Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 133 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 142 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қаңтарда № 2507 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 06-13/17 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 23.01.2015 № 06-13/17 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 23/192-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2499 шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 133 «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2482 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Кентау шұғыласы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2, 3, 4 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 8 432 974 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 556 141 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 14 550 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 747 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 852 536 мың теңге;
2) шығындар – 8 432 974 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 294 940 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 295 556 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 616 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -294 940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294 940 мың теңге:

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 133 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 24 января 2014 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 января 2014 года № 2507. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 06-13/17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23.01.2015 № 06-13/17).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2014 года № 23/192-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года, № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2499, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 133 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2482, опубликовано 18 января 2014 года в газете «Кентау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 432 974 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 556 141 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 550 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 747 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 852 536 тысяч тенге;
2) затраты – 8 432 974 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 294 940 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 295 556 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 616 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -294 940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 294 940 тысяч тенге:

48 346
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
686
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
27 863
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
82 457
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 022 031
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 022 031
05
Денсаулық сақтау
90
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
90
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
90
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
90
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
335 403
2
Әлеуметтiк көмек
305 212
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
303 559
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
31 841
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 181
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 485
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23 628
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
19 647
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 634
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32 326
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
151 326
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
32 491
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 653
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар  мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 653
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30 191
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 191
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді   іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 051
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

48 346
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
686
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27 863
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
82 457
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 022 031
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 022 031
05
Здравоохранение
90
9
Прочие услуги в области здравоохранения
90
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
90
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
90
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
335 403
2
Социальная помощь
305 212
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
303 559
002
Программа занятости
31 841
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 181
005
Государственная адресная социальная помощь
3 485
006
Оказание жилищной помощи
23 628
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19 647
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 634
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32 326
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
151 326
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32 491
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 653
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 653
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30 191
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 051
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат