Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 39 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 наурызда № 3212 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 245 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 22.09.2015 № 245 қаулысымен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабына, "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы "26" ақпандағы
№ 39 қаулысымен бекітілді
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) қызмет берушісі облыстың, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) болып табылады. Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем есепшоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау

Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 февраля 2014 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 марта 2014 года № 3212. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 сентября 2015 года № 245
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 22.09.2015 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства";
2) регламент государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Б. Сапарбаев
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "26" февраля 2014 года № 39
Регламент
государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства"
1. Общие положения
1. Услугодателем государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства" (далее – государственная услуга) являются местные исполнительные органы области, районов и городов областного значения (далее – услугодатель). Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға көрсетілетін қызмет алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 қаулысымен бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес үлгі бойынша өтінімінің болуы негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін рәсімдердің (іс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) іс-қимыл – аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімінің Стандарттың 9-тармағында көзделген қызмет алушылардың өтінімдерімен құжаттарын қабылдауы және өтінімдерді тіркеу журналында тіркеуі. Орындалу ұзақтығы – 15 (он бес) минуттан артық емес;
2) іс-қимыл – аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімінің қызмет алушының құжаттар топтамасын тексеруі. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
3) іс-қимыл – аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімінің қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес, өтінімде қызмет алушы ұсынған деректерді тексеруі. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
4) іс-қимыл – аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімінің қызмет алушының құжаттарының белгілі деңгейге сәйкестігін анықтауы, бюджеттік субсидия алушылардың аудан (облыстық маңызы бар қала) бойынша жиынтық актісін құруы, аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің бекітуі және облыстың ауыл шаруашылығы басқармасына (бұдан әрі- Басқарма) ұсынуы. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
5) іс-қимыл - Басқарманың аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бойынша жиынтық актіні тіркеу журналында тіркеуі. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
6) іс-қимыл – Басқарманың аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бойынша жиынтық актілердің заңнаманың талаптарына сәйкестігін тексеруі және оларды комиссияның қарауына жіберуі. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
7) іс-қимыл – комиссияның аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бойынша жиынтық актілерді қарауы және облыс бойынша жиынтық актіні құруы. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
8) іс-қимыл – комиссия төрағасының облыс бойынша жиынтық актіні бекітуі. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
9) іс-қимыл – Басқарманың көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем есепшоттарының тізілімін ұсынуы. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде.

4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявки услугополучателя по формам согласно приложениям 1, 2, 3 к Стандарту государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства", утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 (далее - Стандарт).
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
действие 1 – прием и регистрация отделом района (города областного значения) заявок и документов услугополучателя, предусмотренных пунктом 9 Стандарта, в журнале регистрации заявок. Длительность выполнения – не более 15 (пятнадцати) минут;
действие 2 – проверка отделом района (города областного значения) пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней;
действие 3 – проверка отделом района (города областного значения) данных, представленных услугополучателем в заявке, в соответствии с требованиями действующего законодательства. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
действие 4 – определение отделом района (города областного значения) соответствия документов услугополучателя определенному уровню, составление сводного акта по району (городу областного значения) получателей бюджетных субсидий, утверждение акимом района (города областного значения) и представление в управление сельского хозяйства области (далее - Управление). Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
действие 5 – регистрация Управлением сводных актов по районам (городам областного значения) в журнале регистрации. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня;
действие 6 – рассмотрение Управлением сводных актов по районам (городам областного значения) на соответствие требованиям законодательства и направление их на рассмотрение комиссии. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней;
действие 7 – рассмотрение сводных актов по районам (городам областного значения) комиссией и составление сводного акта по области. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
действие 8 – утверждение председателем комиссии сводного акта по области. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней;
действие 9 – представление Управлением в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней.

6. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 1-ші іс-қимыл бойынша мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды тұлғаның тегі және аты-жөні көрсетілген талон болып табылады. Көрсетілетін қызметті алушының тіркелген құжаттары осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 2-ші іс-қимылды орындауды бастау үшін негіз болып табылады. 2-ші іс-қимыл бойынша нәтиже, осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 3-ші іс-қимылды орындау үшін негіз болып табылатын тексерілген құжаттар болып табылады. 3-ші іс-қимыл бойынша нәтиже, осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 4-ші іс-қимылды орындау үшін негіз болып табылатын тексерілген деректер болып табылады. 4-ші іс-қимылдың нәтижесі 5-ші іс-қимылды орындау үшін негіз болып табылатын жасалған, бекітілген аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бойынша жиынтық акт болып табылады. 5-ші іс-қимылдың нәтижесі 6-шы іс-қимылды орындау үшін негіз болып табылатын тіркелген жиынтық акт болып табылады. 6-шы іс-қимылдың нәтижесі 7-ші іс-қимылды орындау үшін аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бойынша жиынтық актілерді комиссияның қарауына жіберу болып табылады. 7-ші іс-қимылдың нәтижесі 8-ші іс-қимылды орындау үшін негіз болып табылатын облыс бойынша жиынтық актіні жасау болып табылады. 8-ші іс-қимылдың нәтижесі 9-шы іс-қимылды орындау үшін негіз болып табылатын, Комиссия төрағасы бекіткен облыс бойынша жиынтық акт болып табылады. 9-шы іс-қимылдың нәтижесі көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ұсынылған төлем есепшоттарының тізілімі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі
1) Аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімінің жауапты маманы;
2) Басқарманың бөлімі;
3) комиссия.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті рәсімдердің (іс-қимылдардың) сипаттамасы:
1) Аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімінің жауапты маманының Стандарттың 9-тармағында көзделген қызмет алушылардың өтінімдерін және құжаттарын қабылдауы және өтінімдерді тіркеу журналында тіркеуі. Орындалу ұзақтығы – 15 (он бес) минуттан артық емес;
2) Аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімі жауапты маманының қызмет алушының өтінімдерін және құжаттар топтамасын тексеруі. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;

6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 1, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является талон, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку. Зарегистрированные документы являются основанием для начала выполнения действия 2, указанного в пункте 5 настоящего Регламента. Результатом по действию 2 являются проверенные документы, которые являются основанием для выполнения действия 3, указанного в пункте 5 настоящего Регламента. Результатом по действию 3 являются проверенные данные, которые служат основанием для выполнения действия 4, указанного в пункте 5 настоящего Регламента. Результатом действия 4 является составленный, утвержденный сводный акт по району (городу областного значения), который служит основанием для выполнения действия 5. Результатом действия 5 является зарегистрированные сводные акты по районам (городам областного значения), который служит основанием для выполнения действия 6. Результатом действия 6 является направление сводных актов по районам (городам областного значения) на рассмотрение комиссии для выполнения действия 7. Результатом действия 7 является составление сводного акта по области, который служит основанием для выполнения действия 8. Результатом действия 8 является утвержденный председателем комиссии сводный акт по области, который служит основанием для выполнения действия 9. Результатом действия 9 является реестр счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей, представленный в территориальное подразделение казначейства.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный специалист отдела района (города областного значения);
2) отдел Управления;
3) комиссия.
8. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) прием и регистрация ответственным специалистом отдела района (города областного значения) заявок и пакета документов услугополучателя, предусмотренных пунктом 9 Стандарта, в журнале регистрации заявок. Длительность выполнения – не более 15 (пятнадцати) минут;
2) проверка ответственным специалистом отдела района (города областного значения) заявок и пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней;

3) Аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімі жауапты маманының қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес, өтінімде қызмет алушы ұсынған деректерді тексеруі. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
4) Аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімі жауапты маманының қызмет алушының құжаттарының белгілі деңгейге сәйкестігін анықтауы, бюджеттік субсидия алушылардың аудан (облыстық маңызы бар қала) бойынша жиынтық актісін жасауы, аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің бекітуі және Басқармаға ұсынуы. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
5) Басқарма бөлімінің аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бойынша жиынтық актіні тіркеу журналында тіркеуі. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
6) Басқарма бөлімінің аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бойынша жиынтық актілердің заңнаманың талаптарына сәйкестігін қарауы және оларды комиссияның қарауына жіберуі. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
7) комиссияның аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бойынша жиынтық актілерді қарауы және облыс бойынша жиынтық актіні жасауы. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
8) комиссия төрағасының облыс бойынша жиынтық актіні бекітуі. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
9) Басқарманың көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем есепшоттарының тізілімін ұсынуы. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 1 - қосымшасына сәйкес әрбір іс-қимылды (рәсімді) өту блок-схемасында көрсетілген.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 27.10.2014 № 285 қаулысымен.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар өзге де көрсетiлетiн қызметтi берушiлермен өзара іс-қимыл тәртібінің тәртібінің сипаттамасы осы регламентке 2 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылған.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 27.10.2014 № 285 қаулысымен.
"Асыл тұқымды мал
шаруашылығын дамытуды
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1 қосымша

3) проверка ответственным специалистом отдела района (города областного значения) данных, представленных услугополучателем в заявке, в соответствии с требованиями действующего законодательства. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
4) определение ответственным специалистом отдела района (города областного значения) соответствия документов услугополучателя определенному уровню, составление сводного акта по району (городу областного значения) получателей бюджетных субсидий, утверждение акимом района (города областного значения) и представление в Управление. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
5) регистрация отделом Управления сводных актов по району (городу областного значения) в журнале регистрации. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня;
6) рассмотрение отделом Управления сводных актов по районам (городам областного значения) на соответствие требованиям законодательства и направление их на рассмотрение комиссии. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней;
7) рассмотрение сводных актов по районам (городам областного значения) комиссией и составление сводного акта по области. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
8) утверждение председателем комиссии сводного акта по области. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней;
9) представление Управлением в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней.
Описание последовательности процедур (действий) указано в блок-схеме прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 27.10.2014 № 285.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 27.10.2014 № 285 .
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование развития
племенного животноводства"

Ескерту. Қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 27.10.2014 № 285 қаулысымен.
Әрбір іс-қимылды (рәсімді) өту блок-схемасы
"Асыл тұқымды мал
шаруашылығын дамытуды
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2 қосымша
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 2-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 27.10.2014 № 285 қаулысымен.
Шартты белгілер:
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" ақпандағы
№ 39 қаулысымен бекітілді
"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) қызмет берушісі облыстың, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) болып табылады. Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету нәтижесі одан әрі көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем есепшоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға көрсетілетін қызмет алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1542 қаулысымен бекітілген "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 1, 2 қосымшаларына сәйкес үлгі бойынша өтінімінің болуы негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін рәсімдердің (іс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) іс-қимыл – аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімінің Стандарттың 9-тармағында көзделген қызмет алушылардың өтінімдерімен құжаттарын қабылдауы және өтінімдерді тіркеу журналында тіркеуі. Орындалу ұзақтығы – 15 (он бес) минуттан артық емес;
2) іс-қимыл – аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімінің қызмет алушының құжаттар топтамасын тексеруі. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
3) іс-қимыл – аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімінің қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес, өтінімде қызмет алушы ұсынған деректерді тексеруі. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күні ішінде;
4) іс-қимыл – аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімінің қызмет алушының құжаттарының белгілі деңгейге сәйкестігін анықтауы, бюджеттік субсидия алушылардың аудан (облыстық маңызы бар қала) бойынша жиынтық актісін құруы, аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің бекітуі және облыстың ауыл шаруашылығы басқармасына (бұдан әрі- Басқарма) ұсынуы. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
5) іс-қимыл - Басқарманың аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бойынша жиынтық актіні тіркеу журналында тіркеуі. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
6) іс-қимыл – Басқарманың аудандар (облыстық маңызы бар қала) бойынша жиынтық актілердің заңнаманың талаптарына сәйкестігін тексеруі және оларды комиссияның қарауына жіберуі. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
7) іс-қимыл – комиссияның аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бойынша жиынтық актілерді қарауы және облыс бойынша жиынтық актіні құруы. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
8) іс-қимыл – комиссия төрағасының облыс бойынша жиынтық актіні бекітуі. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
9) іс-қимыл – Басқарманың көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем есепшоттарының тізілімін ұсынуы. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде.

Сноска. Правый верхний угол приложения - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 27.10.2014 № 285.
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры)
Услугополучатель
Прием и регистрация ответственным специалистом отдела района (города областного значения) заявок и пакета документов услугополуателя, предусмотренных пунктом 9 Стандарта, в журнале регистрации заявок. Длительность выполнения – не более 15 (пятнадцати) минут.
Проверка ответственным специалистом отдела района (города областного значения) заявок и пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения течение 3 (трех) рабочих дней.
Проверка ответственным специалистом отдела района (города областного значения) данных, представленных услугополучателем в заявке, в соответствии с требованиями действующего законодательства. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней.
Определение ответственным специалистом отдела района (города областного значения) соответствия документов услугополучателя определенному уровню, составление сводного акта по району (городу областного значения) получателей бюджетных субсидий, утверждение акимом района (города областного значения) и представление в Управление. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) рабочих дней.
Регистрация отделом Управления сводных актов по районам (городам областного значения) в журнале регистрации. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня.
Рассмотрение отделом Управления сводных актов по районам (городам областного значения) на соответствие требованиям законодательства и направление их на рассмотрение комиссии. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней.
Рассмотрение сводных актов по районам (городам областного значения) комиссией и составление сводного акта по области. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) рабочих дней.
Утверждение председателем комиссии сводного акта по области. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней.
Представление Управлением в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней.
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование развития
племенного животноводства"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование развития племенного животноводства"
Сноска. Регламент дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 27.10.2014 № 285.
Условные обозначения:
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "26" февраля 2014 года № 39
Регламент
государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
1. Общие положения
1. Услугодателем государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (далее – государственная услуга) являются местные исполнительные органы области, районов и городов областного значения (далее – услугодатель). Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявки услугополучателя по формам согласно приложениям 1, 2 к Стандарту государственной услуги "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1542 (далее - Стандарт).
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
действие 1 – прием и регистрация отделом района (города областного значения) заявок и документов услугополучателя, предусмотренных пунктом 9 Стандарта, в журнале регистрации заявок. Длительность выполнения – не более 15 (пятнадцати) минут;
действие 2 – проверка отделом района (города областного значения) пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней;
действие 3 – проверка отделом района (города областного значения) данных, представленных услугополучателем в заявке, в соответствии с требованиями действующего законодательства. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
действие 4 – определение отделом района (города областного значения) соответствия документов услугополучателя определенному уровню, составление сводного акта по району (городу областного значения) получателей бюджетных субсидий, утверждение акимом района (города областного значения) и представление в Управление сельского хозяйства области (далее - Управление). Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
действие 5 – регистрация Управлением сводных актов по районам (городам областного значения) журнале регистрации. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня;
действие 6 – рассмотрение Управлением сводных актов по районам (городам областного значения) на соответствие требованиям законодательства и направление их на рассмотрение комиссии. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней;
действие 7 – рассмотрение сводных актов по районам (городам областного значения) комиссией и составление сводного акта по области. Длительность выполнения – в течение 5 (пяти) рабочих дней;
действие 8 – утверждение председателем комиссии сводного акта по области. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней;
действие 9 – представление Управлением в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней.

6. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 1-ші іс-қимыл бойынша мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі күні және уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды тұлғаның тегі және аты-жөні көрсетілген талон болып табылады. Көрсетілетін қызметті алушының тіркелген құжаттары осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 2-ші іс-қимылды орындауды бастау үшін негіз болып табылады. 2-ші іс-қимыл бойынша нәтиже, осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 3-ші іс-қимылды орындау үшін негіз болып табылатын тексерілген құжаттар болып табылады. 3-ші іс-қимыл бойынша нәтиже, осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 4-ші іс-қимылды орындау үшін негіз болып табылатын тексерілген деректер болып табылады. 4-ші іс-қимылдың нәтижесі 5-ші іс-қимылды орындау үшін негіз болып табылатын жасалған, бекітілген аудандар (облыстық маңызы бар қала) бойынша жиынтық акт болып табылады. 5-ші іс-қимылдың нәтижесі 6-шы іс-қимылды орындау үшін негіз болып табылатын тіркелген аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бойынша жиынтық акт болып табылады. 6-шы іс-қимылдың нәтижесі 7-ші іс-қимылды орындау үшін жиынтық актілерді комиссияның қарауына жіберу болып табылады. 7-ші іс-қимылдың нәтижесі 8-ші іс-қимылды орындау үшін негіз болып табылатын облыс бойынша жиынтық актіні жасау болып табылады. 8-ші іс-қимылдың нәтижесі 9-шы іс-қимылды орындау үшін негіз болып табылатын, Комиссия төрағасы бекіткен облыс бойынша жиынтық акт болып табылады. 9-шы іс-қимылдың нәтижесі көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ұсынылған төлем есепшоттарының тізілімі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) Аудан, (облыстық маңызы бар қала) бөлімінің жауапты маманы;
2) Басқарманың бөлімі;
3) комиссия.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті рәсімдердің (іс-қимылдардың) сипаттамасы:
1) Аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімінің жауапты маманының Стандарттың 9-тармағында көзделген қызмет алушылардың өтінімдерін және құжаттарын қабылдауы және өтінімдерді тіркеу журналында тіркеуі. Орындалу ұзақтығы – 15 (он бес) минуттан артық емес;
2) Аудан (облыстық маңызы бар қала) бөлімі жауапты маманының қызмет алушының өтінімдерін және құжаттар топтамасын тексеруі. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;

6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 1, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является талон, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку. Зарегистрированные документы являются основанием для начала выполнения действия 2, указанного в пункте 5 настоящего Регламента. Результатом действия 2 являются проверенные документы, которые служат основанием для выполнения действия 3, указанного в пункте 5 настоящего Регламента. Результатом действия 3 являются проверенные данные, которые служат основанием для выполнения действия 4, указанного в пункте 5 настоящего Регламента. Результатом действия 4 является составленный, утвержденный сводный акт по району (городу областного значения), который служит основанием для выполнения действия 5. Результатом действия 5 является зарегистрированный сводный акт, который служит основанием для выполнения действия 6. Результатом действия 6 является направление сводных актов районов (городов областного значения) на рассмотрение комиссии для выполнения действия 7. Результатом действия 7 является составление сводного акта по области, который служит основанием для выполнения действия 8. Результатом действия 8 является утвержденный председателем комиссии сводный акт по области, который служит основанием для выполнения действия 9. Результатом действия 9 является реестр счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей, представленный в территориальное подразделение казначейства.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) ответственный специалист отдела района (города областного значения);
2) отдел Управления;
3) комиссия.
8. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) прием и регистрация ответственным специалистом отдела района (города областного значения) заявок и пакета документов услугополучателя, предусмотренных пунктом 9 Стандарта, в журнале регистрации заявок. Длительность выполнения – не более 15 (пятнадцати) минут;
2) проверка ответственным специалистом отдела района (города областного значения) заявок и пакета документов услугополучателя. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней;