Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/121-V "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 29/168-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 2772 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 5 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 шілдедегі № 29/226-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2747 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/121-V «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2481 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы «Отырар алқабы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Отырар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 118 103 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 829 960 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 775 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 780 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 277 588 мың теңге;
2) шығындар – 6 155 000 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 34 857 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 48 747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 85 835,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 87 875 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 87 875 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 13 890 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 662 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 76 647 мың теңге.».

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 21/121-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 августа 2014 года № 29/168-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 августа 2014 года № 2772. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.01.2015 № 5).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 июля 2014 года № 29/226-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2747, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 21/121-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2481, опубликовано 16 января 2014 года в газете «Отырар алқабы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 118 103 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 829 960 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 775 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 780 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 277 588 тысяч тенге;
2) затраты – 6 155 000 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 34 857 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 48 747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 85 835,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 87 875 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
87 875 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 13 890 тысяч тенге;
погашение займов – 2 662 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 76647 тысяч тенге.».

Аталған шешімнің 146 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ж.Мырзапейс
Отырар аудандық мәслихатының хатшысы       Б.Зұлпыхаров
Отырар аудан мәслихатының
8 тамыз 2014 жылғы
№ 29/168-V шешіміне
1 қосымша
Отырар аудан мәслихатының
20 желтоқсан 2013 жылғы
№ 21/121-V шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
А т а у ы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

Приложения 146 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии районного маслихата    Ж.Мырзапейс
Секретарь районного маслихата              Б.Зұлпыхаров
Приложение 1 к решению Отрарского
районного маслихата от 8 августа
2014 года № 29/168-V
Приложение 1 к решению Отрарского
районного маслихата от 20 декабря
2013 года № 21/121-V
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Наименование
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс