Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 22/122-V "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 36/197-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қарашада № 2872 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 01-10/329 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 31.12.2014 № 01-10/329 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазанындағы № 32/252-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2850 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 22/122-V «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2477 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 22 қаңтардағы «Түркістан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Түркістан қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 22 466 783 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 712 774 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 16 298 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 20 707 711 мың теңге;
2) шығындар – 22 464 065 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 18 848 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 216 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 368 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 72 119 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 72 119 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 22/122-V "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года № 36/197-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 ноября 2014 года № 2872. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 31 декабря 2014 года № 01-10/329)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 31.12.2014 № 01-10/329).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2014 года № 32/252-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2850, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 20 декабря 2013 года № 22/122-V «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2477, опубликовано 22 января 2014 года в газете «Туркистон») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 466 783 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 712 774 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 298 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 30 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 707 711 тысяч тенге;
2) затраты – 22 464 065 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 848 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22 216 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 368 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 72 119 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 72 119 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 88 249 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88 249 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 22 216 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 730 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 69 763 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 123- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      С.Тәженов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ.Рысбеков
Түркістан қалалық мәслихатының
2014 жылғы 31 қазандағы
№ 36/197-V шешіміне № 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 22/122-V шешіміне № 1 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

5) дефицит (профицит) бюджета – - 88 249 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88 249 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 22 216 тысяч тенге;
погашение займов – 3 730 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 69 763 тысяч тенге.».
Приложения 123 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложений 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       С.Таженов
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Рысбеков
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 31 октября 2014 года № 36/197-V
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 20 декабря 2013 года № 22/122-V
Городской бюджет на 2014 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс