Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 26/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 29/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 ақпанда № 2548 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.02.2015 № 42 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 14 ақпандағы 2014 жылғы № 24/194-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2532 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 26/1 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2479 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Ордабасы оттары» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар еңгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Ордабасы ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 700 717 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 630 417 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 576 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 809 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 058 915 мың теңге;
2) шығындар – 8 728 451 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 82 974 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 97 230 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 256 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11 311 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 311 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений и дополнений в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 февраля 2014 года № 29/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 февраля 2014 года № 2548. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2015 года № 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.02.2015 № 42).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 14 февраля 2014 года № 24/194-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2532, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26/1 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2479, опубликовано 18 января 2014 года в газете «Ордабасы оттары») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1.Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2014 год следующих объемах:
1) доходы – 8 700 717 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 630 417 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 576 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 809 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 058 915 тысяч тенге;
2) затраты – 8 728 451 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 82 974 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 97 230 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 256 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 311 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 311 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -122 019 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 122 019 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 97 230 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 973 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 38 762 мың теңге.».
Аталған шешімнің 125–қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 122 019 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 122 019 тысяч тенге;
поступление займов – 97 230 тысяч тенге;
погашение займов – 13 973 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38 762 тысяч тенге.».
Приложения 125 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
пункт 8 изложить в новой редакции:

«8. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2 тармағына сәйкес, 2014 жылға ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік ставкалар белгіленсін.».

«8. Установить на 2014 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.».

8 140
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
90 000
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
20 038
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
119 821
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 006 004
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 006 004
05
Денсаулық сақтау
237
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
237
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
237
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
237
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
379 630
2
Әлеуметтiк көмек
354 430
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
354 430
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16 227
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 400
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 700
006
Тұрғын үй көмегі
7 800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9 847
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 980
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23 881
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
249 388
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13 207
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25 200
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 200
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 654
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 546
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
178 189
2
Коммуналдық шаруашылық
97 675
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

8 140
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
90 000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
20 038
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
119 821
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 006 004
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 006 004
05
Здравоохранение
237
9
Прочие услуги в области здравоохранения
237
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
237
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
237
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
379 630
2
Социальная помощь
354 430
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
354 430
002
Программа занятости
16 227
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 400
005
Государственная адресная социальная помощь
12 700
006
Оказание жилищной помощи
7 800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9 847
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 980
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23 881
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
249 388
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 207
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25 200
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 654
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 546
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
178 189
2
Коммунальное хозяйство
97 675
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)