
Избирательный участок № 163.
Центр: Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа № 11 имени Б.Момышұлы» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Ауезова № 25.
Границы: улица Тажибаева дома № 70-94, Жумабаева дома № 15-103, улица Акынбекова дома № 15-67, улица Кудайбердиулы дома № 1-58, улица Мусабек батыра дома № 15-62, улица Ауезова дома № 22-37, улица Мырзашева дома № 39-57 по нечетной стороне и дома № 58-82, дом МПС, Молодежный дом, улица Сапак би дома № 1-37.
Избирательный участок № 164.

Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 376 бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақынбеков көшесі № 10.
Шекарасы: М.Жұмабаев көшесіндегі № 1-14 үйлер, Амангелді көшесіндегі № 1-34 үйлер, Байтұрсынов көшесіндегі № 1-39 үйлер, Дулатбаев көшесіндегі № 36-72 үйлер, ІІ-Арыстағы МПС-тің 12 үйі, Тойбекова көшесіндегі № 24-31 үйлер, Майлықожа көшесіндегі № 100-112 үйлер, Ақынбеков көшесіндегі 1-14 үйлер, Ергөбек көшесінің тақ жағындағы № 1-61 үйлер.
№ 165 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
«Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп-интернат» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байтұрсынов көшесі № 141.
Шекарасы: Әбдіразақов көшесіндегі № 45 үй, Жұмабаев көшесіндегі № 104-152 үйлер, Аманкелді көшесіндегі № 35-126 үйлер, Байтұрсынов көшесіндегі № 40-190 үйлер, Тәжібаев көшесіндегі № 8-31 үйлер, Мырзашев көшесінің тақ жағындағы № 19-37 және жұп жағындағы № 42-56 үйлер, Әуезов көшесіндегі № 1-4 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі № 31-55 үйлер, Отаров көшесіндегі № 7-10 үйлер, Мүсірепов көшесіндегі № 23-33 үйлер, Әл-Фараби көшесіндегі № 5-7 үйлер.
№ 166 сайлау учаскесі.
Орталығы: Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының «№ 17 колледж» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Дулатов көшесі № 97а.
Шекарасы: Аймауытов көшесінің тақ жағындағы үйлер, Ергөбек көшесіндегі № 1-177 үйлер, Дулатов көшесіндегі № 1-194 үйлер, Тойбекова көшесіндегі № 18-23 үйлер, Майлықожа көшесіндегі № 5-17 үйлер, Дулатбаев көшесіндегі № 29-35 үйлер, Тәжібаев көшесіндегі № 32-69 үйлер, Орынбаев көшесіндегі № 10-19 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі № 29-35 үйлер, Мүсірепов көшесіндегі № 8-22 үйлер.
№ 167 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Арыс қаласының № 2 бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кенжеханов көшесі № 75.
Шекарасы: Елетов, Оразбаева, Ерубаев, Аманжар, Тілеубердин, Жаманқара, Кенжеханов, Саяжай, Бағов, Байдаулетов, Жансары, Оразалиева, Бекбауов, Садуов, Қансейтов, Көкшетау, Тағаев, Атырау, Бастарбеков, Шымкент, Астана, Жеңіс, Ержанов, 1 Мамыр, Жүсіпқожа, Назаров, Сапарбай болыс көшелеріндегі үйлер.
№ 168 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 32 Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Салықбаев көшесі № 33.
Шекарасы: Аймауытов көшесінің жұп жағындағы үйлер, Ибрагимов көшесіндегі № 1-200 үйлер, Тойбекова көшесіндегі № 1-17 үйлер, Дулатбаев көшесіндегі № 1-28 үйлер, Тәжібаев көшесіндегі № 1-7 үйлер, Мырзашев көшесіндегі № 17-35 үйлер, Орынбаев көшесіндегі № 5-10 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі № 8-14 үйлер, Отаров көшесіндегі № 1-3 үйлер, Мүсірепов көшесіндегі № 3-8 үйлер, Қалдаяқов көшесіндегі үйлер, Майлықожа көшесіндегі № 1-4 үйлер.
№ 169 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
«М. Әуезов атындағы мектеп гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Салықбаев көшесі № 25.

Центр: Коммунальное государственное учреждение «Начальная школа №376» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Акынбекова № 10.
Границы: улица Жумабаева дома № 1-14, улица Амангелди № 1-34, улица Байтурсынова дома № 1-39, улица Дулатбаева дома № 36-72, 12 домов МПС на Арыс-ІІ, улица Тойбекова дома № 24-31, улица Майлыкожа дома № 100-112, улица Акынбекова дома № 14-37, улица Ергобек дома № 1-61 по нечетной стороне.
