Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/99 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы шешіміне" өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 32/159 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 2903 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 33/254-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2896 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/99 «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2492 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы «Шаян» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Бәйдібек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 6 774 076 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 444 130 мың тенге;
салықтық емес түсімдер 16 386 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7 142 мың тенге;
трансферттер түсімі 6 306 418 мың тенге;
2) шығындар 6 782 696 мың тенге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 665 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 99 122 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 457 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -93 285 мың теңге;

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/99 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 4 декабря 2014 года № 32/159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 5 декабря 2014 года № 2903. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 23).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 ноября 2014 года № 33/254-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2896, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/99 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2492, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Шаян») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 774 076 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 444 130 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 142 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 306 418 тысяч тенге;
2) затраты – 6 782 696 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 665 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 99 122 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 457 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 93 285 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 285 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 99 122 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 457 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 620 мың теңге.»;
Көрсетілген шешімнің 12 және 3 қосымшалары осы шешімнің 12және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Ә.Бурбеков
Аудандық мәслихаттың хатшысы               С.Спабеков
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2014 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 32/159 шешіміне 1 қосымша
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 20/99 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
І. Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93 285 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 99 122 тысяч тенге;
погашение займов – 14 457 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 620 тысяч тенге.»;
Приложения 12 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Бурбеков
Секретарь районного маслихата              С. Спабеков
Приложение 1 к решению
Байдибекского районного
маслихата от 4 декабря
2014 года № 32/159
Приложение 1 к решению
Байдибекского районного
маслихата от 23 декабря
2013 года № 20/99
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
1. Доходы