Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 26/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 38/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 желтоқсанда № 2911 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.02.2015 № 42 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 27 қарашадағы 2014 жылғы № 33/254-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2896 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 26/1 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2479 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Ордабасы оттары» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Ордабасы ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 022 494 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 666 264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 809 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 315 303 мың теңге;
2) шығындар – 9 059 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 81 070 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 97 230 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 160 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 301 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 10 301 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -128 598 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2014 года № 38/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 декабря 2014 года № 2911. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2015 года № 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.02.2015 № 42).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 ноября 2014 года за № 33/254-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2896, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26/1 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2479, опубликовано 18 января 2014 года в газете «Ордабасы оттары») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2014 год следующих объемах:
1) доходы – 9 022 494 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 666 264 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 118 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 36 809 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 315 303 тысяч тенге;
2) затраты – 9 059 721 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 81 070 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 97 230 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 160 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 301 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 10 301 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 128 598 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 128 598 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 97 230 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 877 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 47 245 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     К.Өмірбай
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б.Садвахасов
Ордабасы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 03 желтоқсандағы № 38/1
шешіміне 1-қосымша
Ордабасы аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 128 598 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 97 230 тысяч тенге;
погашение займов – 15 877 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 47 245 тысяч тенге.».
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Өмірбай
Секретарь районного
маслихата                                  Б.Садвахасов
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного маслихата
от 3 декабря 2014 года № 38/1
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного маслихата

006
Тұрғын үй көмегі
640
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 405
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 790
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
25 629
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
230 926
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 792
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27 361
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 361
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25766
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 445
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
401 516
1
Тұрғын үй шаруашылығы
87 618
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
634
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
634
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52 563
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
21 445
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2515
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
15 000
041
Жұмыспен қамту -2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
13 603
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22 421
026
Жұмыспен қамту -2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
22 421
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12 000
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
12 000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
0
2
Коммуналдық шаруашылық
134 521
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

006
Оказание жилищной помощи
640
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 405
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 790
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 629
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
230 926
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 792
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27 361
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 361
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 766
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 445
021
Капитальные расходы государственного органа
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
401 516
1
Жилищное хозяйство
87 618
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
634
024
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
634
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52 563
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
21 445
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2 515
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
15 000
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
13 603
464
Отдел образования района (города областного значения)
22 421
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
22 421
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12 000
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
12 000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0
2
Коммунальное хозяйство
134 521
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)