Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/99 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 21/112 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қаңтарда № 2509 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 23 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 23/192-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2499 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/99 «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2492 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы «Шаян» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1.Бәйдібек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 6 596 933 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 356 042 мың тенге;
салықтық емес түсімдер 3 598 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 177 мың тенге;
трансферттер түсімі 6 235 116 мың тенге;
2) шығындар 6 596 933 мың тенге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 88 148 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 99 122 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 974 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -88 148 мың теңге;

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/99 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 января 2014 года № 21/112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 января 2014 года № 2509. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 23).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2014 года № 23/192-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2499, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/99 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2499, опуликовано 24 января 2014 года в газете «Шаян») следующие изменения:
пункт – 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 596 933 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 356 042 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 598 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 177 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 235 116 тысяч тенге;
2) затраты – 6 596 933 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 88 148 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 99 122 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 974 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 88 148 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88 148 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 99 122 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 974 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.».
Көрсетілген шешімнің 12 және 3 қосымшалары осы шешімнің 12 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы:    Н.Алтыбаев
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы:                 О.Мыңғышев
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 қаңтардағы
№ 21/112 шешіміне 1-қосымша
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 20/99 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88 148 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 99 122 тысяч тенге;
погашение займов – 10 974 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.».
Приложения 12 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата:                       Н.Алтыбаев
Временный исполняющий
объязанности секретаря
районного маслихата:                       О.Мынгышев
Приложение 1 к решению
Байдибекского районного маслихата
от 24 января 2014 года № 21/112
Приложение 1 к решению
Байдибекского районного маслихата
от 23 декабря 2013 года № 20/99
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3