Избирательный участок № 165.
Центр: Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя образовательная школа-интернат имени Абая» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Байтурсынова № 141.
Границы: улица: Абдразакова дом 45, улица Жумабаева дома № 104-152, улица Амангелди дома № 35-126, улица Байтурсынова дома № 40-190, улица Тажибаева дома № 8-31, улица Мырзашева дома № 19-37 по нечетной стороне и дома № 42-56 по четной стороне, улица Ауезова дома № 1-4, улица Рыскулова дома № 31-55, улица Отарова дома № 7-10, улица Мусрепова дома № 23-33, улица Аль-Фараби дома № 5-7.
Избирательный участок № 166.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие «Колледж № 17» Южно-Казахстанского областного управления образования, улица Дулатова № 97а.
Границы: улица Аймаутова дома по нечетной стороне, улица Ергобека дома № 1-177, улица Дулатова № 1-194, улица Тойбекова дома № 18-23, улица Майлыкожа дома № 5-17, улица Дулатбаева дома № 29-35, улица Тажибаева дома № 32-69, улица Орынбаева дома № 10-19, улица Рыскулова № 29-35, улица Мусрепова дома № 8-22.
Избирательный участок № 167.
Центр: Коммунальное государственное учреждение «Начальная школа № 2» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Кенжеханова № 75.
Границы: дома по улицам Елетова, Оразбаевой, Ерубаева, Аманжара, Тлеубердина, Жаманкары, Кенжеханова, Саяжай, Багова, Байдаулетова, Жансары, Оразалиевой, Бекбауова, Садуова, Кансейтова, Кокшетау, Тагаева, Атырау, Бастарбекова, Шымкент, Астана, Женис, Ержанова, 1 Мая, Жусипкожы, Назарова, Сапарбай болыса.
Избирательный участок № 168.
Центр: Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени А.Жангелдина» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Салыкбаева № 33.
Границы: улица Аймаутова дома по четной стороне, улица Ибрагимова дома № 1-200, улица Тойбекова дома № 1-17, улица Дулатбаева дома № 1-28, улица Тажибаева дома № 1-7, улица Мырзашева дома № 17-35, улица Орынбаева дома № 5-10, улица Рыскулова дома № 8-14, улица Отарова дома № 1-3, улица Мусрепова дома № 3-8, дома по улица Калдаякова, улица Майлыкожа дома № 1-4.
Избирательный участок № 169.
Центр: Коммунальное государственное учреждение «Школа гимназия имени М.Ауезова» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Салыкбаев № 25.

Шекарасы: Төле би көшесіндегі № 1-207 үйлер, Салықбаев көшесіндегі № 1-170 үйлер, Қазыбек би көшесіндегі тақ сан жағындағы үйлер, Әйтеке би көшесіндегі № 102-104 үйлер, Мырзашев көшесіндегі № 1-16 үйлер, Орынбаев көшесіндегі № 1-4 үйлер, Рысқұлов көшесіндегі № 1-7 үйлер, Мүсірепов көшесіндегі № 1-2 үйлер.
№ 170 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 8 В. Комаров атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сыныптарының оқу корпусы, Байжанов көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Қазыбек би көшесіндегі жұп сан жанындағы үйлер, Әйтеке би көшесіндегі № 2, 26, 27, 28, 41, 48, 61, 66, 161, 167 үйлер, Әділбек би көшесіндегі № 3-30 үйлер, Жаппарқұлов көшесіндегі № 1-16, № 24 үйлер, Байжанов көшесіндегі № 1-57 үйлер, Арынбаев көшесіндегі № 1-53 үйлер, Битөреұлы Мұса көшесіндегі № 30-52 үйлер, Ақмұрзаев көшесіндегі № 1-37 үйлер.
№ 171 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 8 В. Комаров атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әділбек би көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Әйтеке би көшесіндегі № 1-175 үйлер, МПС Арыс-I көшесіндегі № 1-233 үйлер, Мехколонна көшесіндегі № 1-64 үйлер.
№ 172 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 1 жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ешназаров көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Онтаев, Омаров, Мадалиев, Ешназаров, Егембердиев, Досқараев, Әужан болыс, Қазақстан, Исмайлов көшелеріндігі және Оңтүстік мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 173 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әсілбеков көшесі № 4.
