Сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының әкімінің 2014 жылғы 12 ақпандағы № 3 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2014 жылғы 12 наурызда № 2563 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 қарашадағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің 05.11.2018 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына сәйкес сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында, жергiлiктi және өзге де жағдаяттар ескеріле отырып Қазығұрт ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданының аумағында сайлауды ұйымдастыру және өткiзу үшiн сайлау учаскелерi осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.А.Тұрсынқұловқа жүктелсін.
3. Қазығұрт ауданы әкімінің 2009 жылғы 13 қарашадағы № 23 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14–6–86 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 31 желтоқсандағы "Қазығұрт тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б.Д. Қыстауов
КЕЛІСІЛДІ
Оңтүстік Қазақстан облысының
Қазығұрт аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________ С.І.Сеңгірбаев
"12" ақпан 2014 жыл
Қазығұрт ауданы әкімінің
2014 жылғы "12" ақпандағы
№ 3 шешіміне қосымша
Алтынтөбе ауыл округі
№ 329 "Алтынтөбе" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Алтынтөбе" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К.Стамов көшесі № 51.
Шекарасы: Алтынтөбе, Қарабау елді мекендері.
№ 330 "Қосағаш" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Қосағаш" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә.Сапиев көшесі № 57.
Шекарасы: Қосағаш елді мекені.
№ 331 "Қаржан" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Қаржан" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Қосанбаев көшесі № 29.
Шекарасы: А.Қосанбаев, Ө.Тілеубаев, Т.Рахымов, Т.Ныспанбетов, Қ.Мырзабеков, С.Дүйсебеков, Т.Қожамжаров, Қ.Майлиев, Самал, Қ.Кішкентаев көшелері.
№ 332 "Орталық" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Ө.Жамалов атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Жұматаев көшесі № 7.
Шекарасы: А.Әлдебаев, Ж.Жұматаев, Келес, Ә.Мелдешов, Ә.Дүйсебаев, Е.Елеусізов, И.Шарипов, П.Атамбеков, Қ.Мамбетов көшелері.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 12 февраля 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 марта 2014 года № 2563. Утратило силу решением акима Казыгуртского района Туркестанской области от 5 ноября 2018 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Казыгуртского района Туркестанской области от 05.11.2018 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях создания максимального удобства для избирателей и с учетом местных и иных условий, аким Казыгуртского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для организации и проведения выборов на территории Казыгуртского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить заместителю акима района С.А.Турсынкулова.
3. Признать утратившим силу решение акима Казыгурсткого района от 13 ноября 2009 года № 23 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14–6–86, опубликовано 31 декабря 2009 года в газете "Казыгурт тынысы").
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Б.Д. Кистауов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Казыгуртской
районной территориальной
избирательной комиссии
Южно-Казахстанской области
____________С.И.Сенгирбаев
"12" февраля 2014 год
Приложение к решению акима
Казыгуртского района
от 12 февраля 2014 года № 3
Сельский округ Алтынтобе
№ 329 избирательный участок "Алтынтобе".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Алтынтюбе" отдела образования Казыгуртского района, улица К.Стамова № 51.
Граница: населенные пункты Алтынтобе, Карабау
№ 330 избирательный участок "Косагаш".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Косагаш" отдела образования Казыгуртского района, улица А.Сапиева № 57.
Граница: населенный пункт Косагаш
№ 331 избирательный участок "Каржан".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Каржан" отдела образования Казыгуртского района, улица А.Косанбаева № 29.
Граница: улицы А.Косанбаева, О.Тилеубаева, Т.Рахымова, Т.Ныспанбетова, К.Мырзабекова, С.Дуйсебекова, Т.Кожамжарова, К.Майлиева, Самал, К.Кишкентаева
№ 332 избирательный участок "Орталык".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени "О.Жамалова" отдела образования Казыгуртского района, улица Ж.Жуматаева № 7.
Граница: улицы А.Алдебаева, Ж.Жуматаева, Келес, А.Мелдешова, А.Дуйсебаева, Е.Елеусизова, И.Шарипова, П.Атамбекова, К.Мамбетова.

№ 972 "1-мамыр" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "1-Мамыр" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Т.Салыбаев көшесі № 49.
Шекарасы: Т.Салыбаев, М.Құлекеев, С.Жайлаубаев, П.Байдеуов көшелері, Аққұм, Қырыққыз елді мекендері.
Жаңабазар ауыл округі
№ 333 "Жаңабазар" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Елшібек батыр атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Рахымбай Ханалы көшесі № 15.
Шекарасы: Жаңабазар елді мекені.
№ 334 "М.Әуезов" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Елшібек батыр көшесі № 58.
Шекарасы: Үлгілі елді мекені.
№ 335 "Қазығұрт" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Жылыбұлақ" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өмірсерік Қалдыбайұлы көшесі № 68.
Шекарасы: Жылыбұлақ, Жаңажол елді мекендері.
№ 336 "Қарабастау" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Қарабастау" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Расул Төлендиев көшесі № 70.
Шекарасы: Қарабастау елді мекені.
№ 337 "Жаңаталап" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Жаңаталап" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сансызбай Рсымбетұлы көшесі № 111.
Шекарасы: Жаңаталап елді мекені.
№ 973 "Қожамберді" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Кенен Әзірбаев атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қожамберді Көшімбетұлы көшесі № 23.
Шекарасы: 20 лет КазССР елді мекені.
№ 974 "Тілектес" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Тілектес" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Зиямет Бостанов көшесі № 46.
Шекарасы: Тілектес елді мекені.
№ 975 "Жеңіс" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Жеңіс" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жеңіс елді мекені.
Сабыр Рақымов ауылдық округі
№ 338 "Жамбыл" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "С.Рахимов" атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жетібай батыр көшесі № 32.
Шекарасы: Көкібел, Қызылата, Майбұлақ елді мекендері.
Жігерген ауыл округі
№ 339 "Абай" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Т.Мырзабеков көшесі № 11.
Шекарасы: Дихан, Айнатас, Жігірген елді мекендері.
№ 340 "Шақпақ" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Ж.Есіркепов атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Жамашов көшесі № 19.
Шекарасы: Тесіктөбе елді мекені.
№ 341 "Өгем" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Өгем" бастауыш мектебі" коммуанлдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Өгем елді мекені.
№ 976 "Қызылбұлақ" сайлау учаскесі
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Құдайназаров атындағы негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мошқал баба көшесі № 22.
Шекарасы: Қызылбұлақ елді мекені.
Қазығұрт ауыл округі
№ 342 "Жылысу" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Қ.Сатпаев атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Төлеев көшесі № 2.

№ 972 избирательный участок "1-мамыр".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа "1 мамыр" отдела образования Казыгуртского района, улица Т.Салыбаева № 49.
Граница: улицы Т.Салыбаева, М.Кулекеева, С.Жайлаубаева, П.Байдеуова
населенные пункты Аккум, Кырыккыз.
Сельский округ Жанабазар
№ 333 избирательный участок "Жанабазар"
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Елшибек батыра" отдела образования Казыгуртского района, улица Рахымбая Ханалы № 15.
Граница: населенный пункт Жанабазар.
№ 334 избирательный участок "М.Ауезова".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени М.Ауезова" отдела образования Казыгуртского района, улица Елшибек батыр № 58.
Граница: населенный пункт Улгили.
№ 335 избирательный участок "Казыгурт".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Жылыбулак" отдела Образования Казыгуртского района, улица Омирсерик Калдыбайулы № 68.
Граница: населенные пункты Жылыбулак, Жанажол.
№ 336 избирательный участок "Карабастау".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Карабастау" отдела Образования Казыгуртского района, улица Расул Толендиев № 70.
Граница: населенный пункт Карабастау.
№ 337 избирательный участок "Жанаталап".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Жанаталап" отдела Образования Казыгуртского района, улица Сансызбай Рсымбетулы № 111.
Граница: населенный пункт Жанаталап.
№ 973 избирательный участок "Кожамберди".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Кенена Азирбаева" отдела образования Казыгуртского района, улица Кожамберди Кошимбетулы № 23.
Граница: населенный пункт 20 лет КазССР.
№ 974 избирательный участок "Тилектес".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Тилектес" отдела Образования Казыгуртского района, улица Зиямет Бостанова № 46.
Граница: населенный пункт Тилектес.
№ 975 избирательный участок "Женис".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа "Женис" отдела образования Казыгуртского района.
Граница: населенный пункт Женис.
Сельский округ Сабыр Рахимова
№ 338 избирательный участок "Жамбыл".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени С.Рахимова" отдела образования Казыгуртского района, улица Жетибай батыр № 32.
