"2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 09 шілдедегі N 20/248-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 шілдеде N 3398 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 19.12.2014 N 452/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 19.12.2014 N 452/01-06 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3132, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде, «Дидар» газетінің 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 1, «Рудный Алтай» газетінің 2014 жылғы 7 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 210150322,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31506182,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2134992,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 176509148,7 мың теңге;
2) шығындар – 209759582,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4975923,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6898407,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1922483,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 589321,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 589321,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5174504,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 июля 2014 года № 20/248-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 июля 2014 года N 3398
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 19.12.2014 № 452/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3132, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» от 31 декабря 2013 года, газетах «Дидар» от 6 января 2014 года № 1, «Рудный Алтай» от 7 января 2014 года № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 210150322,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31506182,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2134992,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 176509148,7 тысяч тенге;
2) затраты – 209759582,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4975923,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6898407,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1922483,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 589321,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 589321,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5174504,2 тысяч тенге;

2 297 218,2
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144 549,2
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 268,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 485,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
154 326,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 316,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
489 489,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1 845,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
123 206,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 322 734,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 574,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 574,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 097,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 097,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
73 176,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
73 176,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 402 690,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 616 450,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
65 522,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
65 522,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11 560,0
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 560,0
261
Облыстың білім басқармасы
21 496,8
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
21 496,8
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
8 138,0
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

2 297 218,2
06
9
256
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
144 549,2
007
Капитальные расходы государственного органа
2 268,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
41 485,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
154 326,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
17 316,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
489 489,0
06
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1 845,0
06
9
256
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
123 206,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 322 734,0
263
Управление внутренней политики области
36 574,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 574,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 097,0
06
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 097,0
06
9
298
Управление государственной инспекции труда области
73 176,0
9
298
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
73 176,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 402 690,8
1
Жилищное хозяйство
8 616 450,8
253
Управление здравоохранения области
65 522,0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
65 522,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
11 560,0
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 560,0
261
Управление образования области
21 496,8
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
21 496,8
273
Управление культуры, архивов и документации области
8 138,0
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

222 510,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық басқармасы
2 719 256,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 104,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 519,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
4 900,0
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
25 000,0
010
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 095 545,0
011
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
86 000,0
012
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
142 188,0
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
283 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
928 100,8
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
137 706,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
790 394,8
269
Облыстың дін істері басқармасы
115 150,0
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 412,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 517,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер мен ұйымдардың күрделi шығыстары
1 390,0
005
Өңiрде дiни ахуалды зерделеу және талдау
34 831,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 827 249,9
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
944 707,0
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
3 010 786,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
321 898,0
037
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде инженерлiк инфрақұрылымын дамыту

222 510,0
13
9
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 719 256,0
13
9
266
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
77 104,0
13
9
266
003
Капитальные расходы государственного органа
5 519,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
4 900,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
25 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
2 095 545,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
86 000,0
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
142 188,0
13
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
283 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
928 100,8
13
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
137 706,0
13
9
268
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
790 394,8
13
9
269
Управление по делам религий области
115 150,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
70 412,0
13
003
Капитальные расходы государственного органа
8 517,0
13
9
269
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 390,0
13
9
269
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
34 831,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 827 249,9
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
944 707,0
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
3 010 786,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
321 898,0
037
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Развитие регионов»