Төлеби аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/116-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 29/138-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 сәуірде № 2590 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 06.01.2015 № 5 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/116-V «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 санымен тіркелген, 2014 жылы 20 қаңтардағы «Аймақ тынысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 261 954 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 841 879 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 509 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 363 566 мың теңге;
2) шығындар – 13 293 190 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 891 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19 446 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 555 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49 127 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 127 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 19 446 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 555 мың теңге;

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 26/116-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 марта 2014 года № 29/138-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 апреля 2014 года № 2590. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.01.2015 № 5).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 26/116-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2486, опубликовано 20 января 2014 года в газете «Аймак тынысы» ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 261 954 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 841 879 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 509 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 53 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 363 566 тысяч тенге;
2) затраты – 13 293 190 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 891 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 446 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 555 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 49 127 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 127 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 19 446 тысяч тенге;
погашение займов – 1 555 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 236 мың теңге.».
Аталған шешімнің 156 қосымшалары осы шешімнің 123 косымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     М.Рысбеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ 29/138-V шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсанындағы
№ 26/116-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы

используемые остатки бюджетных средств – 31 236 тысяч тенге.».
Приложения 156 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии районного маслихата    М.Рысбеков
Секретарь районного маслихата              А.Шынгысбаев
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 20 марта 2014 года № 29/138-V
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 26/116-V
Районный бюджет на 2014 год
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Категория
Класс