Шекарасы: Достық көшесінің тақ жағындағы үйлер, Асылбеков көшесіндегі № 1-66 үйлер, Отарбеков көшесіндегі № 1-31 үйлер, Мақатаев көшесіндегі № 1-37 үйлер, Байсейітов көшесіндегі № 1-22 үйлер, Зілғараев көшесіндегі № 1-45 үйлер, ШПЗ көшесіндегі № 1-247 үйлер, Исламқұлов көшесіндегі № 1-46 үйлер, Талдықұдық мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 174 сайлау учаскесі.
Орталығы: «ВЧД-Арыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, Шаяхметов көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Достық көшесінің жұп жағындағы үйлер, Әзизаев көшесіндегі № 1-11 үйлер, Битөре көшесіндегі № 1-60 үйлер, Дербісбеков көшесіндегі № 1-14 үйлер, Сарбасов көшесіндегі № 1-16 үйлер, Шаттық көшесіндегі № 1-20 үйлер, Ынтымақ көшесіндегі № 1-20 үй, Бірлік көшесіндегі № 1-20 үйлер, Нұрпейісова көшесіндегі № 1-47 үйлер, Ілиясов көшесіндегі № 1-139 үйлер, Полторацкий көшесіндегі № 1-14 үйлер, Теміржолшылар көшесіндегі № 1-9 үйлер.
№ 175 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 372 бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, П.Арапов көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Арапов, Хлопком, Момышов, Орманов, Алматы, Мәметова, Абай, Шоқан, Сырдария, Ақдала, Оңғарбеков, Жамбыл, Орынбаев, А.Тоқмағамбетов, Мырзашов, Рысқұлов, Мүсірепов, Момышұлы, Жастар, Мұстафин көшелеріндегі, Бейбітшілік орамындағы, Наурыз мөлтекауданындағы үйлер.
№ 176 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «И.Журба атындағы негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көктем-2 мөлтек ауданы нөмірсіз үй.
Шекарасы: Көктем, Көктем-2 мөлтек ауданындағы үйлер, әскери гарнизон аумағындағы үйлер.
№ 177 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Сырдария ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «С.Адамбеков атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С.Сейфуллин көшесі № 37.
Шекарасы: Сырдария елді мекеніндегі үйлер.
№ 178 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Шөгірлі ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «А.Макаренко атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Наурыз көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Шөгірлі елді мекеніндегі үйлер.
№ 179 сайлау учаскесі.
Орталығы: Монтайтас ауылдық округі, Монтайтас ауылы, ауылдық клуб ғимараты, Б.Онтаев көшесі № 6.
Шекарасы: Монтайтас, Қожатоғай елді мекеніндегі үйлер.
№ 180 сайлау учаскесі.
Орталығы: Монтайтас ауылдық округі, Шағыр ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «А.Тілеубердин атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Егемендік көшесі нөмірсіз үй Шекарасы: Шағыр, Тоғансай елді мекендеріндегі үйлер.
№ 181 сайлау учаскесі.
Орталығы: Монтайтас ауылдық округі, Қабылсай ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Қабылсай негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қабылсай елді мекені нөмерсіз үй.
Шекарасы: Қабылсай, Ақтас, Бақырша, № 42 разъезд елді мекендеріндегі үйлер.
№ 182 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақдала ауылдық округі, Ақдала ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «С.Ерубаев атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Мақатаев көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Ақдала, Онтам, П.Арапов елді мекендеріндегі үйлер.
№ 183 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Балдырған» бала-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ө.Жәнібеков көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Қабылсай, Н.Исмаилов, Балғымбеков, Ө.Жәнібеков, С.Юсупов, Б.Саттарханов, Ахметов көшелеріндегі үйлер.
№ 186 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дермене ауылдық округі, Дермене ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ж.Тәшенов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өркенді көшесі № 3.
Шекарасы: Дермене елді мекеніндегі үйлер.
№ 187 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дермене ауылдық округі, Қаражантақ ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Б.Кенжебаев атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қаражантақ елді мекеніндегі үйлер.
№ 188 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дермене ауылдық округі, Саналы ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Қаражантақ жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сартбаев көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Саналы, Екпінді елді мекендеріндегі үйлер.
№ 189 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дермене ауылдық округі, Теміржолшы ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Теміржолшы бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теміржолшы, № 40 разъезд, Орманды елді мекендеріндегі үйлер.
№ 190 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байырқұм ауылдық округі, Байырқұм ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тұрғанбайұлы көшесі № 17.
Шекарасы: Байырқұм елді мекеніндегі үйлер.
