2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 241 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 мамырда № 2650 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 2109 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 06.08.2014 № 2109 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес Отырар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданы бойынша 2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Есенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы                           Б.Ибадуллаев
Отырар ауданы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 30 сәуір
№ 241 қаулысымен бекiтiлген
Отырар ауданы бойынша 2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктiң оңтайлы себу мерзiмдерi
Дақылдар түрi
Оңтайлы мерзiмдерi
Ескерту
басталуы
аяқталуы
1
Көкөнiс
05.05.2014 жыл
30.05.2014 жыл
Суармалы жер
2
Мақта
05.05.2014 жыл
05.06.2014 жыл
Суармалы жер
3
Дәндік жүгерi
05.05.2014 жыл
05.06.2014 жыл
Суармалы жер
4
Жоңышқа
05.05.2014 жыл
15.05.2014 жыл
Суармалы жер

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2014 год
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 мая 2014 года № 2650. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 6 августа 2014 года № 2109)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 06.08.2014 № 2109).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Отырарскому району на 2014 год согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Есенбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района                   Б.Ибадуллаев
Утверждено постановлением
акимата Отырарского района
от 30 апреля 2014 года № 241
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Отырарскому району на 2014 год
Виды культур
Оптимальные сроки
Замечания
начало
завершение
1
Овощные
05.05.2014 год
30.05.2014 год
Орошаемые земли
2
Хлопок
05.05.2014 год
05.06.2014 год
Орошаемые земли
3
Кукуруза на зерно
05.05.2014 год
05.06.2014 год
Орошаемые земли
4
Люцерна
05.05.2014 год
15.05.2014 год
Орошаемые земли