Төлеби аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/116-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 тамыздағы № 34/161-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 тамызда № 2779 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 06.01.2015 № 5 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 30 шілдедегі 2014 жылғы № 29/226-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2747 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/116-V «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 санымен тіркелген, 2014 жылы 20 қаңтардағы «Аймақ тынысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 768 780 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 858 336 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 752 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 848 692 мың теңге;
2) шығындар – 13 738 580 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 481 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 556 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 075 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 61 240 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 61 240 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 34 521 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 521 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 26/116-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 августа 2014 года № 34/161-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 августа 2014 года № 2779. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.01.2015 № 5).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 июля 2014 года № 29/226-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2747, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 26/116-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2486, опубликовано 20 января 2014 года в газете «Аймак тынысы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 768 780 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 858 336 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 752 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 53 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 848 692 тысяч тенге;
2) затраты – 13 738 580 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 481 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 556 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 075 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 61 240 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 61 240 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34 521 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 521 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі – 5 556 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 271 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 236 мың теңге.».
2. Аталған шешімнің 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Ғ.Қансейтов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2014 жылғы 12 тамыздағы
№ 34/161-V шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 26/116-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

поступление займов – 5 556 тысяч тенге;
погашение займов – 2 271 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 31 236 тысяч тенге.».
2. Приложения 156 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии районного маслихата    Г.Кансейтов
Секретарь районного маслихата              А.Шынгысбаев
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 12 августа 2014 года № 34/161-V
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 26/116-V
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Класс
Подкласс

156364
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1723283
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1723283
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
243135
2
Әлеуметтiк көмек
209691
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
198449
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
17674
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
107
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2410
006
Тұрғын үй көмегі
13000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29079
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22731
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
93607
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
16341
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11242
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысынында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
11242
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33444
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33444
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31587
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1267
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
590
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3039359
1
Тұрғын үй шаруашылығы
832808
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17460
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
17460
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2702
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

156364
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1723283
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1723283
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
243135
2
Социальная помощь
209691
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
198449
002
Программа занятости
17674
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
107
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3500
005
Государственная адресная социальная помощь
2410
006
Жилищная помощь
13000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29079
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22731
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
93607
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16341
464
Отдел образования района (города областного значения)
11242
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
11242
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33444
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33444
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31587
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1267
021
Капитальные расходы государственных органов
590
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3039359
1
Жилищное хозяйство
832808
464
Отдел образования района (города областного значения)
17460
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
17460
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2702
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020