№ 191 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жиделі ауылдық округі, Көкжиде ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «М.Маметова атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, М.Мәметова көшесі № 22.
Шекарасы: Көкжиде елді мекеніндегі үйлер.
№ 192 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байырқұм ауылдық округі, Жосалы ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Жосалы» шағын жинақты бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі нөмерсіз үй.
Шекарасы: Жосалы, Ақын-Жақып, Тақыркөл, Тоғайлы елді мекендеріндегі үйлер.
№ 193 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жиделі ауылдық округі, Аққала ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Аққала жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, № 1 көше нөмірсіз үй.
Шекарасы: Аққала елді мекеніндегі үйлер.
№ 194 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жиделі ауылдық округі, Жиделі ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Жиделі жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Амангелді көшесі нөмірсіз үй.
Шекарасы: Жиделі елді мекеніндегі үйлер.
№ 551 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Бұлақ ауылы, Оңтүстік облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Арыс аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының медициналық тірегі.
Шекарасы: Дарбаза, Бұлақ елді мекендеріндегі үйлер.
№ 552 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Байтоғай ауылы, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «М.Мәметова атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Байтоғай-1 көшесі нөмерсіз үй.
Шекарасы: Байтоғай елді мекеніндегі үйлер.
№ 553 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қожатоғай ауылдық округі, Қожатоғай ауылы, Қожатоғай ауылдық мәдениет үйі Досымбеков көшесі номерсіз үй.
Шекарасы: Қожатоғай елді мекеніндегі үйлер

Границы: улица Толе би дома № 1-207, улица Салыкбаева дома № 1-170, дома по нечетной стороне улицы Казыбек би, улица Айтеке би дома № 102-104, улица Мырзашева дома № 1-16, улица Орынбаева дома № 1-4, улица Рыскулова дома № 1-7, улица Мусрепова дома № 1-2.
Избирательный участок № 170.
Центр: Учебный корпус начальных классов коммунального государственного учреждения «Общая средняя школа № 8 имени В.Комарова» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Байжанов без номера.
Границы: дома по четной стороне улицы Казыбек би, улица Айтеке би дома № 2, 26, 27, 28, 41, 48, 61, 66, 161, 167, улица Адилбек би дома № 3-30, улица Жаппаркулова дома №1-16, №24, улица Байжанова дома № 1-57, улица Арынбаева дома № 1-53, улица Битореулы Муса дома № 30-52, улица Акмурзаева дома № 1-37.
Избирательный участок № 171.
Центр: Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа № 8 имени В.Комарова» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Адилбек би без номера.
Границы: улица Айтеке би дома № 1-175, дома МПС Арыс-1 № 1-233, дома по улице Мехколонна № 1-64.
Избирательный участок № 172.
Центр: Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа № 1» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Ешназарова без номера.
Границы: дома по улицам Онтаева, Омарова, Мадалиева, Ешназарова, Егембердиева, Доскараева, Аужан болыса, Казахстана, Исмайлова и дома в микрорайоне Онтустик.
Избирательный участок № 173.
Центр: Коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Сейфуллина» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Асилбекова № 4.
Границы: дома по нечетной стороне улицы Достык, улица Асылбекова дома № 1-66, улица Отарбекова дома № 1-31, улица Макатаева дома № 1-37, улица Байсеитова дома № 1-22, улица Зилгараева дома № 1-45, улица ШПЗ дома № 1-247, улица Исламкулова дома № 1-46, дома в микрорайоне Талдыкудык.
Избирательный участок № 174.
Центр: Здание товарищества с ограниченной ответственностью «ВЧД-Арыс», улица Шаяхметова без номера.
Границы: дома по четной стороне улицы Достык, улица Азизаева дома № 1-11, улица Биторе дома № 1-60, улица Дербисбекова дома № 1-14, улица Сарбасова дома № 1-16, улица Шаттык дома № 1-20, улица Ынтымак дома № 1-20, улица Бирлик дома № 1-20, улица Нурпеисова дома № 1-47, улица Ильясова дома № 1-139, улица Полторацкого дома № 1-14, улица Железнодорожная дома № 1-9.
Избирательный участок № 175.
Центр: Коммунальное государственное учреждение «Начальная школа № 372» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица П.Арапова без номера.
Границы: дома по улицам Арапова, Хлопком, Момышова, Орманова, Алматы, Маметовой, Абая, Шокана, Сырдария, Акдала, Онгарбекова, Жамбыла, Орынбаева, Токмагамбетова, Мырзашова, Рыскулова, Мусрепова, Момышулы, Жастар, Мұстафина, переулка Бейбитшилик, микрорайона Наурыз.
