2014 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 38 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 ақпанда № 2531 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қаңтардағы № 4 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 05.01.2015 № 4 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбекақысы тиісті қаржыландыру жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген бір айлық жалақының ең төменгі мөлшерінен кем болмайтын мөлшерде белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ө.Маткеримовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Қ.Абдуалиев
Түлкібас ауданы әкімдігінің
2014 жылғы «23» қаңтардағы
№ 38 қаулысымен бекітілген
2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері
р/с
Ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Адам саны
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қаржыландыру көздері
1
«Түлкібас ауданы әкімі аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттары мен тізімдерін жасау, құжаттарды қалыптастыру, оларды тігу
5
2500 іс-құжат
Аудандық бюджет
2
«Түлкібас ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жалғызілікті зейнеткерлер мен мүгедектерге қызмет және күтім көрсету, үй аралау, мұрағат құжаттары мен тізімдерін жасау, құжаттарды қалыптастыру, оларды тігу
5

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2014 году
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 23 января 2014 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 февраля 2014 года № 2531. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 5 января 2014 года № 4)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 05.01.2015 № 4).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Определить размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах в размере не ниже месячной минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Маткеримова У.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К.Абдуалиев
Утвержден
постановлением акимата
Тюлькубасского района
№ 38 от «23» января 2014 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые
общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
п/н
Наименование организации
Виды работ
Количество людей
Объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Тюлькубасского района»
Составление описей архивных документов, формирование дел и их подшивка
5
2500 документов
Районный бюджет
2
Коммунальное государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ акимата Тюлькубасского района»
Обслуживание и уход за одинокими пенсионерами и инвалидами, подворовый обход, составление описей архивных документов, формирование дел и их подшивка
5

108 жалғызілікті қарттар, 104 мүгедек балалар, 1500 іс-құжат
Аудандық бюджет
3
«Түлкібас ауданы әкімдігінің Майлыкент ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Жабағылы ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Ақбиік ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Кемербастау ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Түлкібас поселке әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Жаскешу ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Балықты ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Састөбе поселке әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Келтемашат ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Машат ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Арыс ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Мичурин ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Рысқұлов ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Тастұмсық ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Тұрғындардың үйлерін аралау, ауылдық-поселке округтердің әлеуметтік картасын құрастыруға қатысу, еңбек рыногының негізгі индикатор көрсеткіштерін анықтауға жәрдемдесу
15
15 ауылдық-поселке округ аумағында, 19561 үй
Аудандық бюджет
4
«Түлкібас ауданы әкімдігінің Майлыкент ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Жабағылы ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Ақбиік ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Кемербастау ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Түлкібас поселке әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Жаскешу ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Балықты ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Састөбе поселке әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Келтемашат ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Машат ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Арыс ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Мичурин ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Рысқұлов ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, «Түлкібас ауданы әкімдігінің Тастұмсық ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Қоғамдық жұмыстарға көмек көрсету, аумақты абаттандыру, көгалдандыру және санитарлық тазалау

108 одиноких престарелых, 104 детей инвалидов, 1500 документов
Районный бюджет
3
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Майлыкентского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Шакпакского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Жабаглинского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Акбиикского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кемербастауского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима поселка Тюлькубас акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Жаскешуйского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Балыктинского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарт акима поселка Састюбе акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Келтемашатского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Машатского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Арыского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Мичуринского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Рыскуловского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Тастумсыкского сельского округа акимата Тюлькубасского района»
Подворовый обход населения, участие в составлений социальной карты сельских-поселковых округов, помощь в определений показателей индикаторов рынка труда
15
На территорий 15 сельских-поселковых округов, 19561 домов
Районный бюджет
4
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Майлыкентского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Шакпакского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Жабаглинского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Акбиикского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кемербастауского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима поселка Тюлькубас акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Жаскешуйского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Балыктинского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарт акима поселка Састюбе акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Келтемашатского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Машатского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Арыского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Мичуринского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Рыскуловского сельского округа акимата Тюлькубасского района», коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Тастумсыкского сельского округа акимата Тюлькубасского района»
Помощь в общественных работах, благоустройство, озеленение и санитарная очистка территорий