Граница: населенные пункты Кокибел, Кызылата, Майбулак.
Сельский округ Жигерген
№ 339 избирательный участок "Абай".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Абая" отдела Образования Казыгуртского района, улица Т.Мырзабекова № 11.
Граница: населенные пункты Дихан, Айнатас, Жигерген.
№ 340 избирательный участок "Шакпак".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Ж.Есиркепова" отдела образования Казыгуртского района, улица К.Жамашова № 19.
Граница: населенный пункт Тесиктобе.
№ 341 избирательный участок "Угам".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа "Огем" отдел образования Казыгуртского района.
Граница: населенный пункт Угам.
№ 976 избирательный участок "Кызылбулак".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени Кудайназарова" отдела образования Казыгуртского района, улица Мошкал баба № 22.
Граница: населеный пункт Кызылбулак.
Сельский округ Казыгурт
№ 342 избирательный участок "Жылысу"
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени К.Сатпаева" отдела образования Казыгуртского района, улица Ж.Толеева № 2.

Шекарасы: М.Әуезов, Ә.Молдағұлова, Ж.Төлеев, М.Мақатаев, Б.Момышұлы, Жібек жолы, Қазына, Т.Бигелдинов, Д.Шақабаева, Тәттімбет, Табыс, О.Байжұманов көшелері, Д.Қонаев көшесі тақ жағы № 1-57, жұп жағы № 2-50, Ш.Уалиханов көшесінің тақ жағы № 1-45, жұп жағы № 2-46, Қ.Абдалиев көшесінің тақ жағы № 1-35, жұп жағы № 2-42.
№ 343 "Абай" сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қонаев көшесі № 92.
Шекарасы: Ә.Тоғаев, Н.Мұратов, Абай, О.Жандосов, Сүйінбай, А.Жұбанов, Райымбек батыр, А.Фахрутдинов көшелері, Ш.Уалиханов көшесінің тақ жағы № 47-119, жұп жағы № 48-100, Қ.Абдалиев көшесінің тақ жағы № 37-77, жұп жағы № 42-82, Мамбеталиев көшесінің тақ жағы № 41 бастап көшенің соңына дейін, жұп жағы № 36 бастап көшенің соңына дейін, Д.Қонаев көшесінің тақ жағы № 59-111, жұп жағы № 52-112.
№ 344 "Жаңақұрылыс" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Болашақ" мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Абдалиев көшесі № 76.
Шекарасы: Ш.Абуов, Н.Ысмайылов, М.Балқыбеков, О.Үсіпбеков, Құрманғазы, Ырыс, Береке, Қ.Есіркепов, Айша бибі, Қаратас, Ж.Өскенбаев, К.Әзірбаев, Қажымұқан, Т.Рысқұлов, Қ.Қабылбеков, Е.Бұғыбаев, Жаңатұрмыс көшелері, Қ.Жанысбеков көшесінің тақ жағы № 23 бастап соңына дейін, жұп жағы № 2 бастап көшенің соңына дейін, Ш.Уалиханов көшесінің тақ жағы № 121 үйден соңына дейін, жұп жағы № 102 бастап көшенің соңына дейін, Қ.Абдалиев көшесінің тақ жағы № 79 бастап көшенің соңына дейін, жұп жағы № 84 бастап көшенің соңына дейін.
№ 345 "Төлеби" сайлау учаскесі.
Орталығы: Д.Қонаев көшесі № 149 үй;
Шекарасы: Жамбыл, С.Еділов, Еңбекші, С.Рахимов, Ғ.Мұратбаев, М.Мәметова, А.Яссауи, Әл-Фараби, Д.Нұрпейісова, Ю.Гагарин, С.Мұқанов, М.Өтемісұлы, Қазығұрт, Манасов көшелері, Қ.Жанысбеков көшесінің тақ жағы № 1-21, Д.Қонаев көшесінің тақ жағы № 113 бастап көшенің соңына дейін, жұп жағы № 114 бастап көшенің соңына дейін.
№ 378 "Ащыбұлақ" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Ащыбұлақ" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С.Тілешұлы көшесі № 45.
Шекарасы: "Болашақ" мөлтекауданы, Ә.Сасбұқаев, Береке, Көктем, С.Тілешұлы, Т.Атанбекұлы, Д.Қабашбаев, Жастар, Төлеби, Мектеп, М.Өмірбай, Тәукехан көшелері.
№ 379 "Кезеңбұлақ" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "О.Жандосов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ынтымақ көшесі № 18.
Шекарасы: М.Тұтқабаев, Төле би, Қазыбек би, С.Кемелов, Б.Майлин, Ынтымақ, Көктем, С.Ерубаев, М.Кенжебаев, Телемұнара көшелері.
№ 977 "Молбұлақ" сайлау учаскесі.

Границы: улицы М.Ауезова, А.Молдагулова, Ж.Толеева, М.Макатаева, Б.Момышулы, Жибек жолы, Казына, Т.Бигелдинова, Д.Шакабаева, Таттимбет, Табыс, О.Байжуманов, улица Д.Конаева нечетные № 1-57, четные № 2-50, улица Ш.Уалиханова нечетные № 1-45, четные № 2-46, улица К.Абдалиев нечетные № 1-35, четные № 2-42.
№ 343 избирательный участок "Абай".
Центр: Государственный коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры Казыгуртского района", улица Конаева № 92.
Границы: улицы А.Тогаева Н.Муратова, Абай, О.Жандосова, Суинбай, А.Жубанов, Райымбек батыра, А.Фахрутдинова нечетные, улица Ш.Уалиханова нечетные № 47-119, четные № 48-100, нечетные улицы Абдалиева № 37-77, четные № 42-82, нечетные улицы Мамбеталиева с № 41 до конца улицы, четные от № 36 до конца улицы, нечетные улицы Д.Кунаева № 59-111, четные № 52-112.
№ 344 избирательный участок "Жанакурылыс".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия "Болашак" отдела образования Казыгуртского района, улица К.Абдалиев № 76;
Граница: улицы Ш.Абуова, Н.Ысмайылова, М.Балкыбеков, О.Усипбеков, Курмангазы, Ырыс, Береке, К.Есиркепов, Айша биби, Каратас, Ж.Оскенбаева, К.Азирбаева, Кажымукан, Т.Рыскулова, К.Кабылбекова, Е.Бугыбаева, Жанатурмыс, нечетные улицы К.Жанысбекова с № 23 до конца улицы, четные с № 2 до конца улицы, нечетные улицы Ш.Уалиханова с № 121 до конца улицы, четные с № 102 до конца улицы, нечетные улицы К.Абдалиева с № 79 до конца улицы, четные с № 84 до конца улицы.
№ 345 избирательный участок "Толеби".
Центр: улица Д. Конаева, дом № 149.
Границы: улицы Жамбыла, С.Едилова, Енбекши, С.Рахимова, Г.Муратбаева, М.Маметова, А.Яссауи, Ал-Фараби, Д.Нурпеисова, Ю.Гагарина, С.Муканова, М.Отемисулы, Казыгурт, Манасова, нечетные улицы К.Жанысбекова № 1-21, нечетные улицы Д.Кунаева с № 113 до конца улицы, четные с № 114 до конца улицы.
№ 378 избирательный участок "Ащыбулак".
Центр: Государственное учреждение "Общая средняя школа "Ащыбулак" отдела образования Казыгуртского района, улица С.Тилешулы № 45.
Границы: Микрорайон "Болашак", улицы А.Сасбукаева, Береке, Коктем, С.Тилешулы, Т.Атанбекулы, Д.Кабашбаева, Жастар, Толеби, Мектеп, М.Омирбай, Таукехана.
№ 379 избирательный участок "Кезенбулак".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени О.Жандосова" отдела образования Казыгуртского района, улица Ынтымак № 18.
Границы: улицы М.Туткабаева, Толе би, Казыбек би, С.Кемелова, Б.Майлин, Ынтымак, Коктем, С.Ерубаева, М.Кенжебаева, Телевышка.
№ 977 избирательный участок "Молбулак".

Орталығы: Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 11 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қонаев көшесі № 2.
Шекарасы: Қ.Данияров, Жібек жолы, Балуан шолақ, Темірлан, Түркістан, Ынтымақ, Б.Байбек, А.Қайымбеков, С.Наримов, Ш.Қалдаяқов, Бейбітшілік, Қ.Көпбаев, Достық, Қожақұл би, Отырар, Ә.Жангелдин, С.Сейфуллин, Ы.Алтынсарин, Амангелді көшелері, Мамбеталиев көшесінің тақ жағы № 1-39, жұп жағы № 2-34.
№ 978 "Уақытша ұстау изоляторы" сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер Департаменті" мемлекеттiк мекемесі, Д.Қонаев көшесі № 116.
Қақпақ ауыл округі
№ 347 "Қызылтаң" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Қызылтаң" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д.Қонаев көшесі № 68.
Шекарасы: Қаракемер, Көктөбе, Таң, Келдібек-Ата, Жастар, Б.Момышұлы, Төле би, Ж.Жабаев, У.Омаров, Заңғар, Қазыбек би, Ынтымақ, Болашақ, Бірлік көшелері, Қақпақ көшесінің жұп жағы № 2-52, тақ жағы № 1-41, Д.Қонаев көшесінің жұп жағы № 2-118, тақ жағы № 1-117, А.Құнанбаев көшесінің тақ жағы № 1-45, жұп жағы № 2-46.
№ 348 "Қақпақ" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Қақпақ" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мектеп көшесі № 6.
Шекарасы: Қақпақ елді мекенінің Бастау, Мектеп, Достық көшелері, Қақпақ көшесінің жұп жағы № 54-58, тақ жағы № 43-59, Д.Қонаев көшесінің жұп жағы № 120-182, тақ жағы № 119-183, А.Құнанбаев көшесінің жұп жағы № 48-106, тақ жағы № 47-107, Заңғар, Сырлысай елді мекендері.
Қарабау ауыл округі
№ 349 "Сынтас" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Жамбыл атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Е.Сарыпбеков көшесі № 46.
Шекарасы: Сынтас, Құларық елді мекендері.
№ 350 "Жұмысшы" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "А.Оразбаева атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Мергенбай көшесі № 46.
Шекарасы: Жұмысшы, Амансай елді мекендері.
№ 351 "Қарабау" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "А.С.Макаренко атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Төле би көшесі № 30.
Шекарасы: Қарабау елді мекені.
№ 352 "Үшбұлақ" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Қ.Өміралиев атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кейкіман батыр көшесі № 12.
Шекарасы: Үшбұлақ елді мекені.
Қызылқия ауыл округі
№ 353 "Айнатас" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Комсомол" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жібек жолы көшесі № 7 а.

Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 11" управления образования Южно-Казахстанской области, улица Д.Кунаева № 2.
Границы: улицы К.Даниярова, Жибек жолы, Балуан шолака, Темирлан, Туркистан, Ынтымак, Б.Байбека, А.Кайымбекова, С.Наримова, Ш.Калдаякова, Бейбитшилик, К.Копбаева, Достык, Кожакул би, Отырар, А.Жангелдина, С.Сейфуллина, Ы.Алтынсарина, Амангелди, улица Мамбеталиева нечетные с № 1-39, четные № 2-34.
№ 978 избирательный участок "Изолятор временного содержания".
Центр: Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Южно-Казахстанской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан", улица Д.Кунаева № 116.
Сельский округ Какпак
№ 347 избирательный участок "Кызылтан".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Кызылтан" отдела образования Казыгуртского района, улица Д.Конаева № 68.
Границы: улицы Каракемер, Коктобе, Тан, Келдибек-Ата, Жастар, Б.Момышулы, Толе би, Ж.Жабаева, У.Омарова, Зангар, Казыбек би, Ынтымак, Болашак, Бирлик, четные улицы Какпак с № 2-52, нечетные № 1-41, четные улицы Д.Кунаева № 2-118, нечетные № 1-117, нечетные улицы А.Кунанбаева с № 1-45, четные № 2-46.
№ 348 избирательный участок "Какпак".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Какпак" отдела образования Казыгуртского района, улица Мектеп № 6.
Границы: улицы Бастау, Мектеп, Достык, четные улицы Какпак № 54-58, нечетные № 43-59, четные улицы Д.Кунаева № 120-182, нечетные № 119-183, четные улицы А.Кунанбаева № 48-106, нечетные № 47-107 населенного пункта Какпак, населенные пункты Зангар, Сырлысай.
Сельский округ Карабау
№ 349 избирательный участок "Сынтас".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Жамбыла" отдела образования Казыгуртского района, улица Е.Сарыпбекова № 46.
Границы: населенные пункты Сынтас, Куларык.
№ 350 избирательный участок "Жумысшы".
Центр: Государственное учреждение "Общая средняя школа имени А.Оразбаевой" отдела образования Казыгуртского района, улица К.Мергенбая № 46.
Границы: населенные пункты Жумысшы, Амансай.
№ 351 избирательный участок Карабау.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени А.С.Макаренко" отдела образования Казыгуртского района, улица Толе би № 30.
Границы: населенный пункт Карабау.
№ 352 избирательный участок Ушбулак.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени К.Омиралиева" отдела образования Казыгуртского района, улица Кейкиман батыр № 12.
Границы: населенный пункт Ушбулак.
Сельский округ Кызылкия
№ 353 избирательный участок "Айнатас".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Комсомол" отдела образования Казыгуртского района, улица Жибек жолы № 7 а.

Шекарасы: Айнатас елді мекені, Қызылқия елді мекенінің Дүйсебай Болыс көшесінің тақ жағы № 1-27, жұп жағы № 2-30, Б.Әшірбаев көшесінің тақ жағы № 1-21, жұп жағы № 2-22.
№ 354 "Қызылқия" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылқия ауылдық мәдениет үйі, Ұ.Сақұлы көшесі № 43.
Шекарасы: Қызылқия елді мекенінің Н.Тоқтамыс, Ұ.Сақұлы, Ғ.Мұратбаев, А.Амалов, С.Нүсенов көшелері, Дүйсебай Болыс көшесінің тақ жағы № 29 бастап көшенің соңына дейін, жұп жағы № 32 бастап көшенің соңына дейін, Б.Әшірбаев көшесінің тақ жағы № 23 бастап көшенің соңына дейін, жұп жағы № 24 бастап көшенің соңына дейін.
№ 355 "Қызылсеңгір" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Қызылсеңгір" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Н.Машақұлы көшесі № 20.
Шекарасы: Қызылсеңгір, Тұғыртас елді мекендері.
№ 356 "Ынталы" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Ынталы" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Иманбердиев көшесі № 31.
Шекарасы: Ынталы елді мекені.
Қарақозы Әбдалиев ауылдық округі
№ 357 "Рабат" сайлау учаскесі.
Орталығы: Рабат ауылдық мәдениет үйі, Жамбыл көшесі № 10.
Шекарасы: Рабат елді мекені.
№ 358 "Қазығұрт" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Қазығұрт" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Сатыбалдиев көшесі № 90.
Шекарасы: Қ.Мәмбетұлы елді мекені.
№ 359 "Аманкелді" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Аманкелді" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Исатай батыр көшесі № 31.
Шекарасы: Аманкелді елді мекені.
№ 360 "Атбұлақ" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Атбұлақ" жанында интернаты бар жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Қаппаров көшесі № 15.
Шекарасы: Атбұлақ елді мекені.
№ 361 "Еңбекші" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Еңбекші" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Береке көшесі № 27.
Шекарасы: Еңбекші елді мекені.
№ 362 "Қызылдала" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Қызылдала жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Молдағалиев көшесі № 13.
Шекарасы: Қызылдала елді мекені.
Тұрбат ауыл округі
№ 363 "Еңбек" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Еңбек" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңа ғасыр көшесі № 33.
Шекарасы: Еңбек елді мекені.
№ 364 "Қызылдихан" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Қызылдихан" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Хошимбек көшесі № 27.

Границы: населенный пункт Айнатас, нечетные улицы Дуйсебай Болыса № 1-27, четные № 2-30, нечетные улицы Б.Аширбаева № 1-21, четные № 2-22 населенного пункта Кызылкия.
№ 354 избирательный участок "Кызылкия".
Центр: Сельский дом культуры Кызылкия, улица У.Сакулы № 43.
Границы: улицы Н.Токтамыса, У.Сакулы, Г.Муратбаева, А.Амалова, С.Нусенова, нечетные улицы Дуйсебай Болыса с № 29 до конца улицы, четные с № 32 до конца улицы, нечетные улицы Б.Аширбаева с № 23 до конца улицы, четные с № 24 до конца улицы населенного пункта Кызылкия
№ 355 избирательный участок "Кызылсенгир".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Кызылсенгир" отдела образования Казыгуртского района, улица Н.Машакулы № 20.
Границы: населенные пункты Кызылсенгир, Тугыртас.
№ 356 избирательный участок "Ынталы".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Ынталы" отдела образования Казыгуртского района, улица Ж.Иманбердиев № 31.
Границы: населенный пункт Ынталы.
Сельский округ Каракозы Абдалиева
№ 357 избирательный участок "Рабат".
Центр: Сельский дом культуры Рабат, улица Жамбыл № 10.
Границы: населенный пункт Рабат.
№ 358 избирательный участок "Казыгурт".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Казыгурт" отдела образования Казыгуртского района, улица К.Сатыбалдиев № 90.
Границы: населенный пункт К.Мамбетулы
№ 359 избирательный участок "Амангелды".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени "Амангелды" отдела образования Казыгуртского района, улица Исатай батыр № 31.
Границы: населенный пункт Амангелды.
№ 360 избирательный участок "Атбулак".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа с пришкольным интернатом "Атбулак" отдела образования Казыгуртского района, улица Ж.Каппаров № 15.
Границы: населенный пункт Атбулак.
№ 361 избирательный участок "Енбекши".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Енбекши" отдела образования Казыгуртского района, улица Береке № 27.
Границы: населенный пункт Енбекши.
№ 362 избирательный участок "Кызылдала".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Кызылдала" отдела образования Казыгуртского района, улица Молдагалиева № 13.
Границы: населенный пункт Кызылдала.
Сельский округ Турбат
№ 363 избирательный участок "Енбек".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Енбек" отдела Образования Казыгуртского района, улица Жана гасыр № 33.
Границы: населенный пункт Енбек.
№ 364 избирательный участок "Кызылдихан".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа "Кызылдихан" отдела образования Казыгуртского района, улица А,Хошимбека № 27.

Шекарасы: Қызылдихан елді мекенінің А.Хошимбек, Бірлік, Ырыс, Нур, Береке, Ынтымақ, Көктөбе, Ақбұлақ көшелері, Тұрбат елді мекенінің Гүлістан көшесінің тақ жағы № 13-63, жұп жағы № 14-62, Бақыт көшесінің тақ жағы № 1-33, жұп жағы № 2-32, Өндіріс елді мекенінің М.Сабиров көшесі.
№ 365 "Өндіріс" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Жаңатірлік" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә.Мұратов көшесі № 7.
Шекарасы: Өндіріс елді мекенінің А.Тұрсынқұлов, Достық, Ә.Мұратов, Көктем, Н.Байтемиров, С.Кенжегулов, Бастау, Атамекен көшелері.
№ 366 "Тұрбат" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Қазанның ХХХ жылдығы" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бейбітшілік көшесі № 81.
Шекарасы: Тұрбат елді мекенінің Болашақ, Бейбітшілік, Ш.Байдалиев, А.Байтурсынов, Жұлдыз, Е.Исақұлов, Қаржан, И.Касимов, Б.Пірәліұлы, Л.Жолдыбаева, Бостан көшелері, Бақыт көшесінің тақ жағы № 35-145, жұп жағы № 34-146, Гүлістан көшесінің тақ жағы № 1-11, жұп жағы № 2-12.
№ 944 "Застава" сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұрбат шекара заставасы, Көктем көшесі № 28.
Шанақ ауыл округі
№ 367 "Шанақ" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұржан Болыс көшесі № 20.
Шекарасы: Шанақ елді мекені.
№ 368 "Ақжар" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Ақжар" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Құдайбергенов көшесі № 19/2.
Шекарасы: Ақжар елді мекені.
№ 369 "Жетіқұдық" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Т.Тоқтаров атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қасымбек би көшесі № 25.
Шекарасы: Ескі Шанақ, Ызабұлақ елді мекендері, Шанақ теміржол бекеті.
Шарапхана ауыл округі
№ 370 "Шарапхана" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің " Ыбырай Алтынсарин атындағы мектеп жанындағы интернаты бар жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ы.Алтынсарин көшесі № 22.
Шекарасы: Шарапхана елді мекені.
№ 371 "Жіңішке" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Д.А.Қонаев атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д.Конаев көшесі № 2.
Шекарасы: Жіңішке елді мекені.
№ 372 "Махамбет" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Л.Құрбанов көшесі № 19.
Шекарасы: Махамбет елді мекені.
№ 373 "Майлыошақ" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Келешек көшесі № 9.
Шекарасы: Майлыошақ елді мекені.
№ 374 "Талдыбұлақ" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Талдыбұлақ" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Түгейболат көшесі № 29.
Шекарасы: Талдыбұлақ елді мекені.
№ 375 "Бақабұлақ" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Бақабұлақ" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бақабұлақ көшесі № 3.
Шекарасы: Бақабұлақ елді мекені.
Шарбұлақ ауыл округі
№ 376 "Шарбұлақ" сайлау учаскесі.
Орталығы: Шарбұлақ ауылдық мәдениет үйі, Т.Батырбеков көшесі № 21.
Шекарасы: Шарбұлақ елді мекені.
№ 377 "Ақбастау" сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық білім бөлімінің "Ақбастау" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақбастау көшесі № 41.
Шекарасы: Ақбастау елді мекені.

Границы: улицы А.Хошимбека, Бирлик, Ырыс, Нур, Береке, Ынтымак, Коктобе, Акбулак населенного пункта Кызылдихан, нечетные улицы Гулистан № 13-63, четные № 14-62, нечетные улицы Бакыт № 1-33, четные № 2-32 населенного пункта Турбат, улица М.Сабирова населенного пункта Ондирис.
№ 365 избирательный участок "Ондирис".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Жанатирлик" отдела образования Казыгуртского района, улица А.Муратова № 7.
Границы: улицы А.Турсынкулова, Достык, А.Муратова, Коктем, Н.Байтемирова, С.Кенжегулова, Бастау, Атамекен населенного пункта Ондирис.
№ 366 избирательный участок "Турбат".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Казаннын ХХХ жылдыгы" отдела образования Казыгуртского района, улица Бейбитшилик № 81.
Границы: улицы Болашак, Бейбитшилик, Ш.Байдалиева, А.Байтурсынова, Жулдыз, Е.Исакулова, Каржан, И.Касимова, Б.Пиралиулы, Л.Жолдыбаева, Бостан, нечетные улицы Бакыт № 35-145, четные № 34-146, нечетные улицы Гулистан № 1-11, четные № 2-12 населенного пункта Турбат.
№ 944 избирательный участок "Застава".
Центр: Пограничная застава Турбат, улица Коктем № 28.
Сельский округ Шанак
№ 367 избирательный участок "Шанак".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Абая" отдела образования Казыгуртского района, улица Нуржан Болыс № 20.
Граница: населенный пункт Шанак.
№ 368 избирательный участок "Акжар".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Акжар" отдела образования Казыгуртского района, улица К.Кудайбергенов № 19/2.
Граница: населенный пункт Акжар.
№ 369 избирательный участок "Жетикудык".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Т.Токтарова" отдела образования Казыгуртского района, улица Касымбек би № 25.
Границы: населенные пункты Ески Шанак, Ызабулак, станция Шанак.
Сельский округ Шарапхана
№ 370 избирательный участок "Шарапхана".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа с пришкольным интернатом имени "Ыбырай Алтынсарина" отдела образования Казыгуртского района, улица Ы.Алтынсарин № 22.
Границы: населенный пункт Шарапхана.
№ 371 избирательный участок "Жинишке".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Д.А.Кунаева" отдела образования Казыгуртского района, улица Д.Кунаева № 2.
Границы: населенный пункт Жинишке.
№ 372 избирательный участок "Махамбет".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени М.Отемисулы" отдела Образования Казыгуртского района, улица Л.Курбанов № 19.
Границы: населенный пункт Махамбет.
№ 373 избирательный участок "Майлыошак".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени А.Байтурсынова" отдела Образования Казыгуртского района, улица Келешек № 9.
Границы: населенный пункт Майлыошак.
№ 374 избирательный участок "Талдыбулак".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа "Талдыбулак" отдела образования Казыгуртского района, улица Тугейболат № 29.
Границы: населенный пункт Талдыбулак.
№ 375 избирательный участок "Бакабулак".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальняя школа "Бакабулак" отдела образования Казыгуртского района, улица Бакабулак № 3.
Границы: населенный пункт Бакабулак.
Сельский округ Шарбулак
№ 376 избирательный участок "Шарбулак".
Центр: Сельский дом культуры Шарбулак, улица Т.Батырбеков № 21.
Границы: населенный пункт Шарбулак.
№ 377 Избирательный участок "Акбастау".
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа "Акбастау" отдела образования Казыгуртского района, улица Акбастау № 41.
Границы: населенный пункт Акбастау.