Избирательный участок № 176.
Центр: Коммунальное государственное учреждение «Общая основная школа имени И.Журбы» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, микрорайон Коктем-2 без номера.
Границы: дома микрорайонов Коктем, Коктем-2, дома расположенные на территорий военного гарнизона.
Избирательный участок № 177.
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Сырдария, коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Адамбекова» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Сейфуллина № 37.
Границы: Дома населенного пункта Сырдария.
Избирательный участок № 178.
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Шогирли, коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени А.Макаренко» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Наурыз без номера.
Границы: дома населенного пункта Шогирли.
Избирательный участок № 179.
Центр: Сельский округ Монтайтас, село Монтайтас, здание сельского клуба, улица Онтаева № 6.
Границы: дома населенных пунктов Монтайтас, Кожатогай.
Избирательный участок № 180.
Центр: Сельский округ Монтайтас, село Шагыр, коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени А.Тлеубердина» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Егемендик без номера.
Границы: дома населенных пунктов Шагыр, Тогансай.
Избирательный участок № 181.
Центр: Сельский округ Монтайтас, село Кабылсай, коммунальное государственное учреждение «Основная школа Кабылсая» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс.
Границы: дома населенных пунктов Кабылсай, Актас, Бакырша, разъезд № 42.
Избирательный участок № 182.
Центр: Сельский округ Акдала, село Акдала, коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени С.Ерубаева» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Макатаева без номера.
Границы: дома населенных пунктов Акдала, Онтам, П.Арапова.
Избирательный участок № 183.
Центр: коммунальное казенное предприятие «десткий сад «Балдырган» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица О.Жанибекова без номера.
Границы: Дома на улицах Кабылсая, Исмаилова, Балгымбекова, Жанибекова, Юсупова, Саттарханова, Ахметова.
Избирательный участок № 186.
Центр: Сельский округ Дермене, село Дермене, коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Ж.Ташенова» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс улица Оркенди № 3.
Границы: дома населенного пункта Дермене.
Избирательный участок № 187.
Центр: Сельский округ Дермене, село Каражантак, коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени Б.Кенжебаева» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс.
Границы: Дома населенного пункта Каражантак.
Избирательный участок № 188.
Центр: Сельский округ Дермене, село Саналы, коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа Каражантак» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Сартбаева без номера.
Границы: дома населенных пунктов Саналы, Екпинди.
Избирательный участок № 189.
Центр: Сельский округ Дермене, село Темиржолшы, коммунальное государственное учреждение «Начальная школа Темиржолшы» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс.
Границы: дома населенных пунктов Темиржолшы, разъезд № 40, Орманды.
Избирательный участок № 190.
Центр: Сельский округ Байыркум, село Байыркум, коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени М.Шаханова» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Турганбайулы № 17.
Границы: дома населенного пункта Байыркум.
Избирательный участок № 191.
Центр: Сельский округ Баыркум, село Кокжиде, коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени М.Маметовой» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Маметовой № 22.
Границы: дома населенного пункта Кокжиде.
Избирательный участок № 192.
Центр: Сельский округ Байыркум, село Жосалы, коммунальное государственное учреждение «Малокомплектная начальная школа Жосалы» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс.
Границы: дома населенных пунктов Жосалы, Акын-Жакып, Такыркол, Тогайлы.
Избирательный участок № 193.
Центр: Сельский округ Жидели, село Аккала, коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа Аккала» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, средняя школа Аккала, улица-1 без номера.
Границы: дома населенного пункта Аккала.
Избирательный участок № 194.
Центр: Сельский округ Жидели, село Жидели, коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа Жидели» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс, улица Амангелди без номера.
Границы: дома населенного пункта Жидели.
Избирательный участок № 551.
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Булак, медицинский пункт государственного коммунального казенного предприятия «Арысская районная поликлиника» управления здравохранения акимата Южно-Казахстанской области.
Границы: дома населенных пунктов Дарбаза, Булак.
Избирательный участок № 552.
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Байтогай, коммунальное государственное учреждение «Общая средняя школа имени М.Маметовой» государственного учреждения «Отдел образования» города Арыс улица Байтогай-1 без номера.
Границы: дома населенного пункта Байтогай.
Избирательный участок № 553.
Центр: Сельский округ Кожатогай, село Кожатогай, Кожатогайский сельский дом культуры улица Досымбекова без номера.
Границы: дома населенного пункта Кожатогай.