Түлкібас ауданының елді мекендеріндегі жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) салынатын базалық салық ставкаларын жоғарылату туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 33/10-05 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қазанда № 2839 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/13-05 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкiбас аудандық мәслихатының 23.12.2014 № 36/13-05 шешiмiмен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 381 бабына, 387 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 15 тармақшасына сәйкес Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы № 18/4-05 шешімімен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2379 нөмірмен тіркелген) Түлкібас ауданының елді мекендеріндегі жерлерді аймақтарға бөлу схемасы негізінде, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 381 бабында белгіленген елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) салынатын жер салығының базалық ставкалары жоғарылатылсын:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 аймақтарда, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда 50 пайызға.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы С.Қасымбек
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Сапаров

О повышении базовой налоговой ставки на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков) Тюлькубасского района
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 сентября 2014 года № 33/10-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 октября 2014 года № 2839. Утратило силу решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года № 36/13-05
Сноска. Утратило силу решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23.12.2014 № 36/13-05.
В соответствии со статьей 381, пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании схемы зонирования земель в населенных пунктах Тюлькубасского района утвержденной решением Тюлькубасского районного маслихата от 21 августа 2013 года № 18/4-05 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2379) повысить базовые налоговые ставки на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков) установленные статьей 381 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) для земель, находящихся:
в зонах 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочных станции и занятых под казино на 50 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата С.Касымбек
Секретарь районного маслихата А.Сапаров