"Мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 72 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 01 қазандағы N 263 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қазанда N 3512 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 02 қыркүйектегі № 221 қаулысымен
Сноска. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 02.09.2015 № 221 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес, "Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтердiң стандарттары мен регламенттерiн әзiрлеу жөнiндегi қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрiнiң 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 9432) бұйрығы негізінде Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 72 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3297, 2014 жылғы 4 маусымдағы № 62 (16999) "Дидар", 2014 жылғы 3 маусымдағы № 62 (19509) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Мәдени құндылықтарды уақытша әкету құқығына куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 10 тармақпен толықтырылсын:
"10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламентке 4 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі және "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын;
осы қаулымен бекітілген "Жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштеріне ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізуге келісім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 12 тармақпен толықтырылсын:

О внесении дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 31 марта 2014 года № 72 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 01 октября 2014 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 октября 2014 года № 3512. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 02 сентября 2015 года № 221
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 02.09.2015 № 221 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", на основании приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9432), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры" от 31 марта 2014 года № 72 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3297, опубликованное в газетах "Дидар" от 4 июня 2014 года № 62 (16999), "Рудный Алтай" от 3 июня 2014 года № 62 (19509) следующие дополнения:
регламент государственной услуги "Выдача свидетельства на право временного вывоза культурных ценностей", утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
"10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги и размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя согласно приложению 4 к настоящему Регламенту.";
дополнить приложением 4 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Согласование проведения научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры местного значения", утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 12 следующего содержания:

"12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламентке 4 қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі және "электрондық үкімет" веб-порталында, қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2014 жылғы
" 1 " қазандағы № 263
қаулысына 1 қосымша
"Мәдени құндылықтарды
уақытша әкету құқығына куәлік
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
А. Қызмет беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде
Б. ЭҮП арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2014 жылғы
" 1 " қазандағы № 263
қаулысына 2 қосымша
"Жергілікті маңызы бар тарих
және мәдениет ескерткіштеріне
ғылыми-реставрациялау
жұмыстарын жүргізуге келісім
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4 қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
А. Қызмет беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде
Б. ЭҮП арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде
Шартты белгілер:

"12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги и размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет-ресурсе услугодателя согласно приложению 4 к настоящему Регламенту.";
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Б. Сапарбаев
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от " 1 " октября 2014 года № 263
Приложение 4 к регламенту
государственной услуги
"Выдача свидетельства на право
временного вывоза
культурных ценностей"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
А. При оказании государственной услуги через услугодателя
Б. При оказании государственной услуги через ПЭП
Приложение 2 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от " 1 " октября 2014 года № 263
Приложение 4 к регламенту
государственной услуги
"Согласование проведения
научно-реставрационных работ
на памятниках истории и
культуры местного значения"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
А. При оказании государственной услуги через услугодателя
Б. При оказании государственной услуги через ПЭП
Условные обозначения: