Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-137-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 мамырдағы № 28-180-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 маусымда № 2693 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 41 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 27.02.2015 № 41 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағының, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 21 мамырдағы 2014 жылғы № 27/213-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2665 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-137-V «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2485 тіркелген, 2014 жылдың 24 қаңтардағы «Шартарап-Шарайна» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Шардара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 9 041 429 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 644 427 мың теңге;
салық емес түсiмдер – 4 790 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 579 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 373 633 мың теңге;
2) шығындар – 8 989 171 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 34 019 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 114 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 095 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 85 713 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 85 713 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 22-137-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 мая 2014 года № 28-180-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 июня 2014 года № 2693. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27.02.2015 № 41).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 мая 2014 года № 27/213-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2665, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 22-137-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2485, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Шартарап-Шарайна») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 041 429 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 644 427 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 790 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 18 579 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 373 633 тысяч тенге;
2) затраты – 8 989 171 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 019 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 114 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 095 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 85 713 тысяч тенге, в том числе по:
приобретению финансовых активов – 85 713 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 67 474 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67 474 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 36 114 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 095 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 455 мың теңге.».
Аталған шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            Б.Серманизов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т.Бердібеков
Шардара аудандық мәслихатының
2014 жылғы 29 мамырдағы
№ 28-180-V шешіміне 1 қосымша
Шардара аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 22-137-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
(Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

5) дефицит (профицит) бюджета – - 67 474 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67 474 тысяч тенге, в том числе по:
поступление займов – 36 114 тысяч тенге;
погашение займов – 2 095 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 455 тысяч тенге.».
Приложения 145 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Б. Серманизов
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Бердибеков
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
№ 28-180-V от 29 мая 2014 года
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
№ 22-137-V от 24 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3