Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 133 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 157 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 сәуірде № 2617 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 06-13/17 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 23.01.2015 № 06-13/17 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 133 «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2482 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Кентау шұғыласы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 8 322 317 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 556 141 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 14 550 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 747 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 741 879 мың теңге;
2) шығындар – 8 343 977 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 294 940 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 295 556 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 616 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -316 600 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 316 600 мың теңге:
қарыздар түсімі – 295 556 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 616 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 133 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2014 года № 157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 апреля 2014 года № 2617. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 06-13/17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23.01.2015 № 06-13/17).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 133 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2482, опубликовано 18 января 2014 года в газете «Кентау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2014-2016 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 322 317 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 556 141 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 550 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 747 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 741 879 тысяч тенге;
2) затраты – 8 343 977 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 294 940 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 295 556 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 616 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -316 600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 316 600 тысяч тенге:
поступление займов – 295 556 тысяч тенге;
погашение займов – 616 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 660 мың тенге.».
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының сессия төрағасы       Е.Аринов
Қалалық мәслихат хатшысы                   К.Сырлыбаев
Кентау қалалық мәслихатының
2014 жылдың 27 наурызындағы № 157 шешіміне
1-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 21 660 тысяч тенге.».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии городского маслихата   Е.Аринов
Секретарь городского маслихата             К.Сырлыбаев
Приложение № 1
к решению Кентауского городского маслихата
от 27 марта 2014 года № 157
Приложение № 1
к решению Кентауского городского маслихата

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
171 028
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 676
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
48 346
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
686
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
27 863
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
82 457
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 043 840
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 043 840
05
Денсаулық сақтау
90
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
90
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
90
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
90
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
351 746
2
Әлеуметтiк көмек
321 384
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
319 731
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
31 841
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 181
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 485
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23 628
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
35 648
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 634
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32 326
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
151 326
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
32 491
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
171
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 653
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 653
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

464
Отдел образования района (города областного значения)
171 028
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 676
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
48 346
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
686
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27 863
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
82 457
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 043 840
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 043 840
05
Здравоохранение
90
9
Прочие услуги в области здравоохранения
90
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
90
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
90
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
351 746
2
Социальная помощь
321 384
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
319 731
002
Программа занятости
31 841
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 181
005
Государственная адресная социальная помощь
3 485
006
Оказание жилищной помощи
23 628
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 648
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 634
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32 326
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
151 326
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32 491
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
171
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 653
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 653
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения