Қазығұрт аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/169-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 38/251-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 қарашада № 2870 болып тіркелді. Қолданылу мерзiмiнiң аяқталуына байланысты күшi жойылды - (Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 22 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнiң аяқталуына байланысты күшi жойылды - (Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 19.02.2015 № 22 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы № 32/252-V "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2850 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/169-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2488 тіркелген, 2014 жылы 17 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1 және 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 13 100 051 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 945 225 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 18 136 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 161 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 119 529 мың теңге;
2) шығындар – 13 145 821 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 835 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 233 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 398 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94 605 мың теңге;

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 26/169-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года № 38/251-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 7 ноября 2014 года № 2870. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2015 года № 22)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.02.2015 № 22).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2014 года № 32/252-V "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2850, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 26/169-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2488, опубликовано 17 января 2014 года в газете "Казыгурт тынысы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 100 051 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 945 225 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 136 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 161 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 119 529 тысяч тенге;
2) затраты – 13 145 821 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 835 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 233 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 398 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 94 605 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 605 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 55 233 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 353 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45 725 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жергілікті атқарушы органның 2014 жылға арналған резерві – 0 теңге сомасында бекітілсін.".
Аталған шешімнің 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 605 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 55 233 тысяч тенге;
погашение займов – 6 353 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45 725 тысячи тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакций:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме – 0 тенге.".
Приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.