Сайрам аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 26-157/V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы № 35-223/V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 тамызда № 2768 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 79 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 79 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 шілдедегі № 29/226-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2747 тіркелген шешіміне сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 26-157/V «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2480 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда «Мәртөбе» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Сайрам ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 17 002 846 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 291 931 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 18 222 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 135 552 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 14 557 141 мың теңге;
2) шығындар – 17 063 834 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 2 654 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 556 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 902 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -63 642 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26-157/V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 7 августа 2014 года № 35-223/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 августа 2014 года № 2768. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 79)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 79).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 июля 2014 года за № 29/226-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2747, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26-157/V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2480, опубликованного 9 января 2014 года в газете «Пульс Сайрама») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Сайрамского района на 2014-2016 годы, согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 002 846 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 291 931 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 222 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 135 552 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 557 141 тысяч тенге;
2) затраты – 17 063 834 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 654 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 556 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 902 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 63 642 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 63 642 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 5 556 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 807 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 59 893 мың теңге».
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2. 2014 жылы облыстық бюджетке аудандық бюджеттен жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 61,5 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін».

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63 642 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 556 тысяч тенге;
погашение займов – 1 807 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 59 893 тысяч тенге.».
пункт 2 изложить в новой редакции:
«2. Установить на 2014 год норматив распределения индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 61,5 процентов в областной бюджет».