Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-137-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 25-154-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 ақпанда № 2553 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 41 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 27.02.2015 № 41 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағының, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 14 ақпандағы 2014 жылғы № 24/194-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2532 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-137-V «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2485 тіркелген, 2014 жылдың 24 қаңтардағы «Шартарап-Шарайна» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Шардара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8 617 339 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 594 525 мың теңге;
салық емес түсiмдер – 1 440 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 831 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 009 543 мың теңге;
2) шығындар – 8 650 794 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 34 538 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 114 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 576 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 22-137-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 февраля 2014 года № 25-154-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 февраля 2014 года № 2553. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27.02.2015 № 41).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 14 февраля 2014 года № 24/194-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2532, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 22-137-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2485, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Шартарап-Шарайна») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 617 339 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 594 525 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 440 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 831 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 009 543 тысяч тенге;
2) затраты – 8 650 794 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 538 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 114 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 576 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе по:
приобретению финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 67 993 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 67 993 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 36 114 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 576 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 33 455 мың теңге.».
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«7. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238 бабының 2 тармағына сәйкес, 2014 жылға ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк ставкалар белгiленсiн.».

5) дефицит (профицит) бюджета – - 67 993 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67 993 тысяч тенге, в том числе по:
поступление займов – 36 114 тысяч тенге;
погашение займов – 1 576 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 455 тысяч тенге.».
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Установить на 2014 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.».