419
15 ауылдық, поселкелік округтердің 62 елді мекендерінің көшелері
Аудандық бюджет
5
«Түлкібас ауданы әкімдігінің Майлыкент ауылдық округ әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Аудан орталығының көшелерiн санитарлық тазалау
15
500000 шаршы метр
Аудандық бюджет
6
«Түлкібас ауданы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Түлкібас аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Кітаптың қорын тексеруге көмек көрсету
5
кітаптың қоры, 10000 кітап
Аудандық бюджет
7
«Түлкібас ауданы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту жөніндегі бөлімінің «Аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Демалыс және мәдениет орталық парктерінің аумағын жинау, абаттандыру және көгалдандыру, қоғамдық жұмыстарға көмек көрсету
20
800000 шаршы метр
Аудандық бюджет
8
«Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» респбликалық мемлекеттік мекемесі
Азаматтарды шақыруды ұйымдастыруға көмек көрсету (шақыру қағазын тарату)
15
4500 іс-құжат
Аудандық бюджет
9
«Түлкібас ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ресми жұмыссыдар есебінде тұрған жұмыссыздарды анықтау және жұмысқа орналасуға ықпал ету, жұмыс іздеу клубы жоба жетекшісі
2
2300 жұмыссыз
Аудандық бюджет
10
«Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер Департаменті «Түлкібас ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жастардың арасында салауатты өмір салтын насихаттау жұмысын ұйымдастыру, кәмелетке толмағандардың арасында құқық бұзушылықтың алдын алу («Тәртіп», «Сақшы» пилоттық жобалары)
20
15 ауылдық, поселкелік округтердің 62 елді мекен, 1500 іс-құжат
Аудандық бюджет
11
«Оңтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы» «Түлкібас ауданының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеу, құжаттарды көбейту және жіберу
2
3000 іс-құжат
Аудандық бюджет
12
«Нұр Отан» партиясы» қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облысы «Түлкібас аудандық филиалы»
Мұрағат құжаттары мен тізімдерін жасау, құжаттарды қалыптастыру, оларды тігу
2
1500 іс-құжат
Аудандық бюджет
13
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы сот актілерді орындау департаменті «Түлкібас аумақтық сот орыдаушылар бөлімі» мемлекеттік мекемесі.
Мұрағат құжаттары мен тізімдерін жасау, құжаттарды қалыптастыру, оларды тігу
2
1500 іс-құжат
Аудандық бюджет
Барлығы
524
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

419
Улицы 62 населенных пунктов на территорий 15 сельских, поселковых округов
Районный бюджет
5
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Майлыкентского сельского округа акимата Тюлькубасского района»
Санитарная очистка центральных улиц района
15
500000 квадратных метров
Районный бюджет
6
Коммунальное государственное учреждение «Централизованная библиотечная система Тюлькубасского района» отдела культуры и по развитию языков акимата Тюлькубасского района»
Помощь в проверке книжного фонда
5
книжный фонд,
10000 книг
Районный бюджет
7
Государстенное коммунальное казенное предприятие «Районный дом культуры» отдела культуры и по развитию языков акимата Тюлькубасского района»
Уборка территорий центральных парков культуры и отдыха, благоустройство, озеленение, помощь в общественных работах
20
800000 квадратных метров
Районный бюджет
8
Республиканское государственное учреждение «Отдел по делам обороны Тюлькубасского района Южно Казахстанской области» Министерства обороны Республики Казахстан
Помощь в организаций призыва граждан (разноска повесток),
15
4500 документов
Районный бюджет
9
Коммунальное государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ акимата Тюлькубасского района»
Ведущий специалист по проекту клуб поиска для работы по поиску и содействию в трудоустройстве официально зарегистрированных безработных
2
2300 безработных
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Отдел внутренных дел Тюлькубасского района» Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области
Организация работы среди молодежи по пропаганде здорового образа жизни, профилактика правонарушений среди несовершеннолетних, (пилотные проекты «Порядок» и «Охрана»)
20
На территорий 15 сельских, поселковых округов 62 населенных пункта
1500 документов
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Южно-Казахстанская областная прокуратура» «Тюлькубасская районная прокуратура»
Обработка документов, копирование документов и отправка
2
3000 документов
Районный бюджет
12
Тюлькубасский районный филиал Южно-Казахстанской области общественного объединения «Партия «Нур-Отан»
Составление описей и архивных документов, формирование дел, подшивка
2
1500 документов
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Департамент по исполнению судебных актов Южно-Казахстанской области Комитет по исполнению судебных актов Министерства юстиций Республики Казахстан «Тюлькубасский территориальный отдел судебных исполнителей»
Составление описей и архивных документов, формирование дел, подшивка
2
1500 документов
Районный бюджет
Всего
524
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общетсвенных работах.